16 Haziran 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

İletişimin gezegeni Merkür’ün geri yönlü hareketi yarın başlıyor ve bazı şeylerin değişmesine neden oluyor. Buna rağmen içgörüleriniz ve sezgileriniz sizin en önemli gücünüz haline gelebilir. 

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Boğa Burcu

Hayatın ritminin yavaşladığını hissedebilirsiniz. Bu yavaşlama, önceliklerinizi gözden geçirmeniz için bir fırsat olabilir. Daha çok zaman ve dikkat isteyen şeylere önem vermeniz için bir şans olabilir. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

İkizler Burcu

Kariyerinizde önemli bir adım atabilir ve lider konumuna yükselebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdaki özverili çalışmalarınız veya insancıl yönünüzle öne çıkabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin ve türlü türlü isteklerin bombardımanına uğrar. Akıllı telefonlarında hiç susmak bilmeyen e-mail uyarı sesleri, mesajlar, talepkar telefon konuşmaları, hatırlatmalar liderin tüm ilgisini ve dikkatini adeta boğar. “Zihinsel farkındalığı yüksek bir lider olmak için edinmeniz gereken 7 alışkanlık

Yengeç Burcu

Şu sıralar sizin için en eğlenceli aktivite, hayatınızı ve önceliklerinizi gözden geçirmek olabilir. Bu da kendi iç dünyanıza yolculuk yapmanız ve gerçek kimliğinizle tanışmanız için bir fırsat aslında. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Aslan Burcu

İçinizdeki yaratıcılığı ve cömertliği, insanlık adına faydalı işlere veya tutkuyla bağlı olduğunuz şeylere yönlendirmek için yeni yollar keşfedebilirsiniz. Hayal gücünüzden faydalanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen içimizde yoğun bir istek ve motivasyonla güne başlıyoruz, hayaller kuruyoruz. Ancak söz konusu bu hayalleri gerçekleştirmek olduğunda, hemen “Ben bunu yapamam” cümlelerine başlıyoruz, sayısız bahaneler sıralıyoruz, yaşımızın geç olduğunu, yeterince tecrübemiz olmadığını, beceriksiz olduğumuzu düşünüyoruz. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç olmadığının kanıtı

Başak Burcu

Eğer bir iş ortağınız, ajansınız, finansal veya vergiyle ilgili konularda bir danışmanınız varsa, bir araya gelmek iyi olabilir. Bazen sadece durum tespiti yapmak bile önemli bir mesafe kat etmenize yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Daha güvenli adımlar atabilmek için, hata yaptığınızı fark ettiğinizde, geri adım atmaktan çekinmeyin. Yaşadıklarınızı tecrübe olarak görün ve kendinizi geliştirin. “Daha verimli çalışmanın yolları

Terazi Burcu

Kendi arzularınızı, isteklerinizi kendi işinize ve sorumluluklarınıza yönlendirmenin tam zamanı. Böylelikle her türlü dış etkenin sizden uzakta kalmasını sağlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Akrep Burcu

Söz konusu sunum yapma, fikirlerinizi dile getirme olduğunda yaratıcı gücünüz çok yüksek. Yapacağınız sunumla, sizi dinleyenleri etkileyip onlara ilham verme gücünüz çok yüksek. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Yay Burcu

Yapacağınız sözleşmeler, anlaşmalar veya kişisel projelerinizle ilgili bazı gecikmeler söz konusu olabilir. Endişelenmeyin, gün bitip de evinize gittiğinizde her şey geride kalmış olacak. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Oğlak Burcu

Bir yakınınızdan telefon alabilir veya ailevi meselelerle ilgili karmaşık bir durum söz konusu olabilir. Böyle zamanlarda herkesi dikkatlice dinlediğinizden emin olmakta fayda var. Sonrasında orta yolu bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Kova Burcu

İş hayatınızı iyileştirmek veya yaratıcı bir projeyle ön plana çıkmak için güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Son aylardaki durağanlık, size önceliklerinizi ve kendi potansiyelinizi gözden geçirme fırsatı vermiş olabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Balık Burcu

Burcunuzun yöneticisi Neptün’den aldığınız güç, aynı zamanda Balık burcundaki Mars ile birleşiyor. Fiziksel olarak kendinizi çok canlı hissedeceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz bir dönemdesiniz.  

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!