12 Temmuz 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bulunduğunuz ortamı yenilemek veya büyük bir parti verip modunuzu değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Yaşadığınız yerden ve sevdiklerinizle olmaktan keyif alacağınız her etkinlik, onları da mutlu edecektir. 

Uplifers önerisi: Evinizde parti vermek ve eğlenmek istiyorsanız ama diyetinizi bozma fikri de hoşunuza gitmiyorsa; Uplifers olarak hazırladığımız kokteyl tarifleri tam aradığınız şey. ¨Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyl tarifleri¨

Boğa Burcu

Kuracağınız ortaklıklardan hem şanslı hem de karlı çıkabilirsiniz. Finansal planlarınız ve stratejilerinizle ilgili olarak, güvendiğiniz kişilerle çalışma yapmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

İkizler Burcu

Sevdiğiniz kişinin harcamaları veya girişimleriyle ilgili bazı endişeleriniz olabilir. Onun daha fazla sorumluluk almasını istiyorsanız, belki de bunu konuşarak çözebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Yengeç Burcu

Kurduğunuz ortaklıklar veya birlikteliklerinizle ilgili olarak kendinizi kısıtlanmış veya çok fazla sorumluluk üstlenmiş gibi hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin, bu durum yakında düzelecektir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Aslan Burcu

Biraz geri adım atmak, ara vermek ve eğlenmek iyi fikir olabilir. Kısa da olsa biraz mola vermek yeniden odaklanmanıza ve uzun vadede daha başarılı olmanıza yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Başak Burcu

Son günlerde odak noktanız aileniz, arkadaşlarınız veya bağlı olduğunuz kurumlar. Kendinizi adeta bir otorite, başkan, lider konumunda bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin ve türlü türlü isteklerin bombardımanına uğrar. Akıllı telefonlarında hiç susmak bilmeyen e-mail uyarı sesleri, mesajlar, talepkar telefon konuşmaları, hatırlatmalar liderin tüm ilgisini ve dikkatini adeta boğar. “Zihinsel farkındalığı yüksek bir lider olmak için edinmeniz gereken 7 alışkanlık

Terazi Burcu

Kariyerinizle ilgili yeni seçenekleri değerlendirmek, eğitimlere katılmak veya uzmanlık alanınızı genişletmek için harika bir dönem. Tüm fırsatları gözden geçirmeye çalışmalısınız.  

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Akrep Burcu

Geliriniz yükselebilir veya finansal durumunuzu iyileştirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Zam, terfi veya finansal bir iyileştirme istemek için harika bir zaman! 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Yay Burcu

Yakın zamanda egzotik bir gezi veya heyecanlı bir macera yaşayabilirsiniz. Son dönemde zihniniz, hayalleriniz hep uzak ve gizemli olan şeylere yoğunlaşıyor. 

Uplifers önerisi: Kişisel seyahatler veya iş seyahatleri için yapılan uzun uçuşlar sağlığımızı ister istemez etkiler. Uzun uçuşların sağlığımızı olumsuz yönde etkilemesini önlemek için, kendimize bir çeşit seyahat öncesi rutini geliştirmemiz ve jetlag’ın olumsuz etkilerini azaltmamız lazım. Zaman diliminiz neresi olursa olsun, sizi her zaman zinde tutacak ve sağlıklı kalmanızı sağlayacak 5 öneriye göz atın. “Uzun uçuşlara hazırlanmak için 5 sağlıklı yöntem

Oğlak Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişiye olan aşkınızı, ilginizi göstermenin tam sırası. Ufacık bir sıcaklık bile karşınızdakinin kalbini ısıtabilir. 

Uplifers önerisi: Kitapları dolduracak kadar çünkü sayabiliriz konu sevgi ve “neden seviyor olduğumuz” sorusu olduğunda… “Gerçek sevgi: Onu nelere rağmen sevdiğinizi hiç düşündünüz mü?

Kova Burcu

Hayat standardınızı yükseltmek veya gelirinizi artırmak konusunda endişeleriniz olabilir ve bunu nasıl yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Güvendiğiniz dostlarınızla bu konuları konuşmak iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sohbetlerinde, özellikle de içki sofrasında ülkeyi ya da dünyayı kurtarmak geleneklerimiz arasında… Bir de “kendini kurtaranlar” var, harika iş fikirleriyle ortalığı yıkıp geçirecek, dünyaya bir şeyler katacak ama en önemlisi, kendisi tez zamanda köşeyi dönecek olanlar… Oysa zeka her zaman zekice fikirler üretileceğini garanti etmiyor. Hatta bazı durumlarda insanın ve yatırımının ayağına dolanabiliyor bile. “Fazla zeka, her tür yatırımda ayağınıza dolanabilir

Balık Burcu

Bilinirliğinizi ve gelirinizi artırmak için karşınıza hiç beklenmedik bir fırsat çıkabilir. Bunu sevdiklerinizle paylaşıp sizin mutluluğunuzu paylaşmalarını sağlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Günlük yaşamımızda karşılaştığınız zorlukları aşabilmek ve mutlu kalabilmek için, bu önerileri sizlerle paylaşmak istedik. Mutluluğun bir seçim olduğunu unutmayın. Sabah uyandığınızda, o gününüzü nasıl geçirmek istediğinizi düşünün ve mutlu olmayı seçin. “Mutluluk manifestosu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!