13 Aralık 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs ve Pluto burcunuzun tepe noktasında bir araya geliyor. Profesyonel hayatınızla ilgili gelecek vadeden gelişmeler yaşanabilir.

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Boğa Burcu

En çok arzu ettiğiniz, hayalini kurduğunuz şeylerden birini gerçekleştirebilmeniz için yeni fırsatlar doğabilir. Bu, bir ortaklık sayesinde gerçekleşebilir.

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

İkizler Burcu

Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir iş ortamında bulabilirsiniz kendinizi. Yakın zamanda bir ödül alabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını almak gerçekten harika bir duygu!

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağ, daha öncekinden çok farklı bir noktaya geçebilir. Birbirinizle en özel şeylerinizi paylaşabilirsiniz. Aranızdaki aşk güçleniyor.

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Aslan Burcu

Birlikte çalıştığınız bir kişiyle aranızdaki sağlıksız ortama son verebilirsiniz. Çevrenizdeki başka unsurları değerlendirmek daha iyi bir karar olabilir.

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Başak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle aranızda çok etkileyici bir paylaşım yaşanabilir. Sevgilinizin hayatınızdaki yeri, aslında sizin düşündüğünüzden çok daha farklı, çok daha özel olabilir.

Uplifers önerisi: Elbette, eşinizin, sevgilinizin yatağın hangi tarafında uyuduğunu biliyorsunuz ama orada ne rüyalar gördüğünü gerçekten biliyor musunuz? “Sevgiliniz hakkında bilmeniz gereken 8 şey

Terazi Burcu

Ailenizle ilgili parasal bir konuda çok güzel bir gelişme yaşanabilir. Bu gelişme hepiniz için yeni kaynaklar anlamına gelebilir. Gelen paradan siz de ufak bir pay alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Akrep Burcu

Eğer bekarsanız ve hayatınızda birinin olmasını istiyorsanız, aslında sık sık gördüğünüz bir kişi dikkatinizi daha farklı bir şekilde çekebilir. Hem fiziksel hem de zihinsel anlamda bu kişiden çok etkilenebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Duyguların sadece rasyonelleştirilmesi değil, bilinçli bir şekilde algılanması veya nitelendirilmesi de bir o kadar önemli ve karmaşıktır. Peki ya duygularımız bize hep doğruyu mu söyler? ¨Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?¨

Yay Burcu

Venüs ve Pluto burcunuzun kazançlar alanında bir araya geliyor. Yakın zamanda nakit akışınızla ilgili güzel bir gelişme yaşanabilir. Bunu hak ettiniz!

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Oğlak Burcu

Venüs ve Pluto Oğlan burcunda bir araya geliyor. Çekiciliğiniz ve karizmanızla etrafınızdaki herkesi etkilemeniz çok kolay olabilir.

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Kova Burcu

Mars burcunuzun tepe noktasında yer alıyor. Bu da profesyonel hayatınızda gittikçe mükemmelleştiğinizi gösteriyor. Önünüze çıkan herhangi bir engelin üstesinden gelebilecek güçtesiniz.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Balık Burcu

Güçlü, etkili bir arkadaşınız veya tanıdığınız olabilir. Bu kişinin hiç ummadığınız bir konuda size yardımcı olduğunun farkına varabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!