12 Nisan 2016 günlük burç yorumları

12 Nisan 2016 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bu aralar karşınıza çıkacak kariyerle alakalı zorluklar konusunda biraz daha sağ duyulu davranmanız gerekebilir. Olayları iyice analiz etmeden aksiyon almamanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Boğa Burcu

Daha önceden yapmış olduğunuz seyahat planlarınız hava durumu ya da beklenmedik finansal sorunlar yüzünden ertelenebilir.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin”

İkizler Burcu

Destek verdiğiniz bir sivil toplum kuruluşu ilgili alacağınız sürpriz bir haber desteğinizi yeniden gözden geçirmenize sebep olabilir. Konuyu derinlemesini araştırmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sosyal ve iş hayatında başarıya, hedefleri önceden net bir şekilde belirlenmiş kişiler tarafından ulaşılır. Başarılı kişiler ne istedikleri üzerinde detaylı düşünür ve plan yaparlar. .¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Yengeç Burcu

Partnerinizle yaptığınız planları, işle ilgili çıkan beklenmedik sorumluluklar nedeniyle biraz ertelemeniz gerekebilir. Partnerinizin gönlünü almak için yeni yollar arayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Aslan Burcu

Uzun zamandır üstünde çalıştığınız bir proje lojistik sebeplerle ertelenebilir. Bu noktada yaratıcı düşünerek pratik bir çözüm bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Başak Burcu

Ailece çıkmayı planladığınız bir tatil, keyifli zaman geçirmenizi sağlasa da bütçenizi birazcık sarsabilir. Bu yüzden bütçenizi dikkatle hazırlamanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Hayatınızın farklı alanları arasında dengeyi bulmak, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olur. “Dengeli bir yaşam sürmenin önemi

Terazi Burcu

Çeşitli güçlükler ve zorlu insanlarla mücadele edebilme gücünüz sayesinde kişisel gelişiminizi bir basamak daha yukarıya taşıyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişiminize katkıda bulunması için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun kişisel gelişim eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

Akrep Burcu

Bu dönemde kendinizi iş yerinde uğraştığınız proje ile ilgili ikilemde hissedebilirsiniz. Zamanlamanın önemi tam da bu noktada devreye girebilir.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için hazırladığımız Follow Up köşesindeki yazılarımızı okuyup, ilham alabilirsiniz. “Follow Up: Farklı sektörlerin uzmanlarının iş yaşamında hedef belirlemenin önemi hakkındaki görüşleri ve öneriler

Yay Burcu

Kendinizi finansal açıdan hak ettiğinizin altında bir yerde görüyorsanız, sizi diğerlerinden ayıran özellikleri ve değerlerinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Oğlak Burcu

Bir süredir kendi içinizde çözmeye çalıştığınız meselelerle ilgili ciddi bir hoşnutsuzluk yaşıyor olabilirsiniz. Bu, gerçekleştirmek istediğiniz bir hayalden kaynaklı olabilir.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Kova Burcu

Ruhsal ve zihinsel gücünüzün had safhada olduğu bugünlerde gizli kalmış gerçekleri su yüzüne çıkarmanız mümkün.Özellikle insan ilişkilerinde hislerinize güvenebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  “Neuroplasticity”, beynin sürekli bir biçimde yeni sinirsel yollar yaratma yeteneğidir. Herhangi bir disiplini özümsemek için tekrar ettiğimiz zaman, aynı anda o hareketi temsil eden sinir sistemini kuvvetlendiriyoruz. Zihinsel süreçleri daha iyi tanımak için; ¨Zihnin gücü beyni yendi¨

Balık Burcu

Uzun süredir hayalinizi kurduğunuz bir şeye kavuşmak için dış kaynaklardan yardım almaya mecbur hissedebilirsiniz. Bu bir banka kredisi ya da arkadaştan alınacak borç olabilir.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

Günlük burç yorumlarına göre verdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!