14 Mart 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Önümüzdeki iki buçuk hafta boyunca burcunuzda yer alacak olan Merkür’ün etkisiyle birlikte fikirlerinizi belirtirken ve savunurken çok daha özgüvenli hareket edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Boğa Burcu

Merkür’ün dün yaptığı burç değişikliği sebebiyle bazı fikir ve düşünceler aklınıza gelebilir. Konuşulmayan duyguların üzerine gidebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Duyguların diline kulak verildiğinde olumsuz olarak tanımlanan duygular (kaygı, mutsuzluk, öfke) bir tehdit olarak algılanmazlar. Yapılması gereken bu duyguları neden yaşadığımızı fark edip bunu doğru bir şekilde yaşamaktır. İyi hissetmek, duyguları geçiştirmeye ya da bastırmaya çalışmadan o duyguyu uygun bir şekilde yaşamakla gerçekleşir. “Olumsuz duygularınızla temas edin

İkizler Burcu

Merkür kendinizi bir topluluk oluşturma çabalarınıza destek verebilir. Sosyal medya aracılığıyla önümüzdeki haftada kendinize ve fikirlerinize takım arkadaşları bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Yengeç Burcu

Merkür’ün toplumsal bilinirlik ve şan şöhret gibi konularda sizi etkilemeye başlamasıyla birlikte önümüzdeki bir-iki hafta boyunca kariyer hedefleriniz daha da belirgin şekilde ortaya çıkabilir.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Aslan Burcu

Uzun bir tatile çıkın ya da büyük bir yolculuk için planlama yapmaya başlayın. Merkür’ün etkisi sebebiyle gitmek istediğiniz yerlere karşı olan ilginiz tavan yapabilir.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. Uruguay günlükleri: “‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!

Başak Burcu

Merkür’ün finansal sektörünüzü etkilemesiyle birlikte önümüzdeki hafta kendinizi hesap kitaplarla baş başa bulabilirsiniz. Özellikle günü geçmiş vergi borçlarınıza dikkat etmelisiniz.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Terazi Burcu

Bir omzunuzda melek diğer omzunuzda şeytan yer alabilir. Karşınızda seçenekler olduğu zaman her şeyi dinleyip kafanızı karıştırmak yerine mantıklı olanı seçmelisiniz.

Uplifers önerisi: Bazı psikologlara göre bilişsel önyargılarımız, özellikle tehlikeli durumlarda, edindiğimiz bilgileri daha etkin şekilde işlememize yardımcı oluyor. Ancak bu durum, hata yapmamıza engel olamıyor. ¨Mantığımıza engel olan bilişsel yanılgılar¨

Akrep Burcu

Ruhani bir yolculuğa çıkmış olabilirsiniz. Eğer hayal gücünüzün sizi yönlendirmesine izin verirseniz aradığınız cevapları bulmanız mümkün olabilir.

Uplifers önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkacağınız bu dönemde meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Yay Burcu

Merkür’ün Koç’ta yer almasıyla birlikte büyük vizyona sahip ortaklarla tanışabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere sürpriz yapmak adına güzel planlar yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Oğlak Burcu

Bir sorunu çözebilmek için elinizden gelen her şeyi yapmış olsanız bile bu sorun hala sizi rahatsız ediyor olabilir. Artık yapabileceğiniz bir şey olmadığına göre sadece sabırla beklemelisiniz.

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Kova Burcu

Hayatta her şey istediğimiz kadar mükemmel şekilde gitmeyebilir. Yakın gelecekte planladığınız işler tam yolunda gitmese de düşünceleriniz pozitif olduğu sürece her şey yolunda olabilir.

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Balık Burcu

Su burcu olduğunuz için şartlar ne olursa olsun uyum sağlayabilecek bir potansiyeliniz var.  Olaylar pek de sizin istediğiniz gibi ilerlemediği zamanlarda ise tavrınızı ortaya koymanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!