16 Ekim 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Finansal ve profesyonel olarak güçlü bir pozisyondasınız. Bugün, kariyerinizde aslında ne kadar çok yol kat ettiğinizin farkına varıp kendinizi tebrik edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Boğa Burcu

Duygusal açıdan algılarınızın çok açık olduğu bir dönemdesiniz. Başka insanların düşüncelerini kolaylıkla okuyabiliyorsunuz. Bu sayede etrafınızdakilere vereceğiniz mesajlar, onlar açısından ilham verici olabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

İkizler Burcu

Bedeninizin ve zihninizin dinlenebilmesi için kendinizi günlük rutinden koparmanız ve kaostan uzaklaşmanız gerekiyor. Buna, “iyi geçirilen zaman” diyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Yengeç Burcu

İş arkadaşınız veya ortağınızın karşısına sıra dışı bir fırsat çıkabilir. Bu fırsat, her ikiniz için de uzun vadeli hayallerinizin gerçekleşmesi anlamına gelebilir. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Aslan Burcu

Üzerinde çalıştığınız konuda kayda değer bir ilerleme yakalayabilir ve çok önemli bir ivme kat edebilirsiniz. Bu çalışmanız sayesinde patronlarınızın gözünde çok güzel bir etki yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Başak Burcu

Hayat zaman zaman bir macera olabilir. Bugün de sizin için öyle günlerden biri. Ancak bu macerayı yaşayabilmek için karşınıza çıkan deneyimleri keşfetmeniz ve onlarla birlikte büyümeniz gerekiyor. 

Uplifers önerisi: Birçoğumuz pes etmek ile başlarız, ne yazık ki henüz yola çıkmayı bile denememişizdir. Aslında gerçekten yapıp yapamayacağımız konusunda deneyip görmek ve başarısız olacaksak veya evet yolda kalacaksak bunu görmek yerine, hiç başlamadan kendimizce “karar” veririz. “Benden geçti” diye söyleniriz, yaşım artık buna uygun değil. Veya tam tersi vardır, “ben bu nokta için henüz çok gencim, yaşım çok erken” “Hayallere engel olan mazeretler

Terazi Burcu

Bugün finansal anlamda önemli bir kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kazanç, bir süredir planladığınız bir gayrimenkulle ilgili olabilir. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Akrep Burcu

Bugün kendinize değil etrafınızdakilere daha çok odaklanacağınız bir gün olabilir. Sevdiğiniz kişiler, önemli bir karar aşamasında olabilir ve siz bu karar verme sürecinde çok etkin rol alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yay Burcu

Karşınıza harika bi part-time iş fırsatı çıkabilir. Üstelik siz herhangi bir iş arayışı içinde değilken gelen bu fırsat, size güzel bir kazanç kapısı da yaratabilir. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Oğlak Burcu

Kendi hayatınıza dair çok yaratıcı bir fikir ortaya koyabilirsiniz. Bu fikir, sizin sanatçı yönünüzü ortaya çıkarabilir ve çevrenizde önemli bir etki yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Kova Burcu

Günlük karmaşadan biraz uzaklaşıp sevdiklerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Bunun için çabalayın çünkü son dönemde en çok ihtiyaç duyduğunuz şey bu olabilir. 

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Balık Burcu

Eğer bir sunum yapmanız gerekiyorsa, paylaşacağınız bilgiler sizi dinleyenlerde ciddi bir etki yaratabilir. Hatta dinleyici kitleniz açısından önemli bir değişimin öncüsü olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!