13 Kasım 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Duygusal hayatınızla ilgili yakın zamanda bir söz vermiş olabilirsiniz. Bu davranışınızın ne kadar doğru bir karar olduğunu ve ne kadar doğru bir kişiyi seçtiğinizi anlamanız çok yakın. 

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Boğa Burcu

Venüs ve Jüpiter günün erken saatlerinde burcunuzun ilişkiler alanında bir araya geliyor. Bu saatleri sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek için değerlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

İkizler Burcu

Eğer gelirinizi artırmanın veya ek iş bulmanın yollarını arıyorsanız, yakın zamanda önünüze birden fazla fırsat çıkabilir. Bu seçeneklerin her biri sizin için güzel sonuçlar getirecek. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Yengeç Burcu

10 Ekim’den bu yana burcunuzun romantizm alanında olan Jüpiter, bugün Venüs’le buluşuyor. Gökyüzündeki bu hareketlilik, hayatınızın aşkını karşınıza çıkaracak bir fırsat yaratabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Aslan Burcu

Ev hayatınızla ilgili mutluluk verici bir gelişme yaşanabilir. Bu finansal bir gelişme de olabilir, taşınmayla ilgili bir konu da olabilir, bir yakınızla ilgili güzel bir haber de olabilir. 

Uplifers önerisi: Dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmek elinizde. Bu yönde atacağınız her küçük adım, size iyi hissettirmekle kalmayacak; yaşadığınız ortamı ve çevrenizdekilerin hayatlarını da güzelleştirecek. ¨Dünyayı değiştirmek için atabileceğiniz adımlar¨

Başak Burcu

Eğer satış-pazarlama alanında bir işle uğraşıyorsanız, bugünlerde şansınız yüksek. Birlikte çalıştığınız insanlar size çok iyi bir teklif sunabilir. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Terazi Burcu

Zodyak’ın iki şanslı gezegeni Venüs ve Jüpiter burcunuzun gelirlerle ilgili sektöründe bir araya geliyor. Parasal konularda şans sizden yana, gelirinizi artırıyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Akrep Burcu

Şanslı olduğunuzu düşünüyorsanız, ne kadar haklı olduğunuzu bir kez daha anlayacaksınız. Venüs ve Jüpiter’in nadiren gerçekleşen buluşması, Akrep burcunda yaşanıyor. Hayatınızın birçok alanında bu şansı hissedeceksiniz. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Yay Burcu

İçinizdeki gücü, kendinize olan inancınızı çok daha fazla hissedeceğiniz bir dönem. Bunun kıymetini bilin ve o gücün özgürleştirici etkisinin farkına varın. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Oğlak Burcu

Eğer bir arkadaşınıza karşı duygusal şeyler hissediyorsanız ve ondan da aynı hisleri alıyorsanız, belki de birbirinize açılmak için doğru zaman olabilir. 

Uplifers önerisi: Sonradan aşık olunan arkadaşlar, size aşık olduğunu öğrendiğiniz eski bir arkadaş ve daha bunun gibi pek çok örnek… Böyle şeyler hemen hemen hepimizin hayatında yaşanıyor ve arkadaşlık-aşk kavramlarını sorgulamamıza neden oluyor. “Aşk ve arkadaşlık arasındaki benzerlikler ve farklılıklar nelerdir?

Kova Burcu

Sizin için çok önemli olan biri tarafından takdir edilebilirsiniz. Gösterdiğiniz çabaların o kişi tarafından bilinmesi ve özgü toplamak, şimdiye kadar tatmadığınız türden bir mutluluk yaşamanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Balık Burcu

Hedeflerinizi ve vermek istediğiniz mesajları gerekli kişilere aktarabileceğiniz bir fırsat gelebilir karşınıza. Bu sayede kariyerinizde önemli bir adım atabilir ve finansal anlamda önemli bir fayda sağlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!