15 Haziran 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Kafa karışıklıklarınızı gidermek için bazı araştırmalar yapmayı deneyebilirsiniz. Yaşadığınız bazı çelişkileri gidermek adına şans sizden yana olacak.

Uplifers önerisi: 100’lük Liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir. Hem yapılacaklar listesi olarak kullanabilir hem de hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda rol oynayabilir.

Boğa Burcu

Eğer yakınlarınızla veya bir ekip içerisinde çalışıyorsanız tekrar gözden geçirmeniz gereken ekonomik bir sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik harcamalara karşı tutumlu olmakta fayda var.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

İkizler Burcu

İş hayatınızda olağanüstü bir karmaşa sizi bekliyor olabilir. İş arkadaşınızın yardımına ihtiyaç duyduğunuz bir proje hakkında çelişkiler yaşamanız muhtemel gibi gözüküyor.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Yengeç Burcu

İnternette bir konu hakkında araştırma yapmaya karar verirseniz karşınıza ilginç sonuçlar çıkabilir. Edindiğiniz bilgilerin doğruluğunu bir kez daha kontrol etmekte fayda var.

Uplifers önerisi: Sosyal ağlar, teknolojik gelişmeler ve güncel haberler konusunda sürekli kendimizi güncellememiz için ideal. Ancak toplumda yalnız yaşayan ve kendisini yalnız hisseden bireylerin sayısının hızla çoğalmasının ardındaki en önemli sebeplerden biri hiç kuşkusuz sosyal ağlar. Sosyal ağlarla olan etkileşiminizin sizi yalnızlığa sürükleyecek boyutlara gelmesine izin vermeyin. “Sosyal medyanın hayatımıza getirdiği en büyük yenilik: Yalnızlık

Aslan Burcu

Yaratıcı bir fikir sizin geniş çaplı bir araştırma yapmanıza neden olabilir. Size yol gösterecek bir mentör arıyorsanız karar vermekte acele etmeyin.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Başak Burcu

Partnerinizle ilgili sorunlu bir gün sizi bekliyor. Yanlış anlaşılmadan veya beklentilerin doğru belirlenememesinden dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlişkinizin artık heyecanlı olmadığını, partnerinizin sizi eskisi kadar sevmediğini düşündüğünüz noktada bu durumun sebebi genelde bir tarafın ilişkiye ya da karşısındaki insana karşı ilgisinin azalması oluyor. “İlişkide zamanla azalan ilgiyi ve yakınlığı canlandırmanın yolları

Terazi Burcu

Tez yazıyor ya da önemli bir sunum üzerine çalışıyorsanız bugün sizin gününüz. Günlerdir yerine oturmayan “o” önemli parçayı bugün bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim; yerinde saymayan ve sürekli gelişen bir sektör. Her yıl, yapılan yeni araştırmalarla; zaman yönetimi, yaratıcılık, özgüven sahibi olmak ve verimlilik gibi bir çok konuda yeni öneriler ortaya konuyor. Son yapılan araştırmalarda; ¨Daha verimli çalışmanın yolları¨

Akrep Burcu

Ekonomik olarak çok doğru gözükmeyen bir karar almanın eşiğinde olabilirsiniz. Bu kararı verirken iki kere düşünmekte ve sakin kalmakta fayda var.

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Yay Burcu

Ailenizle işler yolunda gitmiyor ise bugün buzları eritmenin tam sırası. Güleryüzlü olup aklıselim bir konuşma gerçekleştirmek ailenizle olan ilişkilerinizi düzeltmeniz açısından önemli bir dönüm noktası olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Oldukça zor bir araştırma yapıyor gibi gözüküyorsunuz. Bu hengame içerisinde tek çareniz aklınıza gelen her şeyi dört bir yandan araştırmak olmalı.

Uplifers önerisi: İş hayatı, zaman zaman baskı ve stres yaratabilir. Böyle durumlarla başa çıkabilmek için, “İşte stres etkisini azaltmak için 5 pratik yöntem” yazımıza göz atmanız yardımcı olabilir.

Kova Burcu

Bugün iş hayatınızda atacağınız adımlarda yanınızdaki kişilere dikkat edin. İş arkadaşlarınızın ekonomik sıkıntılarla boğuşuyor olabileceğini göz ardı etmeyin.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Balık Burcu

Neptün’ün Balık burcundaki hareketi, olaylara geniş bir pencereden bakmanıza engel olabilir. Belki biraz durmak ve harekete geçmeden önce olayların tümünü ele almak işe yarayabilir.

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!