14 Ekim 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Birilerine karşı hissettiklerinizi açıklamak konusunda kendinizi durduramıyor olabilirsiniz. Aşk, öfke, tutku gibi güçlü duygularınızı ifade ederken seçeceğiniz kelimeler oldukça önemli.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Boğa Burcu

Yarın Koç’ta gerçekleşecek olan Yeni Ay sizi dingin bir hafta sonuna davet edebilir. Kendinize ayıracağınız bu zamanı evinizde dinlenip, zihninizi boşaltarak geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

İkizler Burcu

Arkadaşlıklarınızla ilgili kafanıza takılan şeyler varsa, bunu dışarıdan birileriyle konuşmanız gerekebilir. Arkadaşlarınızla olan sorunlarınıza kalıcı çözümler sağlamak için için en iyi yöntemin onunla direkt olarak iletişime geçmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Yengeç Burcu

Birileri başarıya giden yolda önünüzde duruyor gibi mi geliyor? Size hak ettiğiniz değeri vermeyen birileri yüzünden gerçek potansiyelinize ulaşamıyor olabilirsiniz, bu engelleri aşarsanız tüm dünyanın ayaklarınızın altında serili olabileceğini unutmayın.

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır.¨Engelleri aşmanın yolu: cesur olmak¨

Aslan Burcu

Bir zamanlar arkadaş sandığınız kişiler şimdilerde baş düşmanınız haline gelmiş olabilir. Bunun sebebi sizin güven sorunlarınız olabilir. Bu nedenle karşınızdaki kişilere aklınızdaki tüm soruları sorup onların tepkilerini ölçmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Başak Burcu

Birileri istemediğiniz şekilde de olsa gözlerin sizin üzerinize çevrilmesini sağlayabilir. İlk anda oldukça sinirlenseniz bile bu durumu avantaja çevirebilirsiniz. Yaratıcı zekanız ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlayacaktır.

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş

Terazi Burcu

Bugüne kadar üstesinden gelemediğiniz bir korkunuzla yüzleşirseniz, hayatınızı güzelleştirecek değişimleri yapabilecek cesarete sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Bugüne kadar geçen zamana hayıflanmak yerine, işleri düzeltebilecek fırsatınız olduğu için kendinizi şanslı hissetmelisiniz.

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Akrep Burcu

Merkür ve Satürn’ün birlikte çalışması sonucu bugünlerde yapacağınız bir ekonomik seçim siz ve sevdikleriniz için uzun dönemli bir güvence sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Emeklilik dendiği zaman birçok insanın aklına yatırımlar ve birikimleri gelmektedir; fakat emeklilik aslında paradan çok daha fazlasıdır. Emeklilik; sağlık, aile, hayatın anlamını bulmak ve hayatınızın her aşamasında mutlu olmak için pozitif tutuma sahip olmak ve bu tutumu beslemek demektir. “Altın yıllarınıza değer katın: Emeklilik döneminde mutluluğu yakalama önerileri

Yay Burcu

Satürn’ün Yay içerisindeki uzun vadeli etkisi sebebiyle üstünüze yeni sorumluluklar alabilir ya da belli bir programa göre çalışmayı daha kolay hale getirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: “Neuroplasticity”, beynin sürekli bir biçimde yeni sinirsel yollar yaratma yeteneğidir. Herhangi bir disiplini özümsemek için tekrar ettiğimiz zaman, aynı anda o hareketi temsil eden sinir sistemini kuvvetlendiriyoruz. Zihinsel süreçleri daha iyi tanımak için; ¨Zihnin gücü beyni yendi¨

Oğlak Burcu

Romantik ya da platonik olsun, ilişkilerinizde ihtiyatlı davranmanız gerekebilir. Kendinizi mağrur ve kibar şekilde ifade ederseniz, işleri yavaş yavaş ama sağlam adımlarla değiştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız ilişki iş yerinizden biriyle ise buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak; ¨İş yerinde aşk¨

Kova Burcu

Bazı cevapları alma konusunda oldukça endişeli olabilirsiniz. Uzun süre önce sorduğunuz sorulara cevap beklemekten bıkmış olabilirsiniz. Sürekli bekleyen tarafta olsanız bile bazı şeylerin üzerine gitmenin size bir fayda sağlamayacağını düşünmeniz gerekiyor.

Uplifers önerisi: Davranışlarınız, tercihlerinize bağlıdır ve koşullarınıza göre her zaman farklı bir davranışı tercih etme seçeneğiniz vardır. “Davranışların kontrolünü dengeleyebilmek neden önemlidir?

Balık Burcu

Önemli ilişkilerinizden bir tanesinde ani ve önemli bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Bazı şeyleri detaylıca tekrar düşünmek size zamanında yaptığınız şeylerin yanlış olduğunu gösterebilir. O kişiye bir şans daha verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Koşulsuz sevgi, “Bana ne yaparsan yap seni seviyorum,” değil; “Ne olursa olsun seni seviyorum,” demektir. Yani hayat bize ne getirirse getirsin, her koşul altında sevmektir. “Koşulsuz sevgi ikilemi: Ne zaman gitmeli, ne zaman kalmalı?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!