15 Mayıs 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Maddi anlamda çok bereketli bir döneme girebilirsiniz, kazancınız artabilir. Kazancınızla ilgili konularda daha fazla şükredeceğiniz ve bunun karşılığını fazlasıyla alacağınız bir döneme giriyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Günlük alışkanlıklarınız, mal varlığınızı belirleyen en büyük etken olabilir. Varlığınızı etkileyen faktörler arasında, davranışlarınızın da yeri vardır. Business Insider’da yayınlanan bu makale, gelir düzeyi yüksek kişilerin yaptıkları ve yapmadıklarıyla ilgili farklı bir gözlem sunuyor. “Varlıklı kişilerin yaptığı ve yapmadığı 9 şey

Boğa Burcu

Her anlamda ışıl ışıl parlayacağınız, tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Kendinizi ifade şekliniz konusunda o istediğiniz ahengi yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha mutlu bir insan olmak ve daha keyifli bir hayat yaşamak… Bunlar hepimizin istediği, fakat çoğu zaman tam olarak nasıl başaracağımızı bilemediğimiz şeyler. Öte yandan bu konuyla ilgili yapılan birçok psikolojik araştırma, yayımlanan birçok makale mevcut. Peki bu araştırmaların ortak noktaları ne? “Mutluluğunuzu etkileyen bilim onaylı 10 davranış

İkizler Burcu

Tutkularınız ve motivasyonunuzu finansal konulara yoğunlaştırabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir yön belirlemek sizi daha güçlü kılabilir ve refah seviyenizi artırabilir. 

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın¨

Yengeç Burcu

Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçireceğiniz yeni bir maceraya atılabilirsiniz. Tatil planı yapmak veya arkadaşlarınızla ortak bir organizasyon yapmak için harika bir zaman. 

Uplifers önerisi: Sonunda büyük heveslerle hayalini kurduğunuz tatil zamanı gelip çattı; ancak siz hazırlık yapma, özellikle de bavulunuzu toplama konusunda aynı hevese sahip olmadığınızı mı hissediyorsunuz? Hatta bu konuda kafanızın hayli karıştığını da fark ediyor olabilirsiniz. Kabul edelim ki, bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

Aslan Burcu

Patronunuz veya sizin için çok önemli bir kişi, işiniz için gösterdiğiniz çabanın farkına varabilir. Hayatınızda çok yakında çok heyecanlı değişimler yaşanabilir. Bu gelişmeler sizi iş hayatınıza daha sıkı bir şekilde bağlayabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Başak Burcu

Uzak yerlere gitmek, yeni yerler keşfetmek için büyük bir arzu duyuyor olabilirsiniz. Yeni maceralara atılmak, tatil planlarınızı hayata geçirmek için harika bir zaman!

Uplifers önerisi: Turkuaz rengi denizleri, incecik kumlarıyla cennetten bir köşe tabirinin hakkını veren Türkiye’de tatil yapmak için birçok yer var. “Bu yaz tatilinizde kesinlikle keşfetmeniz gereken Türkiye’deki saklı rotalar

Terazi Burcu

İşiniz gereği potansiyel yatırımcılarla görüşmeler yapmanız gerekebilir. Bu görüşmeler sayesinde hem kendiniz hem de yeni projeler için fırsatlar yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Akrep Burcu

Birçok gezegen birleşip aşk hayatınızı etkisi altına alıyor. Son günlerde gündeminiz aşkla ilgili konular olabilir. Öte yandan iş ilişkilerinizle ilgili bazı önemli gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Yay Burcu

Günlük aktivitelerinizi organize etmek, hayatınızı düzene sokmak için motivasyonunuz çok yüksek. Yapılacaklar listenizde uzun süredir bekleyen işleri tek tek tamamlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta sahip olduğumuz yer, hiçbir zaman bir tane değil. Hepimizin birden fazla rolü var; anne, baba, eş, çalışan, yönetici, çocuk, yoga eğitmeni… Hepimizin hayatının birden fazla yönü var ve bu hayatta başarılı olabilmek için bütüncül yaklaşmalı, hayattan aldığınız deneyimi her alanda yükseltmelisiniz. Bunu sağlamanın en kolay yolu, kendinize bir yapılacaklar listesi oluşturmak. “Checklist: Hedeflerinize ulaşabilmek için kendinize sormanız gereken sorular

Oğlak Burcu

Yaratıcılığınızı ortaya koymak için harika bir zaman! Dans derslerine katılmak, resim yapmak, hayal gücünüzden faydalanarak kendinizi ifade etmek sizi her zamankinden daha fazla mutlu edebilir. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Kova Burcu

Aklınızda dekorasyonla ilgili yepyeni fikirler olabilir. Yeni perdeler yaptırmak veya evinizin duvarlarının rengini değiştirmek ya da ufacık dokunuşlar yapmak için harika bir zaman. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Balık Burcu

Bugün iletişim yönünüz çok kuvvetli. Sözlerinizdeki ahenk değil, verdiğiniz ilhamla da etrafınızdakileri etkileyebilirsiniz. Bu gücünüzün farkına varmalısınız. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!