13 Şubat 2017 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Şu an içinde bulunduğunuz durumu olabildiğince pozitif şekilde görmeye çalışmalısınız. Eğer bazı eksiklikleri göz ardı edebilirseniz hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek fırsatları yakalayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Boğa Burcu

Arkadaşlarınızın bazılarını ailemizden bireyler gibi görürüz. Sizin de ailenizden biri olarak gördüğünüz bir kişiyle ilgili sizi müthiş rahatsız eden sıkıntılarınız olabilir. Bu sıkıntıları her ne kadar tolere etseniz de zaman zaman sizi zorlayabilir.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

İkizler Burcu

Şu sıralar bazı şeyleri zor yoldan yapmayı deniyor olabilirsiniz. Sadece birilerine bazı şeyleri ispatlamak için zamanınızı gereksiz yere harcadığınızı düşünmüyor musunuz?

Uplifers önerisi: İnsanoğlunun çektiği acıların en büyük kaynağının bağlanma alışkanlığı olduğunun altını çizen Buda, mutluluğun anahtarını “bırakmayı öğrenmek” olarak gösteriyor. ¨Bırakma sanatı: Vazgeçmeyi öğrenmek¨

Yengeç Burcu

Öğrenmek zorunda kaldığınız bazı şeylere karşı tepkisel yaklaşabilirsiniz. Kendinizi keşfetme adına bir yolculukta olduğunuzu düşünürseniz başınıza gelenler eğlenceli hale bile gelebilir.

Uplifers önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkacağınız bu dönemde meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Aslan Burcu

Sadece sizin karar verebileceğiniz bazı konularda gereksiz şekilde başka insanların fikirlerini alıyor olabilirsiniz. Oldukça iyi niyetli şekilde başkalarının fikirlerine başvursanız da bazı konularda başka insanların karışması işleri gereksiz yere karmaşık hale getirebilir.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Başak Burcu

Hayatınızda bir yere nasıl geldiğinizi hatırlamayıp, geldiğiniz yerden memnun olamama gibi bir sorununuz olabilir. Bu saatten sonra yapılabilecek şeylerden biri olan “anı yaşamayı” tercih edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Terazi Burcu

Kısa zaman önce seçtiğiniz bir yolda ilerlemeye başlamış olabilirsiniz. Şimdilerde geleceğin belirsizliği sizi biraz korkutabilir. Kahin değilsiniz, geleceği tahmin edemeyebilirsiniz ancak kendinize inanarak ileriye doğru umutlu ve inançlı şekilde adımlar atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Akrep Burcu

İş hayatınızı etkileyebilecek bazı “piyangolar” karşınıza çıkabilir. Karşınıza çıkan bu fırsatları değerlendirebilmek için tüm gücünüzle çalışmalısınız. Eğer başarabilirseniz, uzunca bir süre bu fırsatlardan istifade edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yay Burcu

Zorlu bir yolda basamakları teker teker çıkarken aklınızı anlamsız korkular kaplayabilir. Zirveye ulaştıktan sonra neler olacağını düşünmeden önce şu ana kadar elde ettiklerinizi ve bunlar için ne kadar mücadele ettiğinizi düşünmelisiniz.

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Oğlak Burcu

Sahip olduğunuz sorumluluklara macera ya da yük gözüyle bakabilirsiniz. Bazen hayat bize mükemmel işler başarma fırsatını hiç istemediğmiz bir yük aracılığıyla getirebilir. Biraz daha motive olmalısınız.

Uplifers önerisi: Dengesiz beslenme, spor eksikliği, düzensiz uyku ve stres sağlığımızı ve zihinsel sakinliğimizi etkiler. Bu da düşünce dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaratabilir. Yaşam kalitenizi artırmak için sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeniz olmazsa olmazlardan. “Aktif ve sağlıklı bir yaşam için motivasyonunuzu sürekli kılabilmenin yolları

Kova Burcu

İşler istediğiniz gibi gitmiyorsa ve bu hayal kırıklıklarına sebep oluyorsa, pozitif düşünce tarzını deneyebilirsiniz. Ruh halinizin ve ortam şartlarının ne kadar çabuk değişeceği sizi şaşırtabilir.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Balık Burcu

Karşınıza çıkan yeni bir girişim fırsatına evet demek istiyor ancak kendinizi bir yere bağlı kılmamak adına tereddütler yaşıyor olabilirsiniz. Maceraperest olup, aslında bu işe bağlanabileceğiniz gerçeğini göz önünde bulundurmalısınız.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. Uruguay günlükleri: “‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!