15 Mayıs 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugün Boğa burcunda gerçekleşen Yeni Ay, finansal portfolyonuzu geliştirmenize, girişimlerinizde başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Planlarınıza sadık kalın, meyvelerini toplayacaksınız.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Boğa Burcu

Boğa burcundaki Uranüs sayesinde kişisel hayatınızda yepyeni bir döneme girebilir, yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Tadını çıkarmaya, keyif almaya bakın.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

İkizler Burcu

Bugün gerçekleşen Yeni Ay, sizin için yepyeni ve yaratıcı bir değişimin habercisi. Biraz kendinizi değişime teslim edin ve bu güzelliğin tadına varın.

Uplifers önerisi: Tüm hayallerinizin gerçek olduğunu düşünün; ne kadar başarılı, keyifli ve enerjik hissettiriyor, öyle değil mi? Hayallerin adının “hayal” olmasının bir sebebi var elbette, ancak hiçbir hayal ulaşılmaz değil. Hayallerinizi gerçekleştirmek, her şeyden önce zorlu; zaman ve sabır gerektiren bir süreç. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için sahip olmanız gereken özellik, araç ve beceriler

Yengeç Burcu

İş birliği çağrısı yapan yeni planlar geliştirebilir, çalışma arkadaşlarınızdan bu çağrılara şaşırtıcı yanıtlar alabilirsiniz. Öyle ki yeni iş ortaklıkları bile kurabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin ve türlü türlü isteklerin bombardımanına uğrar. Akıllı telefonlarında hiç susmak bilmeyen e-mail uyarı sesleri, mesajlar, talepkar telefon konuşmaları, hatırlatmalar liderin tüm ilgisini ve dikkatini adeta boğar. “Zihinsel farkındalığı yüksek bir lider olmak için edinmeniz gereken 7 alışkanlık

Aslan Burcu

Kendi planlarınızı gerçekleştirmek, hayallerinizin peşinden koşmak için büyük bir istek duyuyor olabilirsiniz. Uranüs, devam eden projelerinize yeni bir heyecan katabilir.

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Başak Burcu

Sahip olduğunuz tecrübeyi ve elinizdeki araçları bir araya getirerek kendinizi güçlendirebilirsiniz. Aynı zamanda yeni yatırımlar, yeni deneyimler için güçlü adımlar atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Terazi Burcu

Boğa burcunda gerçekleşen Yeni Ay size mistik ve duygusal karşılaşmalar getirebilir. Gizli mesajlar, konuşmaların alt metinleri sizin için daha çekici bir hal alabilir.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Akrep Burcu

Yeni ortaklıklara, iş birliklerine hazır olun. Dengeyi bulmanızı sağlayacak kişilere yönelebilir, istikrarlı yönünüzü kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Yay Burcu

Wellness hedeflerinize odaklanacağınız bir gün sizi bekliyor. Size kendinizi iyi hissettiren duygulara odaklandıkça nasıl başarılı olduğunuza siz bile şaşırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Oğlak Burcu

Özellikle kendi ilgi alanınızda, en iyi bildiğiniz konularda risk almanın akıllıca olduğunu düşünebilirsiniz. Büyümek ve daha fazla başarıya imza atmak için sabırsız davranıyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Kova Burcu

Ev veya aile hayatınız açısından çok parlak bir gün sizi bekliyor. Özellikle yaşam alanınızı yenileyecek, değiştirecek güzellikler tam sizin için uygun.

Uplifers önerisi: Çok sevilen ve sıkça kullanılan “Simple is beautiful” (Basit/Sade güzeldir) anlayışı, yoğun ve yorucu tempomuza pek de uydurabildiğimiz bir yaşam felsefesi değil. Oysa sade bir yaşam sürdürmek için illa şehirden uzakta bir kulübede, bin bir çeşit hayvan ve bitki içinde yaşamak ya da teknolojinin tüm nimetlerinden uzak durmak gerekmiyor. “Daha sade bir yaşam sürdürmek için 10 ipucu

Balık Burcu

Sosyal açıdan yoğun ve heyecanlı bir güne hazır olun. Özellikle kulaktan kulağa yayılan bir konuyla ilgili önemli bir gelişme yaşanabilir, heyecanlı bir gün geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!