14 Eylül 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bir iş arkadaşınız, sektörünüz için önemli bir kişiye veya patronunuza sizin hakkınızda övgüyle bahsedebilir. Bu övgüler, yakın zamanda bir terfi veya zam habercisi olabilir. 

Uplifers önerisi: Bir şirketin veya kuruluşun lideri olmak, hem zor hem de yorucu bir şey olabilir ancak bir yandan da insanı onurlandıran, başarılı hissettiren ve güçlü bir pozisyondur. İster uzun zamandır bir yerde lider pozisyonda olun, ister yeni liderlik etmeye başlamış olun, ister gelecekte lider olma hayalleri kurun, hepimizin büyük liderlerin özelliklerini bilmeye ihtiyacı var. “İş hayatında başarıya koşan güçlü liderlerin 14 ortak özelliği

Boğa Burcu

Kendi çocuğunuz veya bir yakınınızın çocuğuyla ilgili çok güzel bir haber alabilirsiniz. Bu eğitimle veya önemli bir başarıyla ilgili bir haber olabilir. 

Uplifers önerisi: Yaşamın ilk yıllarında, çocuklar kendi bedenleri ve başkalarının bedenleri hakkında gelişimsel olarak bir merak duymaya başlarlar. Yaklaşık iki yaşında, çocuklar erkek ve kız çocukları arasındaki fiziksel farklılıkların farkına varırlar. “Cinsiyet eşitliği bilincini sağlamak için çocuklarla nasıl konuşmalıyız?

İkizler Burcu

Finansal bir konuda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Böyle zamanlarda ailenize danışabilirsiniz. Alacağınız tavsiyeler hem içinizi rahatlatabilir hem de size güzel bir çıkış yolu sunabilir. 

Uplifers önerisi: Günümüzde hayatın en sorunlu alanlarından birini, yaşadığımız finansal stres oluşturuyor. Zorunlu harcamalarınızı karşılayacak kadar yeterli geliriniz yoksa, finansal stresi en yoğun şekilde yaşamışsınız demektir. Birçok insan, paranın hayattaki temel hedeflerden biri olmadığını söyler. Bu her ne kadar doğru olsa da paranın hepimizin hayatında önemli rol oynadığı tartışma götürmez bir gerçek. “Finansal özgürlük bir hayal değil: Finansal özgürlüğe kavuşmanızı sağlayacak adımlar

Yengeç Burcu

Partnerlik yaptığınız kişiyle birlikte önemli görüşmeler yapabilir, karlı anlaşmalara imza atabilirsiniz. Bu durum size daha fazla özgüven sağlıyor. Bildiğiniz yoldan şaşmayın.  

Uplifers önerisi: Hayatta karşılaşılan zorluklar ayrımcılık tanımaz. Bitmeyen sınavlarımız, başarılı olamayan iş girişimlerimiz, uğradığımız zorbalıklar, kayıplarımız… Peki irili ufaklı taşlarla dolu bu zorlu yolda, yılmadan yürümeyi başarabilmek bize ne gibi özellikler kazandırıyor? “Başarıya ulaşmak için asla pes etmeyenlerden öğrenmeniz gereken 3 ders

Aslan Burcu

Bir yeteneğinizi kullanabileceğiniz bir ek iş bulabilirsiniz. Bu durum ilk başta sizin için sadece ufak bir hoşluk olsa da ileride gelirinizi artıracak güzel bir fırsata dönüşebilir. 

Uplifers önerisi: Herkesin diğer insanlara göre daha iyi olduğu, daha iyi becerdiği konular ve alanlar var. Bazıları daha iyi iletişim kurarken, bazıları kelimelerle ustaca oynayabiliyor, bazıları tuvalde devleşirken, bazılarıysa adeta koşarken kanatlanıyor… “Yetenek nasıl geliştirilir?

Başak Burcu

Yaratıcılık gerektiren bir projede yavaş ama sağlam adımlarla ilerliyorsunuz. Ufak detaylara dikkat etmek, sizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğiniz. 

