14 Aralık 2015 günlük burç yorumları

Koç Burcu

İş yerinde yürüttüğünüz bir projeyle ilgili büyük atılımlar yapıp adeta bir yıldız gibi parlayabilirsiniz. Patron ve üst düzey yöneticilerden bol bol övgü almaya hazır olun.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Boğa Burcu

Bir yazarlık işi ya da yaratıcı bir projeye başlamak için tüm gereksinimlere sahip olduğunuz süper verimli bir gün olabilir.

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş

İkizler Burcu

Eğer fikrinize / işinize yatırımcı olarak para koymayı düşünen biriyle görüşecekseniz, konuşmalarınız o kişi için oldukça ikna edici olabilir.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Yengeç Burcu

Sevgilinizle birlikte çok uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir destinasyona gitmeyi planlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Aslan Burcu

Eğer tedavi olduğunuz bir sağlık sorununuz varsa, doktorunuzun dediklerini harfiyen uygulamaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Başak Burcu:

Sevgilinizle adeta telepatik bir iletişim yakalayabileceğiniz bir gün. Onun ne hissettiğini ve ne düşündüğünü anlayıp, onu bolca şaşırtabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Terazi Burcu:

Evden çalıştığınız bir işiniz varsa, bu işte ilerleme kaydetmek için muhteşem bir gün olacağa benziyor. Her zamankinden daha etkili çalışmak için pek çok sebebiniz var.

Uplifers önerisi: Gün geçtikçe daha fazla insan uzaktan çalışıyor. Evde, dışarıda hatta yakınlarındaki kafelerde bile bir “ofis” ortamı yaratmak mümkün. Şanslıyız ki, teknoloji ihtiyaç duyulduğunda ya da isteğe bağlı olarak evden çalışmak gibi bir esneklik sağlıyor ve her gün ofise gitme alışkanlığı olan insanlar bile bunu kullanıyor. “Evden çalışırken dikkat etmeniz gereken 6 anahtar nokta

Akrep Burcu

Yaratıcı fikirlerin kafanızda uçuşacağı bir gün sizi bekliyor olabilir. Daha önce tıkandığınız bir projeyi, hiç zorlamadan tamamlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Yay Burcu

Finansal konularda kendinizi köşeye sıkışmış hissediyorsanız, bu işten anlayan bir yakınınızın tavsiyesine başvurmanızda fayda var. Bu tavsiyeler doğru adımlar atmanızı kolaylaştırabilir.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

Oğlak Burcu

Mantığınız ve hislerinizi takip ederek son derece yerinde kararlar alabilir ve iletişim kurması güç kişilerle sağlıklı bir iletişim yakalayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çoğumuz için karar verme süreci zordur. Alınan karar hayatımızda var olan düzeni değiştireceği için korkarız. İnsana güvende hissettiren şey bilindik olan, tanıdık gelendir…Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨Karar verme zorluğu¨

Kova Burcu

Ruhunuzdaki yaratıcı kısma yöneleceğiniz bir gün olabilir. Bir konser bileti, sergi daveti ya da yaratıcı yazarlık aktivitesine katılım gibi keyifli bir hediye alabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Düşüncelerinizi kağıda dökerek fikirlerinizi başka insanlarla paylaşabilir ya da sadece zihninizi boşaltabilirsiniz. Hangisini tercih etmiş olursanız olun “Cümlelerin peşinde koşanlar için Yaratıcı Yazarlık Atölyesi” size yardımcı olabilir.

Balık Burcu

Yakın bir dostunuzla, tutkuyla istediğiniz bir şeyi paylaşabilirsiniz. Bu paylaşım sayesinde o şeye karşı bakış açınız farklılaşabilir.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Günlük burç yorumlarına göre verdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!