16 Ağustos 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Hayatınızda sizin için önemli olan bir kadın, dünyanı onun baktığı şekilde görmeniz için ısrarcı olabilir. Kendi bakış açınızı anlatmaya çalışın. Ancak bunu yaparken sabrınızı korumayı unutmayın. 

Uplifers önerisi: Aile üyeleriyle aranızdaki anlaşmazlıkların nedeni, iletişim eksikliği olabilir. İlişkilerinizi geliştirmenize ve düzeltmenize yardımcı olacak öneriler için; “Annenizle sağlıklı bir iletişim kurmak için ipuçları

Boğa Burcu

Heyecanınız, sezgilerinizin önüne geçebilir. Eğer bir iş görüşmesi yapacaksanız, iyi niyetiniz ve heyecanınız yüzünden gerçekleri göremeyebilirsiniz. Sezgilerinize kulak verin. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

İkizler Burcu

En sevdiğiniz mağazaların yakınlarında dolaşma ihtimaliniz varsa, kendinize hakim olmaya çalışın. Alışverişin büyüsüne kapılıp tüm paranızı harcamayın. 

Uplifers önerisi: Sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için başlattığımız Follow Up köşesinde, moda sektörünün önde gelen isimleriyle alışveriş alışkanlıkları üzerine konuştuk: ¨Moda sektörünün alışveriş alışkanlıkları¨

Yengeç Burcu

Venüs, burcunuzda gezinirken bir yandan da Jüpiter’le dans ediyor. Yani bu demek oluyor ki lükse, her şeyin iyisine biraz daha meraklı olabilirsiniz. Kendinizi biraz şımartmak fena fikir olmayabilir. 

Uplifers önerisi: “Kendini şımartmak” deyince akla hemen ihtişamlı bir SPA’da geçirilen özel bir gün ya da kredi kartlarının limitlerini zorlayarak çılgınca alışveriş yapmak gelse de aslında kendinizi özel hissetmek için illa da büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. “Kendini şımartmanın tek yolu “para harcamak” değil

Aslan Burcu

Kendinizi beklenmedik bir romantik maceranın ortasında bulabilirsiniz. Yakın zamanda bu macera bitip hayatın gerçekleri yeniden ortaya çıkacaktır ancak bu süreye kadar maceranın tadını çıkarmaya bakın. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Başak Burcu

Gururlanmak ve belki de biraz hava atmak sizin de hakkınız. Son dönemde gösterdiğiniz üstün çabanın karşılığını alabilirsiniz. Eğer teknoloji alanında bir işte çalışıyorsanız, geleceğe adınızı taşıyacak bir başarıya imza atmış olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Terazi Burcu

Eğer bir sunum yapacaksanız veya bir görüşmeniz varsa, adeta yıldızınız parlayabilir. Bu başarınız karşılığı olarak sandığınızdan çok daha yüksek bir konuma ulaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Akrep Burcu

Farklı bir kültürle veya manevi bir felsefeyle ilgili okuduklarınız, sizi derinden etkileyebilir. Bunun sonucunda hayatınızda yeni bir döneme girebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Yay Burcu

Yeni bir değişiklik veya yeni bir talimat, sizin de uzun vadeli bakış açılarınızı yenileyebilir ve önemli bir değişikliğe gidebilirsiniz. Hatta bu durum kararlarınızı bile değiştirmenize neden olabilir. 

Uplifers önerisi: Dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmek elinizde. Bu yönde atacağınız her küçük adım, size iyi hissettirmekle kalmayacak; yaşadığınız ortamı ve çevrenizdekilerin hayatlarını da güzelleştirecek. ¨Dünyayı değiştirmek için atabileceğiniz adımlar¨

Oğlak Burcu

Önemli bir anlaşmada artık son aşamaya gelmiş olabilirsiniz. Size yardımcı olan önemli bir kişi sayesinde, anlaşma masasından çok karlı kalkabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Kova Burcu

Hayalini kurduğunuz bir iş veya bir pozisyona ulaşabilirsiniz ancak bu durum sizi biraz zorlayabilir. İsteklerinize kavuşmadan önce enerji depolamak için kısa bir tatil yapıp kendinizi hazırlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Turkuaz rengi denizleri, incecik kumlarıyla cennetten bir köşe tabirinin hakkını veren Türkiye’de tatil yapmak için birçok yer var. “Bu yaz tatilinizde kesinlikle keşfetmeniz gereken Türkiye’deki saklı rotalar

Balık Burcu

Venüs, burcunuzun romantizm alanını etkisi altına alıyor. İkili ilişkilerde aradığınızı bulmak için güzel bir zaman. Karşınızdaki kişiye ve kendinize inanın, mutluluğun tadını çıkarın. 

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!