Uplifers önerisi: Mükemmel mi olmak istiyorsunuz? Mükemmel diye bir kavramın olmadığını kabul etmekle mükemmel bir adım atmaya başlayabilirsiniz… “Mükemmele ulaşmak için ilk adım: Mükemmelin olmadığını kabul edip akışta ve dengede kalmak

Terazi Burcu

Ailevi bir konuda yakın zamanda çok ciddi bir gerginlik yaşamış olabilirsiniz. Neyse ki sular duruluyor, birbirinizi anlayabilecek kıvama geliyor olmanız çok sevindirici. 

Uplifers önerisi: İster kısıtlı imkanlarla kurulmuş olsun, ister binbir çeşitten oluşsun, sofralarda aileleri bir araya getiren bir büyü var. Beslenmekten çok daha fazlasını ifade eden yemekler, aynı zamanda aile bireylerini birbirine yaklaştırıyor, bağları güçlendiriyor. “Mutluluğa giden yol kalabalık sofralardan geçer: Ailenizle yemek yemeniz için 7 neden

Akrep Burcu

Bir arkadaşınızla dertleşmek, sohbet etmek uzun zamandır kafanızı kurcalayan bir meselenin üstesinden gelmek için size çok yardımcı olabilir. Arkadaşınız size bambaşka bir perspektif sunabilir. 

Uplifers önerisi: Aslında hiçbirimiz yalnız değiliz. Herkesin hikayesi farklı olabilir ama hislerimiz çok ortak. İnsan genel anlamda her şeyi sadece kendisi yaşıyor zannediyorken çok daha fazla zorlanıyor. Zaman zaman kendisini eksik, yetersiz, hatta değersiz hissediyor. Fakat hiçbiri gerçek değil. “Yalnız değiliz hiçbirimiz: Dostluklar da, ruhumuz da paylaştıkça güçlenir

Yay Burcu

Yaşayacağınız profesyonel zaferler, aslında sizin iş etiğine ne kadar sadık bir çalışan olduğunuzun göstergesi. Hedeflerinize ulaşmaya çalışırken stratejik ve ahlaklı davranmak, sizi bambaşka bir konuma taşıyor. 

Uplifers önerisi: Yeni bir fikir mi var aklınızda? Belki yeni bir proje, yeni toplantılar, yeni insanlar… Bu yoğun iş yaşantımızda aslında başrolümüz “beynimiz”. Ona iyi bakmalıyız. “Başarı, sağlıklı zihinden geçer: Beyninize iyi bakmak için 6 öneri

Oğlak Burcu

Kariyerinizle veya iş yerinizle ilgili bir konuda harekete geçebilir ve hakkınız olanı almak için önemli bir mücadele başlatabilirsiniz. Bunun için çok doğru bir zamandasınız. 

Uplifers önerisi:  Bazı günler canımız hiç çalışmak istemez. İşler gözümüzde büyür, bir türlü masanın başına oturamayız. Böyle durumlarda deneyebileceğiniz 6 yol var. “Aradığınız motivasyona şu anda ulaşılamıyor: 6 adımda iş yerindeki motivasyonunuzu yükseltin

Kova Burcu

Bir konuda derin bir araştırmaya dalabilir veya kariyerinizle ilişkili olabilecek bir konuyu incelemeye başlayabilirsiniz. İçgüdüleriniz, sizi doğru tarafa yönlendirecek, onlara güvenin. 

Uplifers önerisi: İçgüdü, kalp sesi, altıncı his… Hepsi aynı noktaya çıkıyor aslında. Kendini duymayı öğren. İç sesinle tanış ve o bilge ses tüm sorularına cevap, çıkmazlarına yol olsun. “İçimizdeki pusula: İçgüdü, kalp sesi, altıncı his

Balık Burcu

İş konusunda şansınız çok açık. Bulunduğunuz şirkette yeni müşteriler bulabilir ve önemli bir başarı kaydedebilirsiniz. Veya kendi işinizi kurmaya karar verebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gün geçmiyor ki işyerindeki mevcut durumundan hoşnut olmayan biriyle tanışmayalım. Kimi alamadığı terfiden, kimi uyumsuz iş arkadaşından, kimi yöneticisinden, kimi de aldığı paradan dem vurmakta. Konunun geldiği nokta hep aynı; alıp başımı gidesim var buralardan. Peki başka bir işe mi başka bir kariyere mi? “İş değişikliği mi kariyer değişikliği mi: İşinizdeki memnuniyetsizliğin kaynağını nasıl bulabilirsiniz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!