15 Nisan 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Üzerinde çalıştığınız bir projede ciddi bir dönüm noktası yaşanabilir. Sizden yanıt bekleyen kişilere güven vermelisiniz. O yüzden heyecanla hareket etmek yerine sakin kalmaya çalışmalısınız. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Boğa Burcu

Güneş’in Jüpiter’le dansı, size bazı taleplerle geliyor. Bu talepler sizi biraz bunaltabilir. Ancak endişelenmeyin, içinde bulunduğumuz salgınla mücadele bu talepleri kendiliğinden azaltıyor. 

Uplifers önerisi: Gün geçtikçe daha fazla insan uzaktan çalışıyor. Evde, dışarıda hatta yakınlarındaki kafelerde bile bir “ofis” ortamı yaratmak mümkün. Şanslıyız ki, teknoloji ihtiyaç duyulduğunda ya da isteğe bağlı olarak evden çalışmak gibi bir esneklik sağlıyor ve her gün ofise gitme alışkanlığı olan insanlar bile bunu kullanıyor. “Evden çalışırken dikkat etmeniz gereken 6 anahtar nokta

İkizler Burcu

Koç burcunaki Güneş, Oğlak burcundaki Jüpiter ile çarpışıyor. Bu da özellikle ortak gelirler alanınızı etkiliyor. Karşınıza çıkan bir anlaşma, ilk başta düşündüğünüz kadar karlı olmayabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yengeç Burcu

Güneş Jüpiter ile tartışma halinde. Eğer bir avukat tutmanız gerekiyorsa veya bir anlaşmaya imza atacaksanız, biraz daha beklemekte fayda olabilir. 

Uplifers önerisi: Davranışlarınız, tercihlerinize bağlıdır ve koşullarınıza göre her zaman farklı bir davranışı tercih etme seçeneğiniz vardır. “Davranışların kontrolünü dengeleyebilmek neden önemlidir?

Aslan Burcu

Koç burcundaki Güneş, Oğlak burcunaki Jüpiter ile kavga ediyor. Harcamalarınızı, faturalarınızı kontrol edin. Gereğinden fazla para harcamamaya özen göstermelisiniz. 

Uplifers önerisi: “Kendini şımartmak” deyince akla hemen ihtişamlı bir SPA’da geçirilen özel bir gün ya da kredi kartlarının limitlerini zorlayarak çılgınca alışveriş yapmak gelse de aslında kendinizi özel hissetmek için illa da büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. “Kendini şımartmanın tek yolu “para harcamak” değil

Başak Burcu

Çocuğunuz varsa onunla ilgili konular veya finansal konular bir anda kontrolünüzden çıkabilir. Bu yüzden bu sıralar biraz daha temkinli ilerlemek, hareketlerinizi hesaplamak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Terazi Burcu

Güneş Jüpiter ile kavga halinde. Ailenizin sizin desteğinize ihtiyacı olabilir. Detayları ve özellikle finansal konuları görmezden gelen önerilere karşı uyanık olun. Onların ihtiyacı olan, gerçek bir destek. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Koç burcundaki Güneş, Oğlak burcundaki Jüpiter ile tango yapıyor. Dayanma gücünüz bir teste tabi tutulabilir. Bu yüzden enerjinizi ve zamanınızı iyi kullanmaya bakın. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Yay Burcu

Oğlak burcundaki Jüpiter, sizin kazançlar alanınızı etkiliyor ve bir yandan da Koç burcundaki Güneş ile kavga ediyor. Parasal konularda tedbirli davranmaya, harcamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

Oğlak Burcu

Evinizle ilgili dekorasyon planlarınızı biraz beklemeye alabilirsiniz. Bu süre içinde de evdeki herkesin fikrini alabilirsiniz. Böylelikle farklı alternatifleriniz olur. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Kova Burcu

Hem Mars hem de Satürn Kova burcunda yer alıyor ve özellikle kişiliğinizle ilgili konularda sizi etkiliyor. Riskler ve sorumlulukları iyi dengeleyebildiğiniz sürece başarılı bir lider olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin ve türlü türlü isteklerin bombardımanına uğrar. Akıllı telefonlarında hiç susmak bilmeyen e-mail uyarı sesleri, mesajlar, talepkar telefon konuşmaları, hatırlatmalar liderin tüm ilgisini ve dikkatini adeta boğar. “Zihinsel farkındalığı yüksek bir lider olmak için edinmeniz gereken 7 alışkanlık

Balık Burcu

Koç burcundaki Güneş, Oğlak burcundaki Jüpiter ile kavga halinde. Üst düzey bir isim, size pek istemediğiniz bir görev verebilir. Negatif davranıp her şeyi daha katlanılmaz bir noktaya götürmekten kaçınmalısınız. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!