13 Kasım günlük burç yorumları

13 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta iş konusunda güçlü yönleriniz ortaya çıkacak. Başarılı bir çalışma arkadaşınızla ortaklaşa gerçekleştireceğiniz bir proje işyerinizde büyük yankı uyandırabilir.

Uplifers önerisi:   Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Boğa Burcu

Romantik sırlarınız yavaş yavaş çözülmeye başlıyor. Yalnız bir boğaysanız yeni ilişkiler söz konusu olabilir. Eğer hali hazırda bir ilişkiniz varsa, ilişkinizle ilgili sürpriz gelişmeler sizi bekliyor.

Uplifers önerisi:   Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor.¨Evlenmeden önce bilinmesi gereken 12 şey¨

İkizler Burcu

İşinizde, özellikle haziran ayında yoğun olarak görülecek gelişmeler söz konusu olabilir.  Planlamış olduğunuz kariyer hedeflerinize ulaşmak için gerekli olan özgüvene çok yakında tam anlamıyla sahip olacaksınız.

Uplifers önerisi:   Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler“

Yengeç Burcu

Aşk hayatınızda dönüm noktasındasınız. Tanımaya çalıştığınız kişiye yavaş yavaş güvenmeye başlamanız, bağlılık ve güven duygusu hakkındaki görüşlerinizde etkili olacak.

Uplifers önerisi:    Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨ Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Aslan Burcu

Ailenizde uzun süredir devam eden bir problem yakın zamanda çözüme ulaşacak. Gelecek hakkında yaptığınız planlarla ilgili karar verme aşamasında tüm seçenekleri göz önünde bulundurmaya dikkat etmelisiniz.

Uplifers önerisi:  Karar verme süreçleri her zaman kolay değildir. Kişinin o anki hislerine ve gelecek kaygılarına göre şekillenebilir. Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan ¨Karar verme zorluğu¨

Başak Burcu 

Karmaşık bir aşk hayatına sahip olan başaklar için romantik gelişmeler söz konusu olabilir. Romantizm konusunda yaşayacağınız yeni deneyimler, gelecek ile ilgili planlarınız konusunda size yeni bir bakış açısı kazandırabilir.

Uplifers önerisi:     Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Terazi Burcu

Yaşadığınız yerde  küçük değişiklikler yapmak istemeniz söz konusu olabilir. Karar verirken zevklerinizi göz önünde bulundurmalı ve gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız.

Uplifers önerisi:  Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Akrep Burcu

Çok önemli bir kararınızı gözden geçirmek için uzun zamandır beklediğiniz boşluğa bugün kavuşacaksınız. Kişisel gelişim konularına ve aileniz ile geçirdiğiniz zamana önem vermelisiniz.

Uplifers önerisi:   Kişisel gelişiminize katkıda bulunması için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun kişisel gelişim eğitimlerinden faydalayanabilirsiniz.

Yay Burcu

Bugün finansal durumunuzu gözden geçirmek ve yeni yatırım planları yapmak için uygun bir gün. Paranızı kontrol altında tutmak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Oğlak Burcu

Bugün kendinizi her zamanki halinizden daha çekici ve alımlı bulacaksınız. Dikkatini çekmek istediğiniz kişinin görüş alanına girmek için en uygun zaman. Bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

Uplifers önerisi:    Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart. Özgüveninizi yükseltecek öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları”

Kova Burcu

Kaçırmış olduğunuz bir iş fırsatını ikinci kez yakalama şansı elde edebilirsiniz. Zaman yönetimi ve iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz konusunda daha hassas olmanızda yarar var.

Uplifers önerisi:  Yapılacak iş çok olup, gün içine pek çok şeyi sığdırmaya çalışmak gerektiğinde zamanı yönetebilmek yaşamı kolaylaştırır. ¨Zaman yönetiminin altın kuralları¨

Balık Burcu

Bugün kendinizi yenilenmiş ve taze hissedebilirsiniz. Uzun zamandır yaşadığınız yorgunluk, motivasyon düşüklüğü ve kötümser ruh halinden bir an önce kurtulmalısınız.

Uplifers önerisi:  Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş“

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!