15 Mayıs 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Önümüzdeki 20 gün boyunca ekonomik konular üzerine yoğunlaşmalısınız. Parayı nasıl kazandığınızı ve nasıl harcayacağınızı daha dikkatli planlamanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Gerçekten ‘paranın değerini bilen’ insanlar, ister zengin diye isimlendirin ister fakir olarak, yine de para hesabını hepimizden fazla düşünüyorlar. “Param var evet, almamayı seçiyorum yine evet!

Boğa Burcu

Önümüzdeki 20 gün boyunca Boğa’da yer alacak olan Merkür’ün etkisiyle birlikte insanların sizi gerçekten dinleyip, söylediklerinize saygı duyup duymayacağını anlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

İkizler Burcu

Zor bir gün ya da hafta sizi mi bekliyor? Eğer işler istediğiniz gibi gitmiyorsa bir adım öne çıkıp sorumluluk almanın zamanı gelmiş olabilir. İpleri elinize almalısınız.

Uplifers önerisi: Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır. ¨Hayatımızı yönetmek için sorumluluk almak¨

Yengeç Burcu

Elinizde bulunan planlarla ilgili bir an önce harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak aceleci davranmayıp biraz daha sabırlı olabilirseniz, her şey mükemmel hale gelebilir.

Uplifers önerisi: Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Aslan Burcu

Bir dağın tepesine tırmanıyor gibi hissederken artık daha fazla bir engelle karşılaşmak istemeyebilirsiniz. Son engel karşınıza çıktığında artık kaybettiğinizi düşünseniz de kendinize olan inancınızı korumalısınız.

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır.¨Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak¨

Başak Burcu

Hayatta daha sağlam adımlar atabilmek için bilmediğimiz yerlere gitmeli, yeni şeyler denemeliyiz. Yakın zamanda böyle bir şey yapmış ve şu anda biraz düşünceli olabilirsiniz, kendinize güveninizi yeniden kazanmanız gerekiyor.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Terazi Burcu

Birileri hayatınızda bir şeyleri değiştirmek için sizi cesaretlendirmek için uğraşsa da siz eski yöntemlerden vazgeçememiş durumdasınız. Bu geçiş süreci boyunca birileri sizi yönlendiriyor olacak, cesur olursanız değişimin sandığınız kadar zor olmadığını görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “”Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Akrep Burcu

Alacağınız bir davet sizin için bazı şeyleri değiştiren dönüm noktası olabilir. Güvenli bölgenizin dışına çıkıp alacağınız bu karar ile kendinizi başka maceraların içinde bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

Yay Burcu

Peşinden koştuğunuz şeylere ulaşmak için arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız olabilir. Hayatınız boyunca bunu amaçlamış olabilirsiniz ve bunun için yakın dostunuzun desteğine ihtiyaç duyacağınıza şüpheniz olmasın.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Oğlak Burcu

Bugün Yeni Ay, çizelgenizin en üstünde kendine yer buluyor. Bunun sonucu olarak göstereceğiniz gelişmelerin yüzünüzü güldüreceğinden şüpheniz olmasın.

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Kova Burcu

Bir ilişkiniz varsa, partneriniz size sormadan önemli bir karar alabilir ve tek başınıza bu kararın sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

Balık Burcu

Önemli bir pazarlığın içerisindeyseniz bulunduğunuz konumu korumak oldukça zor olabilir. Sürekli arabulucu olarak orta yolu bulmaya çalışmak sizi biraz yıpratabilir.

Uplifers önerisi: Dengesiz beslenme, spor eksikliği, düzensiz uyku ve stres sağlığımızı ve zihinsel sakinliğimizi etkiler. Bu da düşünce dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaratabilir. Yaşam kalitenizi artırmak için sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeniz olmazsa olmazlardan. “Aktif ve sağlıklı bir yaşam için motivasyonunuzu sürekli kılabilmenin yolları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!