16 Mart 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugünden itibaren 10 Nisan’a kadar iletişim anlamında karşınıza çok güzel fırsatlar çıkıyor. Kendinizi ifade etme gücünüz çok yüksek. Bunu kullanmalısınız. 

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Boğa Burcu

Bugünden itibaren 10 Nisan’a kadar sunum yapma, kendinizi ifade etme beceriniz çok yüksek. Hazırlayacağınız sunumlarla, hitap ettiğiniz kişileri kolayca etkileyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

İkizler Burcu

Yakın zamanda kariyerinizle ilgili önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Merkür, burcunuzun tepe noktasına doğru ilerliyor ve 10 Nisan’a kadar orada kalacak. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Eğer üzerinde çalıştığınız bir konu, bir eğitim varsa, önümüzdeki haftalarda çok önemli aşamalar kaydedebilirsiniz. Motivasyonunuz çok yüksek, bunu fırsata çevirmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen içimizde yoğun bir istek ve motivasyonla güne başlıyoruz, hayaller kuruyoruz. Ancak söz konusu bu hayalleri gerçekleştirmek olduğunda, hemen “Ben bunu yapamam” cümlelerine başlıyoruz, sayısız bahaneler sıralıyoruz, yaşımızın geç olduğunu, yeterince tecrübemiz olmadığını, beceriksiz olduğumuzu düşünüyoruz. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç olmadığının kanıtı

Aslan Burcu

Merkür bugün Balık burcuna giriş yapıyor. Yatırımlar ve finansal anlamda geleceğinizle ilgili kararlar almak için doğru bir zamandan geçiyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Başak Burcu

Merkür’ün Balık burcuna giriş yapması, özellikle ilişkiler anlamında sizi etkiliyor. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki iletişimin daha güçlü ve eğlenceli olduğunu hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Teknoloji ne kadar ilerlemiş olursa olsun; jestlerin, mimiklerin, beden dilinin neden olduğu samimi etkileri oluşturmada halen yetersiz kalıyor. Antik çağlarda dans ile başlayan süreç, yani beden dili ile kendini ifade etme, bugün tüm iletişimlerde en etkili baş aktör! “Hayatı birlikte ‘dans etmeye’ ne dersiniz?

Terazi Burcu

İş arkadaşlarınızla iletişiminizin ve iş birliğinizin çok kuvvetli olduğu bir gündesiniz. Verilen görevleri yerine getirmek ve anlaşmaya varıp birbirinizi desteklemek herkese kendini daha iyi hissettirecek. 

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

Akrep Burcu

Eğer bekarsanız ve hayatınızda birinin olmasını istiyorsanız, yeni tanışıp kolayca sohbete gireceğiniz bir kişi sizi çok etkileyebilir. Sohbeti biraz koyulaştırmak fena fikir olmayabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Yay Burcu

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca sevdiklerinizle daha fazla vakit geçireceğiniz bir dönem olabilir. Onlarla ilişkilerinizi sıcak tutmak, size kendinizi daha iyi hissettirebilir. 

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Oğlak Burcu

Merkür, 10 Nisan’a kadar Balık burcuna doğru hareket ediyor. Bu da özellikle iletişim anlamında sizi etkiliyor. Vereceğiniz mesajlar çok daha olumlu ve net olabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

Kova Burcu

Merkür Balık burcuna giriş yaptı ve 10 Nisan’a kadar orada kalacak. Bu durum özellikle kazançlar anlamında sizi etkiliyor. Bugünlerde aklınız, zihniniz hep para kazanma yöntemleriyle meşgul. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Balık Burcu

Merkür 10 Nisan’a kadar Balık burcunda olacak. Düşüncelerinizi daha anlaşılır ve yumuşak bir şekilde ifade edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Böylelikle çevrenizdekiler tarafından daha çok anlaşıldığınızı hissedeceksiniz. 

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!