13 Mart 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bir anda birden fazla olumlu gelişme yaşanabilir ve bu durum sizi biraz şaşkına çevirebilir. Böyle zamanlarda bir adım geride durup durumun bütününü anlamaya çalışmak daha iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Boğa Burcu

İş konusunda yeni bir teklif alabilirsiniz veya karşınıza hiç ummadığınız bir fırsat çıkabilir. Bu durum kafanızı karıştırabilir. Böyle zamanlarda güvendiğiniz kişilere danışmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

İkizler Burcu

Güneş, Jüpiter ile dans ediyor ve burcunuzun tamamlayıcısı olan Yay burcunda bulunuyor. Yaptığınız her şey geniş kitlelere yayılabilir, çevrenizde büyük yankı uyandırabilir. 

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Yengeç Burcu

Güneş ile geleceğe dair umutları simgeleyen Jüpiter arasında çok güzel bir bağ var. Global kontaklarınız sayesinde karşınıza hiç umulmadık fırsatlar çıkabilir.  

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Aslan Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Güneş, Jüpiter ile adeta dans ediyor. Finansal anlamda çok güzel gelişmeler yaşanabilir, ummadık bir yerden elinize para geçebilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Başak Burcu

Burcunuzun tamamlayıcısı olan Balık burcunda Jüpiter ile Güneş arasında güzel bir buluşma yaşanıyor. Sağduyunuz ve dikkatiniz sayesinde karşınızda çıkan olumsuzlukları kolayca atlatabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Terazi Burcu

İş hayatınızdaki olumlu şeylere odaklanmaya çalışmalısınız. Böylelikle çalışma arkadaşlarınız ve yöneticinizle ilişkinizi geliştirebilir, daha olumlu bir iletişim ortamı yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Akrep Burcu

Flört ettiğiniz birisi varsa, ona kendisini özel hissettirecek ufak sürprizler hazırlayabilirsiniz. Romantik bir buluşma veya güzel bir akşam yemeği organize edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Her şeyin en iyisine sahip olmak isteyen Y jenerasyonu, ilişki konusunda da son derece hassas. “Modern zamanlarda aşk: Y jenerasyonunun romantik ilişkilerinde en sık yaptığı 10 hata

Yay Burcu

Güneş ve Jüpiter birbirlerini zorluyor. Kendinizi arada sıkışmış hissedebilirsiniz. Hayatınızın ne yöne gittiği ve sizin kendi istekleriniz arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Hemen karamsar olmayın, bazen böyle düşüncelerden önemli dersler çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir nesnenin ya da bir kişinin değerini belirleyen şey sizin ona yüklediğiniz anlamdır. Yüklediğiniz anlam bir nesneyi çok kıymetli yapabilir. Yine aynı şekilde yüklenen anlamlara göre hayatınızdaki bir kişiyi yüceltebilirsiniz. “Çevrenizdeki her şeyin değeri, sizin ona biçtiğiniz değer kadardır

Oğlak Burcu

Bir sunumunuz, önemli bir toplantınız veya sınavınız olabilir. Şunu unutmayın; siz kendinizi ne kadar rahatlatırsanız, özgüveniniz o kadar yüksek olur ve başarı şansınız da o kadar artar. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Kova Burcu

Güneş Jüpiter’e doğru ışık saçıyor. En sevdiğiniz arkadaşınız veya iş yerinde yakın olduğunuz bir kişi sizi biraz zorlayabilir, değerlerinizi yeniden düşünmeye yönlendirebilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Balık Burcu

Kendi gördüklerinize ve içgüdülerinize güvenin. Bu güvenle yola çıkıp atacağınız bir adım, sizi yepyeni bir maceraya götürebilir ve başkalarından çok daha ileriye taşıyabilir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!