14 Eylül 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Merkür ve Pluto arasındaki uyum sizi de etkisi altına alıyor. İş etiği konusunda göstereceğiniz önemli bir örnek, yöneticinizin veya önemli isimlerin dikkatini çekiyor. Övgüleri topluyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Boğa Burcu

Eğer yeni bir dil öğreniyorsanız veya bir konuda eğitim alıyorsanız, zihninizi açık tutun. Yeni bir perspektif kazanarak hayatınızda güzel bir değişim yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğitim konusunda hazırlanmış web sitelerinin muhteşem koleksiyonu sayesinde bilimden fotoğrafçılığa, matematikten bilgisayar programlaya, sanattan ev tadilat işlerine kadar her konuda merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir ve isterseniz ilgili olduğunuz konuda bir ustaya bile dönüşebilirsiniz. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

İkizler Burcu

Bir anlaşmanın veya önemli bir metnin altına imza atacaksanız, ciddi bir araştırma yapmak iyi olabilir. Böylelikle ileride yaşanabilecek tatsız sürprizlerin önüne geçmiş olursunuz. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Yengeç Burcu

Mesajları temsil eden Merkür, burcunuzun iletişim alanında. Alacağınız yeni bilgiler karşısında daha fazla dikkatli olmalısınız. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Aslan Burcu

Devam eden bir projeyi tamamlamak veya finansal bir konuda çözüm bulmak için ekstra yardıma ihtiyacınız olabilir. Kendinizi iyi ifade ederek ihtiyacınız olan yardımı bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Başak Burcu

Doğuştan gelen problem çözme yeteneğiniz, konu gönül meseleleri olunca biraz zorlanabilir. Ancak mantığınız sonunda derin duygularınızı desteklemeye başlıyor. 

Uplifers önerisi: Duygu, zihinsel, fiziksel ve hormonal bir çok parçadan oluşan bir durumdur. ¨Beyniniz kalbinizi kandırıyor olabilir mi?¨

Terazi Burcu

Merkür sonunda Pluto’nun dansı sizi de etkisi altına alıyor. Ailenizle veya kendinizle ilgili endişe duyduğunuz bir konu sonunda aydınlığa kavuşuyor. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Sosyal medya aracılığıyla önemli bir bağlantı kurabilirsiniz. Bu sayede yaklaşan bir etkinlik veya kampanyayla ilgili geniş kitlelere ulaşma şansı yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Networkingin ne olduğundan çok ne olmadığını bilmek, konuya çok daha detaylı yaklaşmanıza ve networkingle ilgili konulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. “Bağlantılarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz ‘networking’ teknikleri: Salt maruz kalma etkisi

Yay Burcu

Merkür ve Neptün arasındaki dans, sizi de olumlu anlamda etkiliyor. Önemli bir kişi veya kurumla yapacağınız görüşmeden çok olumlu sonuçlar alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Oğlak Burcu

İletişimin gezegeni olan Merkür ile gücün simgesi olan Pluto arasındaki uyum sizi de etkiliyor. Yakın zamanda kutlamak için harika bir sebebiniz olabilir. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Kova Burcu

Finansal konularda çok çok dikkatli davranmalısınız. Eğer bir belgeyi veya gizli kalmış bir şeyi bulmanız gerekiyorsa, ısrarcı ve sabırlı olmalısınız.  

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Balık Burcu

Merkür ve Pluto arasındaki uyum sizi de etkisi altına alıyor. Çalışma arkadaşlarınız, ortağınız veya yöneticinizle aranızda çok iyi bir iletişim kanalı açılmış durumda. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!