13 Mayıs 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Çalıştığınız alanda önemli bir kişiye, sizin çalışmalarınızdan bahsedilmiş olabilir. Bu durum karşınıza yepyeni bir fırsat çıkmasını sağlayabilir. Fırsatları değerlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Boğa Burcu

Hayata bakış açınız, sizin için çok daha faydalı, işlevsel bir yöne doğru gidebilir. Hem duygusal hem de zihinsel anlamda sınırlarınızı genişletmek iyi fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

İkizler Burcu

Finansal konulardaki düşüncelerinizi biraz kendinize saklamanız, çok fazla bu konuda spekülasyon yaratmamanız daha iyi olabilir. İçgüdülerinize güvenin, onlar size doğru yolu gösterir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yengeç Burcu

Gireceğiniz kalabalık bir ortamda, arkadaşlarınız sizi yeni insanlarla tanıştırabilir. Bu kişiler sayesinde önemli iş bağlantıları kurabilir, kendinize yeni kapılar açabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Aslan Burcu

Yaptığınız iş her ne ise bunu kendinize için daha eğlenceli ve verimli bir şeye dönüştürmek için karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir. Ekip arkadaşlarınız, gelişiminiz için size çok fazla katkı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Başak Burcu

Üzerinde çalıştığınız, yaratıcılıkla ilgili projeler hakkında önemli gelişmeler yaşanabilir. Bu projeleriniz uluslararası bir üne kavuşabilir, size yeni kapılar açabilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Terazi Burcu

Aile üyelerinizden biriyle yapacağınız görüşme hem aranızdaki bağı güçlendirebilir hem de sizi hayata karşı daha güçlü kılabilir. Sevdiklerinizin sizde yarattığı etkinin farkına varın. 

Uplifers önerisi: “Ölmeden önce yapılacaklar listesi” sadece size ait olan; hayatınız boyunca başarmak, hissetmek, görmek, yapmak, deneyimlemek istediğiniz her şeyin listesidir. Kendinize yapacağınız bu listeden bir maddeyi sevdiğiniz biriyle gerçekleştirmek son derece anlamlı bir deneyim olacaktır. ¨Ölmeden önce yapılacaklar listesi¨

Akrep Burcu

Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkinin gücünü hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Kendinizi derin ve dolu bir konuşmanın içinde bulabilir, aranızdaki bağı daha da güçlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. Ancak partnerinize karşı hislerinizin gerçek olduğuna inanıyorsanız ilişkiye adım atmalısınız. ¨İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?¨

Yay Burcu

İş arkadaşlarınızdan alacağınız destek, sizi finansal anlamda güçlendirmek için motive edebilir. Bu destek, yapacağınız işleri kolaylaştırabilir, özgüveninizi artırabilir. İş arkadaşlarınızın gücünü hafife almayın. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Oğlak Burcu

Yaratıcı gücünüz, üzerinde çalıştığınız konuyu adeta bambaşka bir şeye dönüştürmenizi sağlayabilir. Size keyif ve mutluluk veren şeyi ortaya çıkarmak için çabalamalısınız. 

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Kova Burcu

Ailenizin geçmişindeki hikayelere dalabilirsiniz. Öğreneceğiniz bilgiler, hayatınızda pozitif anlamda güzel bir değişimin başlangıcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Balık Burcu

Bir arkadaşınızla birlikte sizin için çok derin anlamlar barındıran bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk bir şekilde hayatınızın geri kalanını değiştirmek için sizde bambaşka etkiler uyandırabilir. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!