16 Haziran 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bir zamanlar hayal ettiğiniz ama ulaşamadığınız şeyler için yeniden çaba harcamaya başlamayı düşünüyor musunuz? Neptün bugünden itibaren en az beş ay süresince geri hareket edecek. Geçmiş hayallerinizden en az birini gerçekleştirmek için çaba harcamalısınız. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Boğa Burcu

Neptün bugün geri yönlü hareketine başlıyor. Önümüzdeki birkaç gün, yakın veya uzaktaki arkadaşlarınızı aramak ve onlarla görüşmek için uygun olabilir.  

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

İkizler Burcu

Neptün’ün geri yönlü hareketi başlıyor. Önümüzdeki birkaç günü, hayatınızda eksik olan parçanın ne olduğunu ve bunu nasıl bulabileceğinizi düşünmeye ayırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dengesiz beslenme, spor eksikliği, düzensiz uyku ve stres sağlığımızı ve zihinsel sakinliğimizi etkiler. Bu da düşünce dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaratabilir. Yaşam kalitenizi artırmak için sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeniz olmazsa olmazlardan. “Aktif ve sağlıklı bir yaşam için motivasyonunuzu sürekli kılabilmenin yolları

Yengeç Burcu

Neptün’ün 22 Kasım’a kadar devam edecek olan geri yönlü hareketi sizi de yakından ilgilendiriyor. Bu süre içinde özellikle gezi, seyahat, yolculukla ilgili hayalleriniz üzerine düşünebilirsiniz. Şunu unutmayın; hayallerinizi gerçekleştirebilecek olan tek kişi sizsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Aslan Burcu

Finansal konularla ilgilenmek için biraz vakit ayırmanız gerekebilir. Neptün’ün 5 ay sürecek geri yönlü hareketi, sizi özellikle maddi konularda etkileyebilir. 

Uplifers önerisi: Gerçekten ‘paranın değerini bilen’ insanlar, ister zengin diye isimlendirin ister fakir olarak, yine de para hesabını hepimizden fazla düşünüyorlar. “Param var evet, almamayı seçiyorum yine evet!

Başak Burcu

Neptün’ün geri gitmeye başlaması, sizi özellikle ilişkiler konusunda etkileyecek. 5 ay sürecek olan bu geri yönlü hareket sırasında, bir ilişkiden neler beklediğinizi sorgulayabilir ve hayalini kurduğunuz bir ilişki için kalbinizin kapılarını açabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Her davranışımızda yanımızda olup bizi destekleyecek birine ihtiyaç duymamızın temelinde sosyal bir varlık olmamız yatıyor. Ne tür bağlanma tarzına sahip olduğumuz ise bu durumu değiştirmiyor. Peki ne tür bağlanma stillerine sahip olabiliriz ve bebeklikte kurduğumuz bağlanma stilimiz bizim gelecekteki ilişkilerimizi nasıl etkiliyor? “Birine bağlanmaya mecbur muyuz?

Terazi Burcu

Neptün’ün bugün başlayan geri yönlü hareketi, sizi yaratıcı bir projeyi tamamlamak için cesaretlendirebilir. Bu proje, iş hayatınıza yeni bir bakış açısı da getirebilir. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Akrep Burcu

Neptün bugün geri gitmeye başlıyor ve bu durum sizin için romantizmin başlangıcı olabilir. Önümüzdeki günlerde kendinizi daha umutlu bulabilirsiniz. Umudunuzu ve cesaretinizi gelecek planlarınıza yansıtmayı unutmayın. 

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır.¨Engelleri aşmanın yolu: cesur olmak¨

Yay Burcu

Neptün’ün geri yönlü hareketi, sizin hayatınızda ev ve aileyle ilgili konuları gündeme getirebilir. Taşınma veya yeni dekorasyon fikirlerine daha açık olacağınız bir döneme giriyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Evinizde kullanılmayan, kurtulmaya çalıştığınız ancak belki bir gün lazım olur diyerek bir kenarda sakladığınız çeşitli objeleri yeniden değerlendirmekle işe başlayın. Biraz yaratıcılık, biraz da el becerisiyle bu objeleri kullanılabilir hale getirmek ve yeni formlarda baştan yaratabilmek mümkün. “Evinizdeki kullanılmayan malzemeleri dekoratif amaçlı değerlendirmenin 30 yaratıcı yolu

Oğlak Burcu

Neptün’ün bugün başlayan geri yönlü hareketi, sizi özellikle arkadaşlar ve yeni seyahatler açısından etkileyebilir. Çıkacağınız yolculuklarda arkadaşlarınızla yakınlaşabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve böylelikle yepyeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sık sık seyahat eden kişiler dünyayı keşfederek hayat becerisi ediniyor. “Sık seyahat eden kişilerin başarılı olmasının 15 nedeni

Kova Burcu

Neptün’ün geri gitmeye başlaması, sizi özellikle finansal konularda etkileyebilir. Hayatınızı kazanmak için gösterdiğiniz çabanın, hayattaki değerlerinizle ne kadar örtüştüğünü sorgulayacağınız bir döneme girebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Balık Burcu

Burcunuzun yönetici gezegeni olan Neptün bugün geri gitmeye başlıyor. Beş ay sürecek bu geri yönlü hareket boyunca, hayatta sahip olduğunuz şeylerin ideallerinizle uyumlu olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!