12 Nisan 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Hayal gücünüzü kullanarak önemi isimleri veya yöneticilerinizi etkileyebilirsiniz. Genelde kendinize sakladığınız, pek kimselerle paylaşmadığınız yaratıcı düşüncelerinizi ortaya çıkarmanın zamanı gelmiş olabilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş

Boğa Burcu

Tecrübelerinizi ve yeteneklerinizi geniş kitlelere duyurmanın, bildiklerinizi öğretmenin zamanı gelmiş olabilir. Böylelikle kendinize yeni bir gelir kapısı da yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen içimizde yoğun bir istek ve motivasyonla güne başlıyoruz, hayaller kuruyoruz. Ancak söz konusu bu hayalleri gerçekleştirmek olduğunda, hemen “Ben bunu yapamam” cümlelerine başlıyoruz, sayısız bahaneler sıralıyoruz, yaşımızın geç olduğunu, yeterince tecrübemiz olmadığını, beceriksiz olduğumuzu düşünüyoruz. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç olmadığının kanıtı

İkizler Burcu

Finansal koşullarınızı uzun vadede stabilize etmek için karşınıza bir fırsat çıkabilir. Şu an pasif durumdaki gelirlerinizi aktif hale getirmek, yeni kapılar açmak için doğru bir zamandan geçiyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Yengeç Burcu

İş hayatınızda kendinize yeni bir partner bulma sürecinde olabilirsiniz. Bu süreçte güçlerinizi birleştirmek, ortak adımlarınızı belirlemek için ideal bir dönemdesiniz. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Aslan Burcu

Çok fazla çalışma ve disiplin gerektiren bir iş ilk başta sizin gözünüzü korkutmuş olabilir. Ancak siz ve ekip arkadaşlarınız, sandığınızdan çok daha kolay bir şekilde bu işin üstesinden gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Başak Burcu

Havada aşk kokusu var! Eğer bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişiyle ortak kararlar almak, ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşımak için harika bir dönem. 

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

Terazi Burcu

Evinizle ilgili yapacağınız bir değişiklik, size yorgunluk değil aksine sandığınızdan çok daha fazla huzur ve mutluluk getiriyor. Ufacık bir yenilik bile size kendinizi inanılmaz hissettiriyor. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Akrep Burcu

Sevdiğiniz kişiyle konuşmak istediğiniz hassas bir konu varsa, bugün gündeme getirmek için harika bir zaman. Sözcükleriniz ve tavırlarınız, karşınızdakini yumuşatıp birbirinizi anlamanızı kolaylaştırıyor. 

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Yay Burcu

Evinizle ilgili bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, bunun tam zamanı! İhtiyacınız olan kaliteli şeyler için para harcamaktan korkmayın. Uzun yıllar kullanabileceğiniz şeyler satın almak size uzun vadede daha karlı sonuçlar getirir. 

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Oğlak Burcu

Üzerinde çalışmanız gereken bazı can sıkıcı konular olabilir. Böyle zamanlarda işten kaçmak yerine sorumluluk duygunuzu harekete geçirerek motivasyonunuzu toplayıp kısa sürede işi bitirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Kova Burcu

Şimdiye kadar kendinize sakladığınız yeteneklerinizi ortaya çıkarmanın tam zamanı. Üstelik bu girişiminiz size yeni bir kazanç kapısı da açabilir. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Balık Burcu

İşle ilgili bi ortama girebilir, yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Üstelik bu tür bir iş ortamında, ileride romantik olabilecek bir kişiyle bile tanışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!