13 Kasım 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer iş yerinde üzerinde çalıştığınız bir konuda bütçe onayı bekliyorsanız ve yapacağınız bir etkinlik için bütçenin artırılması için koşturuyorsanız, bugün güzel bir haber alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Boğa Burcu

Akademik alanda çalışmalar yapıyorsanız veya yayıncılık, reklamcılık, ithalat-ihracat alanlarından birinde çalışıyorsanız, bir süredir devam eden bir anlaşmazlığa çözüm bulabilirsiniz. Bu başarınız sizi kariyer hedeflerinize biraz daha yaklaştırıyor. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

İkizler Burcu

İş hayatınızda alacağınız yeni bir görev, size yeni kazanç kapıları açabilir. Eğer eğlence sektöründe çalışıyorsanız, yeni şeyler keşfetmek için harika bir dönem. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen birçok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Yengeç Burcu

Yaratıcılığınızla ilgili bir konuda önemli bir destek görebilirsiniz. Eğer sanatın herhangi bir dalıyla ilgileniyorsanız, gösterdiğiniz çabanın karşılığını yakın zamanda görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Aslan Burcu

Bir süredir finansal açıdan zorluklar çekiyorsanız, aileniz size bir çözüm önerisi sunabilir. Bu öneri, alışkın olduğunuz düzende bazı değişiklikler gerektirse de sizin için önemli bir destek.  

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Başak Burcu

Sizi dinleyen kitlelere yapacağınız bir konuşma veya sunum, size büyük başarılar getirebilir. Zihninizi, çok daha derin bir şekilde aktarma fırsatı yakalayabilir, önemli bir iletişim kanalı yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Terazi Burcu

Gayrimenkul veya evinizle ilgili diğer finansal kararlara daha fazla dikkat göstermeniz gerekebilir. Yakın zamanda kendinize yeni bir gelir kaynağı yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Akrep Burcu

Profesyonel hayatınızla ilgili bir konuda sınava girmeniz, bir belge almanız gerekebilir. Odaklanma gücünüz ve bilgi birikiminiz sayesinde kolaylıkla bunun üstesinden gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Yay Burcu

Kendinize odaklanıp biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ancak sadece yalnız kalmak değil, yalnız kaldığınızda ne yaptığınız da önemli. Belki bunu yeniden düşünmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkmak için meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Oğlak Burcu

Bir sivil toplum kuruluşuyla bir araya gelebilir ve önemli bir karara varabilirsiniz. Bu karar sonucu, kendinizi daha yakın bulacağınız kişilerle, sizi de mutlu edecek yeni çalışmalara imza atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Kova Burcu

Kuracağınız güçlü bağlantılar sayesinde profesyonel hayatınızda önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Kamusal anlamda bilinirliğiniz artabilir ve çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Networkingin ne olduğundan çok ne olmadığını bilmek, konuya çok daha detaylı yaklaşmanıza ve networkingle ilgili konulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. “Bağlantılarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz ‘networking’ teknikleri: Salt maruz kalma etkisi

Balık Burcu

Dışarı çıkmak ve yeni insanlarla tanışabileceğiniz etkinliklere katılmak için harika bir zaman! Uzun vadeli hedeflerinizi, çevrenizi genişleterek daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!