14 Şubat 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs güçlerini haritanızın zirve noktasında bulunan Satürn’le birleştiriyor. Sevdiğiniz kişiye en özenli şekilde davranmanın, onu şımartmanın tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Boğa Burcu

Sevdiğiniz kişiye veya ortağınıza sizin için ne kadar özel olduğunu, en bilinmez noktalarınızı açtığını anlatmanın tam zamanı. Böylelikle aranızdaki ilişki bambaşka bir boyuta taşınabilir. 

Uplifers önerisi: İş kavramı özellikle yetişkinlik hayatımızda farkında olduğumuzdan çok daha büyük bir yer kaplar. Haftanın beş günü günde en az sekiz saati bu işte geçiririz. Bu haftada toplam ayırdığımız saatlerin yanında yıl hesabı yaptığımızda ve bunu da yaklaşık 20 veya 25 yıl sürecine yansıttığımızda neredeyse bir ömrü aslında “her gün gittiğimiz iş işte”ye ayırırız. “İşinizle olan ilişkinizi geliştirmenin ve mesleğinize olan bakış açınızı değiştirmenin formülü

İkizler Burcu

Eğer önemli bir etkinliğe katılacaksanız veya kalabalık bir gruba sunum yapacaksanız oldukça şanslısınız. Çok önemli isimlerle tanışabilir, network’ünüzü genişletebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Yengeç Burcu

Bekarsanız aşk konusunda şansınızın açık olduğu bir döneme giriyorsunuz. Hiç gitmediğiniz bir etkinliğe katılmak, müze veya sergileri gezmek için uygun bir zaman. Değişik kültürlerden insanlar ilginizi çekebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Aslan Burcu

Venüs ve Satürn arasında çok keyifli bir bağlantı yakalıyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin hayatını kolaylaştırmak için bir şeyler yapabilir, onu bu şekilde mutlu edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizle bir araya gelmek için, evinizde küçük bir parti düzenleyin. Lezzetli kokteyl tarifleri için; “Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyller

Başak Burcu

Venüs, Satürn’le muhteşem bir uyum içinde. Sizin için özel olan birisi, kalbinize giden yolu keşfedebilir ve bu durum şefkatli, derin bir ilişkinin başlangıcı olabilir. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Terazi Burcu

Sevdiğiniz kişiyi romantik önerilerle şımartmanın tam zamanı! Ona masaj hediye edebilir veya güzel bir akşam yemeğine çıkabilirsiniz. Birlikte paylaştığınız her an sizi daha çok yakınlaştırabilir. 

Uplifers önerisi: İlişkinizin artık heyecanlı olmadığını, partnerinizin sizi eskisi kadar sevmediğini düşündüğünüz noktada bu durumun sebebi genelde bir tarafın ilişkiye ya da karşısındaki insana karşı ilgisinin azalması oluyor. “İlişkide zamanla azalan ilgiyi ve yakınlığı canlandırmanın yolları

Akrep Burcu

Sevdiğiniz kişiye sözler verirken, dudaklarınızdan dökülenlerin aslında kalbinizde bir ömür kalacağını hatırlatın. İlişkinizi daha romantik bir aşamaya taşımak için önemli bir adım atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Her şeyin en iyisine sahip olmak isteyen Y jenerasyonu, ilişki konusunda da son derece hassas. “Modern zamanlarda aşk: Y jenerasyonunun romantik ilişkilerinde en sık yaptığı 10 hata

Yay Burcu

Sevdiğiniz kişiyle birlikte yemek yapıp veya koltuğa uzanıp en ekran başına geçmek ve en sevdiğiniz programı izlemek sizi daha çok mutlu edebilir. Son günlerde kendinizi en iyi hissettiğiniz yer, sevdiğiniz kişinin kolları. 

Uplifers önerisi: Elbette eşinizin, sevgilinizin yatağın hangi tarafında uyuduğunu biliyorsunuz ama orada ne rüyalar gördüğünü gerçekten biliyor musunuz? “Sevgiliniz hakkında bilmeniz gereken 8 şey

Oğlak Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Satürn, bugünden itibaren Mart 2020’ye kadar burcunuzda olacak. Kendinizi, sahip olduğunuz koşullar içinde daha rahat hissedebileceğiniz ve özgüveninizin artacağı bir dönem başlıyor. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Kova Burcu

Sevdiğiniz kişiye kelimelerden oluşan bir hediye verebilirsiniz. Kalbinizin en derinlerindeki duygularınızı ifade etmek ve aşkınızı büyütmek için gerekenleri dile getirmek Sevgililer Günü’nde yapabileceğini en güzel şeylerden. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Balık Burcu

En büyük ilham kaynaklarınızdan biri olan Venüs, 6 Mart’a kadar burcunuzda yer alıyor ve fedakarlığın gezegeni Satürn’ü ziyaret ediyor. Aşk, önümüzdeki günlerde en büyük ilham kaynağınız olabilir. Ona sıkı sıkı tutunmayı ihmal etmeyin. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!