15 Mart 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Burcunuzun yöneticisi Mars, haftanın sonuna doğru kariyer sektörünüzü etkilemeye başlıyor. Heyecan verici bir kariyer fırsatı karşınıza çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Boğa Burcu

Mars, iki gün içinde özellikle uluslararası konularda sizi etkilemeye başlayacak. Bir tatil veya iş fırsatıyla ilgili hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

İkizler Burcu

Kariyerinizle ilgili bir sonraki adımları planlayın ancak harekete geçmeden önce iki gün daha bekleyin. Yeni Ay size yeni başarılar ve fırsatlar sunabilir. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Yengeç Burcu

Mars, özellikle evlilikler ve ilişkiler alanında size güzellikler sunabilir. Hafta sonuna doğru ilişkilerinizle ilgili konular ilgi odağınız haline gelebilir. 

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Aslan Burcu

Kendinize biraz daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Bir beslenme danışmanıyla görüşebilir, spor hocasıyla görüşebilir veya yeni bir aktiviteye başlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Başak Burcu

Önümüzdeki birkaç gün içinde Mars burcunuzun yaratıcılıkla ilgili alanına giriş yapacak. Sanatsal projeler veya hobilerle ilgili enerjiniz yükselebilir, ilham perileri sizinle olabilir. 

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş

Terazi Burcu

Bu hafta sonundan itibaren iki ay boyunca Mars burcunuzun özellikle aile ve evle ilgili alanını etkisi altına alıyor. Aileniz ve evinizle ilgili gelişmelerde ilerleme kaydedebilir, güzel haberler alabilirsiniz.  

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Hareketli bir hafta sonu sizi bekliyor. Seyahat edebilir, yeni bir araba alabilir veya kendinizi yollara vurup önemli kişilerle tanışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yay Burcu

Dekorasyon konusundaki planlarınızı tamamlasanız bile harekete geçmek için birkaç gün daha beklemeniz iyi olabilir. Böylelikle Yeni Ay’ın güzel etkilerinden faydalanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Evinizde kullanılmayan, kurtulmaya çalıştığınız ancak belki bir gün lazım olur diyerek bir kenarda sakladığınız çeşitli objeleri yeniden değerlendirmekle işe başlayın. Biraz yaratıcılık, biraz da el becerisiyle bu objeleri kullanılabilir hale getirmek ve yeni formlarda baştan yaratabilmek mümkün. “Evinizdeki kullanılmayan malzemeleri dekoratif amaçlı değerlendirmenin 30 yaratıcı yolu

Oğlak Burcu

Mars, kişisel konular ve sağlık konularıyla ilgili olan birinci sektörünüze giriş yapıyor. Bu hareketlilik, hayat kalitenizde belirgin bir artış yaratabilir, enerjiniz ve cesaretinizle hayranlık uyandırmanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Kova Burcu

Son zamanda katıldığınız organizasyonlarda tanıştığınız kişiler sayesinde önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Artan çevreniz, sahip olduğunuz tecrübenizle ön plana çıkmanıza yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Networkingin ne olduğundan çok ne olmadığını bilmek, konuya çok daha detaylı yaklaşmanıza ve networkingle ilgili konulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. “Bağlantılarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz ‘networking’ teknikleri: Salt maruz kalma etkisi

Balık Burcu

İki gün içinde Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, bu yılın en büyük fırsatlarını ayağınıza getiriyor. Yeni başlangıçlar yapmanın ve başarılı olmanın tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!