13 Temmuz 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Kariyerinizle ilgili konularla mücadele ederken, değişimin yakında olduğunu hissedebilirsiniz. Siz yüreğinizi ferah tutup değişime açık oldukça, hayat sizi ödüllendirecektir. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Boğa Burcu

Bugün özellikle eğitimle ilgili konular zihninizi meşgul edebilir. İlerleme kaydetmek için sahip olduğunuz bu motivasyonun kıymetini bilin ve doğru yönlere kanalize etmeye çalışın. 

Uplifers önerisi: Eğitim konusunda hazırlanmış web sitelerinin muhteşem koleksiyonu sayesinde bilimden fotoğrafçılığa, matematikten bilgisayar programlaya, sanattan ev tadilat işlerine kadar her konuda merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir ve isterseniz ilgili olduğunuz konuda bir ustaya bile dönüşebilirsiniz. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

İkizler Burcu

Para ve paranın hayatınızdaki yeriyle ilgili konular ön plana çıkabilir. İçgüdülerinize kulak vererek parasal konularda doğru tercihi yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Yengeç Burcu

Yakın zamanda hayatınıza giren bir kişiyle ilişkinizi derinleştirmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu yönde bir adım atmadan önce koşulları tekrar gözden geçirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Aslan Burcu

Günlük rutininizi yeniden gözden geçirmek iyi olabilir. İşiniz, sağlığınız, egzersiz rutininiz, uyku düzeniniz aslında hayatınızla ilgili sandığınızdan daha fazla etkiye sahip. 

Uplifers önerisi: Rutininizi değiştirmek için sabah programınızla başlayabilirsiniz. İnsan hayatı boyunca 25000 sabah yaşıyormuş, bu sabahların ne kadar önemli olduğunu düşünün. ¨Sabah rutininizi geliştirmenin 8 yolu¨

Başak Burcu

İş ortaklarınız veya birlikte çalıştığınız üçüncü partilerinizle aranızdaki ilişkiyi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Özellikle yaratıcı konularda daha fazla beklenti içine girebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Terazi Burcu

Ev, iş ve ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Özel hayatınızın aslında profesyonel hayatınızı nasıl etkilediği, her şeyin birbiriyle nasıl bağlantılı olduğu dikkatinizi çekebilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Akrep Burcu

Kardeşiniz veya çok yakın bir arkadaşınızla aranızda beklenmedik bir tartışma yaşanabilir. Aniden ortaya çıkan gelişmeleri yönetmeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Yay Burcu

Pluto ve Güneş birbirine zıt konumda bulunuyor. Ancak siz buna aldırmadan geleceğe dair finansal konularda önemli konuşmalar yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem?’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir. “Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi

Oğlak Burcu

Özel hayatınızdaki bir ilişkiyle ilgili bir dönüm noktası yaşanabilir. Siz kendi sınırlarınızı esnetmeye çalışırken, karşı taraf bu sınırları daha katı hale getirebilir. 

Uplifers önerisi: Klinik çalışmalara ve yıllardır yapılan araştırmalara bakılırsa, duygusal birlikteliklerin sonunda yaşanan ayrılıklar, insan bedenindeki birçok sistemi etkiliyor. Romantik bir ilişkinin bitişine veya sosyal bir reddedilmeye karşı beyin de yoğun bir tepki gösteriyor. “Ayrılığın ardından beyinde neler oluyor?

Kova Burcu

Hayatınızda bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Ancak Mars, Kova burcunda geri yönlü hareket ederken etrafınızdakiler bu değişiklikten pek hoşnut olmayabilir. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Balık Burcu

Üzerinde çalıştığınız bir proje veya yaratıcı bir fikirle ilgili olarak çalışma arkadaşlarınızla anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Böyle zamanlarda çok fazla üstelememek akıllıca olabilir. 

Uplifers önerisi: Bir yakınma hali, beraberinde gelen suçlamalar… Sonuç: Çözümsüz. Yine anlayamadık, anlaşılamadık, anlaşamadık. Oysaki çoğunlukla biliriz; sempatik ilişkiler yaşamak, ilişkilerde anlaşılmak ve anlaşmak hep empati ile mümkün oluyor. “İlişkilerde empati: Anlayış kasını geliştirmek mümkün

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!