13 Eylül 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Güne başlarken verimli ve çalışkan bir gün olacağını düşünebilirsiniz. Ancak gün içinde zihniniz avarelik edip sizi hedefinizden uzaklaştırabilir. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Boğa Burcu

15 Eylül’den itibaren Pluto’nun desteğini güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz. Bu yüzde önümüzdeki günleri yeteneklerinizi pekiştirmek için değerlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

İkizler Burcu

Güçlü bir şekilde hissettiğiniz harekete geçme isteği, bazen avare duygularla karşılaşabilir. Bu yüzden zihninizi serbest bırakacak projelere biraz daha fazla şans tanıyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Yengeç Burcu

Uzun zamandır ilgilendiğiniz bir şeyle ilgili detaylarla meşgul olabilirsiniz. Belki bu size artık eskisi kadar keyif vermiyor olabilir ancak bu ilgilendiğiniz şey sayesinde çok önemli bağlantılar elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsan beyni, aynı vücudu gibidir. İhtiyacı olan egzersizleri her gün yapması zihni ve beyni geliştirir. Yaratıcı egzersizler beyindeki nöronların sağlıklı bir şekilde oluşmasına ve size fayda sağlamasına yardımcı olur. “Sağ beyninizi hobilerle forma sokacak egzersizler

Aslan Burcu

Yöneticinizden veya bankanızdan, yatırım yaptığınız bir fondan ufak bir ödül alabilirsiniz. Bu durum bir süredir aklınızı karıştıran sorulara daha kolay yanıt bulmanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Başak Burcu

Merkür ve Neptün kavga halinde. Bir arkadaşınız, eşiniz veya ortağınızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Tansiyon yükselebilir. Bu durumda biraz sakinleşmek için kendinize ve karşı tarafa zaman vermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Bir yakınma hali, beraberinde gelen suçlamalar… Sonuç: Çözümsüz. Yine anlayamadık, anlaşılamadık, anlaşamadık. Oysaki çoğunlukla biliriz; sempatik ilişkiler yaşamak, ilişkilerde anlaşılmak ve anlaşmak hep empati ile mümkün oluyor. “İlişkilerde empati: Anlayış kasını geliştirmek mümkün

Terazi Burcu

Merkür sonunda Pluto ile iletişime geçiyor. Hayatınızda bir değişim yapmak için aradığınız motivasyonu bulabilirsiniz. Bugün sessizce, kendinizle ilgili şeylere yoğunlaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Akrep Burcu

Eğer bir lider veya yöneticiyseniz, şu günlerde yapmanız gerekenlere odaklanmak biraz zor olabilir. Sabırlı olun, 15 Eylül’den itibaren işler yoluna girecek ve aradığınız motivasyonu daha kolay bulabileceksiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Yay Burcu

Merkür ve Neptün geçmişteki deneyimlerinizden daha fazla faydalanmak için sizi ikna ediyor. Etrafınızdakileri hafife almamayı size bir kez daha hatırlatıyor. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Oğlak Burcu

Etrafınızdaki kişiler bir sebepten ötürü size karşı çıkabilir. Böyle durumlarda sakin kalmaya çalışmalısınız. Bu sakin ve anlayışlı haliniz, etrafınızdakilerin takdirini toplayacaktır. 

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Kova Burcu

Merkür ve Neptün kesişiyor. İşe yarayacak çok çılgın bir fikir bulabilir ve etrafınızdakilerin çok önemli bir ihtiyacını karşılayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Balık Burcu

Merkür ve Neptün birbiriyle zıt konumda bulunuyor. Bugünü biraz daha etrafı gözlemlemek, yaratıcı bir projeye son dokunuşları yapmakla geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Söz gümüşse sükût altındır.” Ancak bu atasözünün hayatımızda ne kadar yeri var bir düşünelim. Tam tersine sessiz kalmak garip ve istenmeyen bir durumdur adeta. Peki ya sessizliğin sağlığınız için de faydaları olduğunu biliyor muydunuz? “Sessiz kalmakla elde edebileceğiniz olumlu kazanımlar

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!