15 Haziran 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Kendinizi dönüştürme yeteneğiniz, profesyonel hayatınızda zafere ulaşmak için çok işinize yarayabilir. Yakın zamanda önemli bir ödül alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Boğa Burcu

Bildiklerinizi, tecrübelerinizi başkalarıyla paylaşmak için çok önemli bir konuma sahipsiniz. Söylediğiniz her şey, etrafınızdakiler için çok etkileyici olabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

İkizler Burcu

Yatırımlarınızı şöyle bir göz attığınızda, yaptığınız tüm özveriler ve aldığınız akıllıca kararlar için alkışı hak ettiğinizi görebilirsiniz. Tüm çabalarınız, ileride daha istikrarlı bir hayat yaşamanıza yardımcı oluyor. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sohbetlerinde, özellikle de içki sofrasında ülkeyi ya da dünyayı kurtarmak geleneklerimiz arasında… Bir de “kendini kurtaranlar” var, harika iş fikirleriyle ortalığı yıkıp geçirecek, dünyaya bir şeyler katacak ama en önemlisi, kendisi tez zamanda köşeyi dönecek olanlar… Oysa zeka her zaman zekice fikirler üretileceğini garanti etmiyor. Hatta bazı durumlarda insanın ve yatırımının ayağına dolanabiliyor bile. “Fazla zeka, her tür yatırımda ayağınıza dolanabilir

Yengeç Burcu

En yakınınızdaki kişilerin samimiyetini, sizin hayatınıza kattıklarını gördüğünüzde, kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz bir gündesiniz. Tüm bu dostluklar, yıllar süren bir özverinin sonucu. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Aslan Burcu

Sizi profesyonel anlamda daha üst noktalara çıkaracak bir iş üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Bu çabanız, üst düzey isimlerin gözünde de sizin konumunuzu çok değiştiriyor. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Başak Burcu

Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir proje üzerinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu proje sonucunda, tahmininizden çok daha başarılı ve etkili olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş

Terazi Burcu

Zor bir dönemden geçen yakınınız için çok önemli bir güç ve moral kaynağı olabilirsiniz. Anlayışlı bakış açınız, karşınızdaki için önemli bir motivasyon kaynağı olabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Akrep Burcu

Online olarak yapacağınız bir iş toplantısı, sizin tahminlerinizin çok ötesinde bir iş fırsatına dönüşebilir. Sahip olduğunuz teknolojik imkanları iyi kullandığınızdan emin olun. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Yay Burcu

Hem Jüpiter hem de Pluto burcunuzun gelirler ve özsaygı alanını etkiliyor. Parasal konularda önemli bir noktaya ulaşabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Oğlak Burcu

Jüpiter ve Pluto’dan inanılmaz bir destek görüyorsunuz. Hayatınızın herhangi bir alanında önemli kazanımlar elde etmek için harika bir zaman.. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Kova Burcu

Başkalarına yardımcı olma konusunda biraz endişeli olabilirsiniz. Oysa bu endişelere hiç gerek yok, cömertliğinizde büyük bir fark yaratabileceğiniz bir gündesiniz. 

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Balık Burcu

Arkadaşlarınızla online ortamlarda vakit geçirmek size çok iyi gelebilir. Arkadaşlıklarınızın, sizin ruhunuzu nasıl beslediğini fark edeceğiniz bir gündesiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!