12 Mart 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Güneş, burcunuzun en gizli saklı alanlarını etkiliyor. Kendinizi her zamankinden daha içe kapanık, daha kendinize dönük hissedebilirsiniz. Bu sessizliğin tadını çıkarmaya bakın. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Boğa Burcu

Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs, kişiliğinizle ilgili konularda sizi etkiliyor. Kendinizi, olduğunuz halinizle sevmeyi öğreniyorsunuz. Bu özelliğiniz, etrafınızdakilerin de dikkatini çekiyor. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

İkizler Burcu

Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür, Kova burcundan aldığı motivasyonla hızlanıyor ve size sevgi dolu sinyaller gönderiyor. Özellikle iletişim anlamında çok şanslı bir dönemdesiniz. 

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Yengeç Burcu

Satürn son üç yıldır burcunuzun ilişkiler alanını meşgul ediyor. Bu da size bazı zor konularda önemli dersler vermiş olabilir. Şimdi bu öğrendiklerinizi uygulama zamanı geliyor. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Aslan Burcu

Hediyelerle gelen Venüs, sürprizlerin gezegeni Uranüs’le güçlerini birleştiriyor. Kariyerinizle ilgili çok güzel sürprizler yaşanabilir. Bunun tadını çıkarın. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Başak Burcu

Biraz yoğun günler geçiriyor olabilirsiniz. Ancak bu yoğunluk, yeni bağlantılar kurmanız açısından iyi olabilir. Yine de bu yoğunluğun içinde kendi ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi unutmayın. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Terazi Burcu

Venüs, yakın zamanda sürprizlerin gezegeni Uranüs’le güçlerini birleştirdi. Hiç ummadığınız bir yerden, güzel bir haber alabilirsiniz. Özellikle parasal konularda güzel bir gelişme yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Akrep Burcu

Aşkın gezegeni Venüs, beklenmedik gelişmelerin habercisi Uranüs ile burcunuzun ilişkiler alanında bir araya geldi. Sevgiliniz veya sevgili adayınız olabilecek bir kişi sizi şaşırtabilir. 

Uplifers önerisi: Bir yakınma hali, beraberinde gelen suçlamalar… Sonuç: Çözümsüz. Yine anlayamadık, anlaşılamadık, anlaşamadık. Oysaki çoğunlukla biliriz; sempatik ilişkiler yaşamak, ilişkilerde anlaşılmak ve anlaşmak hep empati ile mümkün oluyor. “İlişkilerde empati: Anlayış kasını geliştirmek mümkün

Yay Burcu

Satürn yakın zamanda Kova burcuna geçiş yapıyor. Özellikle parasal konularda rahat bir nefes alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Oğlak Burcu

Satürn yakın zamanda Kova burcuna geçiş yapıyor. Üzerinizdeki yüklerden, sıkıntılardan yakında kurtuluyorsunuz. Jüpiter’in şansını üzerinizde hissetmeye başlıyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Verdikleri kişisel koçluk hizmeti sayesinde bugüne kadar binlerce kişiye ulaşan Marc ve Angel Chernoff, her birimizin hayatımız boyunca karşılaştığı ya da karşılaşabileceği zorlu zamanlardan daha güçlü ve daha “farkındalıklı” bir şekilde çıkmak için ihtiyacımız olan 10 gerçeği bakın nasıl sıralıyor. “Zor zamanlardan geçerken unutmamanız gereken 10 gerçek

Kova Burcu

Venüs ve etrafında gezindiği Uranüs, özellikle ev hayatınızla ilgili konularda sizi etkiliyor. Evinizle ilgili estetik kararlar alabilir, evinizi dekore edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Balık Burcu

Balık burcundaki Güneş, Neptün ile güzel bir açı yakalıyor. Kendinizi her zamankinden daha yaratıcı ve ilhamla dolu hissedebilirsiniz. Hassas ruhunuz, sizin en büyük hediyeniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!