12 Şubat 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Mars’ın burcunuzun umutlar ve hayaller alanındaki gezisi, size yeni fikirler için ilham veriyor. Yeni kültürleri keşfedip, kendinizi geliştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Boğa Burcu

Eşiniz veya iş ortağınızla finansal bir konuda fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Riskli yatırımlar yapmak, her iki tarafı da tehlikeye atabilir. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

İkizler Burcu

Mars’ın ortaklıklar alanınızdan transit geçişi, herkesin modunu değiştiriyor. Olayı anlaşmazlıklar karşısında öfkenize hakim olmaya çalışmalısınız. 

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

Yengeç Burcu

Üzerinde çalıştığınız projeler varsa, bunları tamamlamak için özgür çalışma gücünüzü kullanın. Çalışma arkadaşlarınızla yaşayacağınız anlaşmazlıklara teslim olmayın. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Aslan Burcu

Harika zamanlar geçiriyor olabilirsiniz. 3 Ocak’tan bu yana Mars burcunuzun eğlence alanını etki altına almış durumda. Sosyal hayatınız son dönemde çok hareketli. 

Uplifers önerisi: Hobilerimiz hayatımızın ayrılmaz birer parçası ve bir kere kendimizi geliştirdiğimizde, düzenli olarak kendimizi hobilerimize adıyoruz. Hobilerin eğlenceli olduğu kadar canlandırıcı da bir etkisi var ve zekamızı geliştirme konusunda bize ilham veriyor. “Eğlenirken zeka geliştirmenin sırrı: Hobiler

Başak Burcu

Tüm enerjinizi evinizde yapacağınız bir yenilik için harcamak isteyebilirsiniz. Detaylarla kendinizi sıkmak yerine bütünün nasıl olduğuna odaklanmak daha iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Terazi Burcu

Mars’ın hareketini, kendi lehinize çevirmeye çalışabilirsiniz. Eğer satış, pazarlama gibi bir alanda çalışıyorsanız, ikna etme çabanız sayesinde yeni müşteriler kazanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalar, en basit hareketlerin bile kendine güven, başkalarını ikna edebilme, empati yapma, bilişsel performansı destekleme gibi yetenekleri artırabildiğini gösteriyor. “Beden dilinizi kullanarak hayattaki performansınızı artırmanın 9 yolu

Akrep Burcu

Mars’ın hareketi, sizi finansal konulara daha fazla yönlendirebilir. Endişelenmeyin, yeniliklere yer açacak, kendinize yeni gelir kaynakları yaratacak zamanınız hala var.  

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Yay Burcu

Eğer bitmemiş projeleriniz veya gerçekleştirilmemiş hedefleriniz varsa, motivasyonunuzu biraz kuvvetlendirmeniz gerekebilir. Enerjinizi biraz daha akıllıca kullanmalısınız. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Oğlak Burcu

Eğer ailenizle veya bir gayrimenkul projesiyle ilgili perde arkasında çok çalıştığınız bir iş varsa, bunu herkese açıklamadan önce biraz daha beklemek iyi olabilir. Gökyüzüne bakılırsa 1 hafta sizin için yeterli.

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Kova Burcu

3 Ocak’tan bu yana burcunuzun arkadaşlıklar alanından geçiş yapan Mars, aktif bir sosyal hayatınızın olmasını sağlıyor. Ancak bu durum yakın zamanda değişebilir. Biraz daha sakin bir döneme girebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Balık Burcu

Eğlenceli Mars, tutkularınızı ve heyecanlı yanınızı harekete geçiriyor. Ancak bu durum bir yandan da rakipleriniz tarafından daha çok fark edilmenize neden olabilir. Bu durum sizin hassasiyetlerinizi devreye sokabilir. Dikkatli olmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: İş dünyasının aslında tamamen kişisel ilişkilere bağlı olduğunu birçok kez duymuşsunuzdur. Belki de bu yüzden tavsiyelerle dolu işletme kitaplarını bir kenara bırakıp sosyal psikolojiye odaklanmak daha doğru olabilir. “İş dünyası için sosyal psikoloji alanından çıkarılabilecek dersler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!