15 Nisan 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Karşınıza çok romantik bir fırsat çıkmış olabilir. Bu durum ilk başta sizi endişelendirse de büyük mutlulukların emek harcamadan gelmeyeceğini unutmayın.   

Uplifers önerisi: Negatif duygu ve düşünceler mutluluğa giden yolu tıkayarak davranışlarımızı şekillendirirler. Her ne kadar bunun farkında olsanız da, onları görmezden gelip gerçek mutluluğa ulaşmak herkesin kolayca başarabildiği bir şey değil. “Mutluluğunuz için bir an önce vazgeçmeniz gereken davranışlar

Boğa Burcu

Özellikle maddi konulardaki karmaşayı ortadan kaldırmak ve kendinize bir program yapmak için harika bir gün. Maddi durumunuzu daha net görmek sizin de içinizi rahatlatır. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

İkizler Burcu

Özel hayatınızla ilgili konularda bugün çok daha hassas olabilirsiniz. Özellikle yakınlarınızla sert diyaloglara girmekten çekinmelisiniz. Böylelikle duygusal tepkiler vermekten uzak durabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Yengeç Burcu

Kendinizden bahsetmek veya çevrenizdekilerin sizden bahsetmesi nedeniyle bugün kendinizi biraz utangaç, sıkılmış hissedebilirsiniz. Böyle zamalarda aslında kendinizle neden daha az iletişim kurduğunuzu sorgulamalısınız. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Aslan Burcu

Yeni tanıştığınız ve sizi çok etkileyen biriyle işleri biraz hızlı ilerletmek istiyor olabilirsiniz. Ancak bu romantik yolculukta kendinizi kandırmaktan kaçının, her şeyin tadını çıkarın. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Başak Burcu

Patronunuz veya yöneticiniz bugün sizi birbirinden farklı noktalara yönlendirerek biraz yorabilir. Endişelenmeyin, bunun geçici olduğunu bilmek sizi rahatlatabilir. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Terazi Burcu

Bugün iş yerinde “hayır” diyemediğiniz için üzerinize çok fazla sorumluluk alabilirsiniz. Bir iş arkadaşınız sizden yardım istediğinde, hızlı yanıt vermeden önce biraz düşünmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Akrep Burcu

Şanslı gününüzdesiniz. İş hayatında karşınıza çıkan bir fırsatı kendi lehinize çevirebilir, oturduğunuz müzakere masasında çok büyük kazançla çıkabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Yay Burcu

Kariyer hedefleriniz ve işinizle ilgili motivasyonunuz, sevdiklerinizi biraz şaşırtabilir. Böyle zamanlarda en önemlisi dengeyi bulmak. Dengeyi sağladığınızda hem özel hayatınızı hem de profesyonel hayatınızı daha kolay yürütebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Oğlak Burcu

Sizi başarıya götürecek olan yol, şimdilik biraz belirsiz olabilir. Ancak olumlu düşünerek ve çevrenize pozitif bir enerji yayarak doğru adımları atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Kova Burcu

Söz konusu finansal konular olduğunda, umudunuzu yüksek tutmakta fayda var. Gelirinizi artırmak için yeteneklerinizi ve güçlü olduğunuz yönleri fark şekillerde değerlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Balık Burcu

Evinizle ilgili konularda sevdiğiniz kişiyle aynı düşüncelere sahip olmadığınız için eleştirilebilirsiniz. Ancak endişelenmeyin, aranızdaki sevgi bağı sağlam olduğu sürece her türlü anlaşmazlığın üstesinden gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!