12 Kasım 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Önem verdiğiniz bir kişiden iltifatlar, övgüler duyabilirsiniz. Yaptığınız başarılı işler, sizi manevi anlamda tatmine ttiği kadar şirketinize de finansal kazanç sağlıyor. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Boğa Burcu

Bugünkü Dolunay, burcunuzun kimlik alanını aydınlatıyor. İlişkilerinizle ilgili sorumluluklarınızı, neler yapabileceğinizi yeniden fark edeceğiniz bir gün sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

İkizler Burcu

Hitap ettiğiniz kişilerin beklentilerini ve dileklerini hiç zorlanmadan karşılayabilirsiniz. İletişim kanallarınız o kadar açık ki bunun için zihninizi fazladan yormanıza bile gerek yok. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Yengeç Burcu

Bugünkü güzel Dolunay, uzun vadeli planlarınızı ortaya çıkarıyor. Profesyonel anlamda büyümek istiyorsanız, yeni pazarlara açılmanın tam sırası. 

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın¨

Aslan Burcu

Son 18 aydır bir değişim sürecinde olabilirsiniz. Artık bu sürecin sonuna gelinmiş olabilir. Üst düzey isimler artık size daha fazla sorumluluk vermeye, sizi daha prestijli bir konuma getirmeye hazırlanıyor. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Başak Burcu

İş için seyahat etmeniz gerekiyorsa, bunu bir fırsata çevirebilirsiniz. Yakınlarınızın da desteğiyle kısa süreli yolculuklar, sizi biraz olsun günlük rutinden koparabilir. 

Uplifers önerisi: Sık sık seyahat eden kişiler dünyayı keşfederek hayat becerisi ediniyor. “Sık seyahat eden kişilerin başarılı olmasının 15 nedeni

Terazi Burcu

Yöneticileriniz, patronunuz sizin gösterdiğiniz çabanın farkına varıyor. Bugünkü Dolunay, özellikle terfiler, zam konuşmaları anlamında bereketli olabilir. Çevrenizdekiler için yatırım yapılmaya değer bulunuyorsunuz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Akrep Burcu

Satürn ve Pluto arasındaki eğlenceli bağ, sizi de etkisi altına alıyor. Duygusal olarak kendinizi daha iyi hissedip gerek ticari gerekse romantik anlamda bir sonraki aşamaya geçmek için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Yay Burcu

Satürn ve Pluto arasındaki güzel ilişki, Ay ile bir araya gelerek keyifli bir açı oluşturuyor. Sağlığınızla ilgili ihtiyaçlarınız veya iş çevrenizdeki gelişmeler, kendiliğinden olması gerektiği noktaya geliyor. 

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Oğlak Burcu

Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay, en yakınınızdaki, en sevdiğiniz kişileri yeniden fark etmenizi sağlıyor. Bugünü çalışarak geçirmek yerine sevdiklerinizle birlikte özel bir şeyler yaparak geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Kova Burcu

Mars ve Jüpiter arasındaki sevgi dolu bağ, geleceğe daha berrak bir zihinle ve daha umutlu bakmanıza yardımcı oluyor. Evren sizi destekliyor. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Balık Burcu

Boğa burcundaki Dolunay, Pluto ve Satürn ile güzel bir açı yakalıyor. Hedeflerinizin ulaşılabilir ve gerçekçi şeyler olduğunun farkına varıyorsunuz. 

Uplifers önerisi: En son ne zaman gözünüzü korkutan bir hedefiniz oldu? En son ne zaman ıslak ıslak terlediniz de yine o uçurumun başına gidip aşağı atlamak için can attınız? En son ne zaman o düşme hissi sizi alıp da yumuşatıverirken bir uçurumun üzerinden metrelerce derinliğe atladınız? “Neden kendinize meydan okumalısınız: Çünkü hayat, o zaman hayat!

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!