14 Kasım 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eşinizin veya ortağınızın söylediği bir şeye aşırı tepki göstermekten kaçınmalısınız. Bu yüzden bir şey söylemeden önce fazladan zaman isteyebilir, sonradan pişman olacağınız şeyler yapmaktan uzak durabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Boğa Burcu

Sizin için önemli olan bir yardım projesi, bazı engellerle karşılaşabilir. Harekete geçmeden önce biraz beklemek ve idealist bakış açınızı korumak iyi olabilir. Eğer yeterince sabırlı olabilirseniz, hayallerinizin gerçek olduğunu görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır. ¨Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak¨

İkizler Burcu

Eğer birini işe almayı veya birisiyle ortaklık kurmayı düşünüyorsanız, biraz sabırlı davranıp kendinize zaman vermek iyi olabilir. Karşınıza çıkan teklifleri değerlendirmek için biraz zaman isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Yengeç Burcu

Patronunuz veya bir çalışma arkadaşınız, üzerinde çalıştığınız yaratıcı bir projeyle ilgili endişelerini paylaşabilir. Bu durum biraz canınızı sıksa da karşınızdakine tepki vermeden önce biraz düşünüp taşınmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Hayattaki mutluluğunuzun büyük bir bölümü düşünce şeklinizin nasıl olduğuna bağlıdır. Eğer yaşamınızda devamlı bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor ve kendinizi öyle düşünmeye alıştırıyorsanız, olumsuz yöndeki düşünceleriniz var olan neşenizi, enerjinizi ve huzurunuzu da alıp götürür, dolayısıyla bir nevi kendinizi olmayan bir kaosun içine çekmiş olursunuz. Öncelikle şunu kabul etmelisiniz ki düşünce şeklinizi değiştirmezseniz, hayatınızda değişmesini istediğiniz her şey yerinde durmaya devam eder. “Hayatınızı daha huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlayacak 52 pozitif olumlama

Aslan Burcu

Romantizm sektörünüzdeki Venüs, Neptün ile kavga halinde. Sevdiklerinizle iletişim kurarken, öfkelenseniz bile onları aslında ne kadar çok sevdiğinizi aklınızdan çıkarmayın. 

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

Başak Burcu

Sevdiklerinizle aranızdaki ilişkilerde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden sözlerinize ve davranışlarınızı dikkat etmekte fayda var. Hassas konuları veya önemli alışverişleri biraz ertelemek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Terazi Burcu

Sağlığınızla ilgili bir konuda önemli bir değişiklik söz konusu olabilir. Semptomları ve sizin hissettiklerinizi anlamlandırabilmek için biraz zamana ve düşünmeye ihtiyacınız olabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Akrep Burcu

Eğer çocuğunuz varsa çocuğunuzun veya bir yakınınızın hedeflerini zorlayabilirsiniz. Oysa aslında onun için yapacağınız en iyi şey, fark ettirmeden bilgi toplamak ve onun için konuyu daha anlaşılır kılacak açıklamalar getirmek olabilir. 

Uplifers önerisi: Çocuklarınızın enerjisini olumlu yöne çekerek, mutlu ve akıllı yetişmelerine yardımcı olun. Basit görünen değişiklikler bile çocuğunuzda büyük farklar yaratabilir. “Daha akıllı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin 10 altın kuralı

Yay Burcu

Yakınlarınız sizin sabrınızı deneyebilir. Bu yüzden hassas görüşmeleriniz varsa, programınızı yeniden gözden geçirebilir, her türlü iletişim kurarken bir kez daha düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Oğlak Burcu

Önemli bir proje üzerinde çalışıyorsanız, beklenmedik gelişmeler olma ihtimaline karşı programınızı biraz esnek tutmak iyi olabilir. Liderlik vasıflarınızı göstermenin tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin ve türlü türlü isteklerin bombardımanına uğrar. Akıllı telefonlarında hiç susmak bilmeyen e-mail uyarı sesleri, mesajlar, talepkar telefon konuşmaları, hatırlatmalar liderin tüm ilgisini ve dikkatini adeta boğar. “Zihinsel farkındalığı yüksek bir lider olmak için edinmeniz gereken 7 alışkanlık

Kova Burcu

Üye olduğunuz sivil toplum kuruluşlarına dair inancınızı kaybettiğinizi düşünüyorsanız, bu konuda güvendiğiniz arkadaşlarınıza danışabilirsiniz. Böylelikle size objektif bir bakış açısı sunabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Balık Burcu

Kişisel hedeflerinizi, iş hayatınızın öncelikleriyle nasıl dengelediğinizi yeniden gözden geçirmeniz iyi olabilir. Biraz ortalıkta görünmemek ve önemli toplantılarınızı bir süreliğine askıya almak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!