14 Nisan 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Geçen hafta pek de mutlu bitmeyen diyalogları tekrar konuşma konusunda çekinceleriniz olabilir. Ancak aradan bir zaman geçmesi sebebiyle siz ve karşı taraf biraz daha rahatlamış olabilir, konuyu tekrar açmaktan çekinmemelisiniz.

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Boğa Burcu

Kimsenin yapmak istemediği angarya işlerden başınızı kaldıramıyor olabilirsiniz. Ancak bu işleri bitirdiğiniz zaman hissedeceğiniz rahatlamayı düşünerek kendinizi motive edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz. “Erteleme alışkanlığı günlük yaşantımızı nasıl etkiliyor?

İkizler Burcu

Hayatınızda yer alan birisi yaptığınız işleri ve yapış şeklinizi onaylamayıp eleştirebilir. İnsanların onayını beklemeyen karakteriniz olsa bile bu eleştiri sizi etkileyebilir. Yakın zamanda insanlara yanlış düşündüğünü gösterme şansınız olabilir.

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yanstmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir. ¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Yengeç Burcu

Duygusal olarak tüm gücünüzü çok istediğiniz bir şeye doğru yönlendirmiş olabilirsiniz. İsteklerinize ulaştığınızda nasıl olacağını hayal etmekten çekinmemelisiniz.

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Aslan Burcu

Birisini çok iyi şekilde tanıdığınızı düşünebilirsiniz ancak yaşadığınız bazı olaylar sizlere bu kişiyi farklı değerlendirme fırsatları vermiş olabilir. Kesin yargılara atlamadan önce tekrar düşünmeniz faydalı olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor. ¨Evlenmeden önce bilinmesi gereken 12 şey¨

Başak Burcu

Daha çok istediğiniz şeylere erişebilmek adına bazı isteklerinizden vazgeçmiş olabilirsiniz. Şu anda elinizde olanlardan dolayı çok mutlu olmayabilirsiniz ancak yine de bunun kıymetini bilmelisiniz.

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Terazi Burcu

Yakın geçmişte birisine yardımcı olmayı teklif etmiş olabilirsiniz. Birilerine yol gösteren konumunda olmak çok hoşunuza gitmeyebilir ve bunda da oldukça haklısınız. Daha fazla sorumluluk almamaya özen göstermelisiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Akrep Burcu

Hayat temponuzu biraz daha düşürüp etrafınızda gerçekleşen güzelliklere dikkat etmeniz gerekebilir. Eğer bu hızda yaşamaya devam ederseniz birçok güzelliğin farkına varamayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Yay Burcu

Karar verme aşamasında olduğunuz konular hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Böylesine önemli bir konuda pozisyon almadan önce tüm açılardan olayları görmeye çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Oğlak Burcu

Sonuçları belli olmayan bazı konular hakkında içiniz kıpır kıpır olabilir. Hangi yöne doğru ilerlerseniz ilerleyin, hayatınızda her şeyin daha iyiye doğru gideceğinden emin olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatınızı olumlu yönde geliştirebilmek için, önce sağlıklı olmaya bakın. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için “Live up” kategorimizdeki beslenme ve spor önerilerine göz atın.

Kova Burcu

Bazı konuların beklediğinizden daha uzun sürecek olması sizi gerçekten yıldırabilir. Ancak kendinizi bu tecrübenin içinde kabul edebilirseniz beklentilerinizden farklı sonuçlar karşınıza çıkabilir.

Uplifers önerisi: Yeni bir iş kurmak için harekete geçmiş, ancak iş planı çıkarmaktan adım atmaya başlayamamış olabilirsiniz. ¨Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Balık Burcu

Bazı insanlar kendi sorunlarıyla ilgilenmek yerine sürekli kendilerini belalı durumların içerisinde bulmayı tercih edebilir. Eğer kendi sorunlarınızı göz ardı etmeye devam ederseniz siz de benzer durumda kendinizi bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bazı psikologlara göre bilişsel önyargılarımız, özellikle tehlikeli durumlarda, edindiğimiz bilgileri daha etkin şekilde işlememize yardımcı oluyor. Ancak bu durum, hata yapmamıza engel olamıyor. ¨Mantığımıza engel olan bilişsel yanılgılar¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!