13 Eylül 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugünkü Dolunay, sizi önemli bir projenin liderliğine taşıyor. Bu proje üzerinde çalışırken objektif verilerden daha çok yararlanarak, daha sağlam bir zemin inşa edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin ve türlü türlü isteklerin bombardımanına uğrar. Akıllı telefonlarında hiç susmak bilmeyen e-mail uyarı sesleri, mesajlar, talepkar telefon konuşmaları, hatırlatmalar liderin tüm ilgisini ve dikkatini adeta boğar. “Zihinsel farkındalığı yüksek bir lider olmak için edinmeniz gereken 7 alışkanlık

Boğa Burcu

Eğer bekarsanız, önceden tanıdığınız bir arkadaşınızla yakınlaşma ihtimaliniz çok yüksek. Eğer hayatınızda biri varsa, yeni şeyler keşfedip ilişkinize heyecan katabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sonradan aşık olunan arkadaşlar, size aşık olduğunu öğrendiğiniz eski bir arkadaş ve daha bunun gibi pek çok örnek… Böyle şeyler hemen hemen hepimizin hayatında yaşanıyor ve arkadaşlık-aşk kavramlarını sorgulamamıza neden oluyor. “Aşk ve arkadaşlık arasındaki benzerlikler ve farklılıklar nelerdir?

İkizler Burcu

Bugünkü Dolunay, evinizle ilgili ufak bir değişiklik olabileceğini gösteriyor. Tadilat çalışmasına başlayabilir veya önemli bir misafir ağırlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Yengeç Burcu

Sizin için zor bir hafta geçmiş olabilir. Kendinize biraz vakit ayırmak iyi olabilir. Kendinize bu boşluğu verirseniz, ilerleyen dönemde potansiyel müşterilerle daha yapıcı ilişkiler kurabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Atalarımız “vakit nakittir” derken, kendi zamanları için doğru bir önermede bulunuyorlardı. Belli bir ustalık ya da alışkanlık gerektiren işler için ne kadar zaman ayırırsanız o kadar verimliydiniz. Oysa günümüzde, verimlilik konusunda dikkat ve enerji, zamandan çok daha etkili. “Verimliliğin yeni denklemi: Dikkat + Enerji > Zaman

Aslan Burcu

Çalıştığınız alanda sözüne çok güvendiğiniz bir kişi, profesyonel tecrübelerinizin finansal karşılığını almanızda size yardımcı olabilir. Bazı işler için sizden daha iyisi olmadığını hissettirmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Başak Burcu

Bugün Balık burcunda gerçekleşen Dolunay, size özgüven verebilir. Alacağınız bu güç sayesinde, romantik ilişkilerinizde daha güvenli adımlar atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Terazi Burcu

Biraz bedeninizi dinlemeye özen göstermelisiniz. Özellikle büyüklerinizin sözünü dinleyip bedeninize daha iyi bakmanın yollarını araştırmalısınız. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Akrep Burcu

Balık burcunda gerçekleşen Dolunay, sevdiklerinize karşı hissettiğiniz güçlü duygularınızı harekete geçiriyor. Satürn ise bu güçlü duygular sayesinde onlara yardım eli uzatabileceğinizi gösteriyor. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Yay Burcu

Etkili bir kadın size bir iş fırsatı sunabilir. Bu fırsat, sadece kendi alanınızda değil geniş kitleler tarafından tanınmanızı sağlayabilir, sizi hayatınızda bambaşka bir noktaya götürebilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Oğlak Burcu

Bugün Balık burcunda gerçekleşen Dolunay, özellikle yazı yazma, konuşma, yayıncılık veya uluslararası konularda size önemli bir ivme kazandırıyor. Önümüzdeki hafta işler sandığınızdan çok daha hızlı ilerleyebilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalar, en basit hareketlerin bile kendine güven, başkalarını ikna edebilme, empati yapma, bilişsel performansı destekleme gibi yetenekleri artırabildiğini gösteriyor. “Beden dilinizi kullanarak hayattaki performansınızı artırmanın 9 yolu

Kova Burcu

Eğer yeni bir iş fikriniz için bir süredir maddi kaynak arayışındaysanız, hafta biterken güzel haberler alabilirsiniz. Sunduğunuz tüm belgelerin eksiksiz olması için tekrar tekrar kontrol etmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Balık Burcu

Bir iş ortağınız veya yakınınız, üzerinde çalıştığı konudan hem kendisi hem de sizin için karlı bir sonuç çıkarabilir. Hayatınızda yeni bir başlangıç olabilir. Eğer bekarsanız, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanlık ilkel toplumdan modern topluma doğru evrildikçe, kullandığı aletler, dış görünüşü ve günlük yaşantısının yanı sıra, insanların temel duyguları da değişime uğradı. “Teknolojiyle birlikte hayatımıza giren en yeni korku: Hayalet titreşim sendromu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!