12 Kasım 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer bugün toplulukların karşısına çıkmanız veya bir sunum yapmanız gerekiyorsa, kendinize güvenin. Özgüveninizi kullanarak etrafınıza ışık saçabilir ve sizi dinleyenlerin üzerinde büyük bir etki bırakabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Boğa Burcu

Gizli veya sıra dışı bir mekanda gerçekleşen bir etkinliğe davet edilebilirsiniz. Bu etkinlikte hiç beklemediğiniz bir şekilde yaratıcılığınızı güçlendirecek ilham bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

İkizler Burcu

Hiç ummadığınız bir anda karşınıza bir seyahat fırsatı çıkabilir. Uzak bir destinasyona yapacağınız bu yolculuk sizde ruhsal bir aydınlanma sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği günlük 10 ruhsal fitness egzersizlerine bir göz atabilirsiniz. “Ruhsal fitness egzersizleri

Yengeç Burcu

Finansal konularda bir karar vermeniz gerekiyorsa, içgüdülerinizin peşinden gidin. Ne kadar hızlı harekete geçerseniz, aklınızdaki stratejiyi o kadar hızlı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Aslan Burcu

Eğer romantik bir kaçamak yapmayı veya bir süredir bir yerlere gitmeyi planlıyorsanız, harekete geçmenin tam vakti. Ufak bir adım attığınızda kalbinizi titretecek bir önere karşınıza çıkabilir.

Uplifers önerisi: Dünya ve ülke çapında birçok seyahat noktası için sezon dışında olduğumuz bir dönemdeyiz. Bu dönemde yapacağınız bir tatilde, hem otel ve uçuşları daha uygun fiyatlara bulabilir hem de daha az kalabalıkla karşılaşırsınız. “Sezon dışı seyahatin avantajları ve dezavantajları

Başak Burcu

İş veya sağlıkla ilgili bir konuda sizi zorlayan bir durum söz konusu olabilir. Eğer bu konuda aklınızda bir strateji varsa, bunu uygulamaya geçirmenin tam sırası. Başarılı olma şansınız çok yüksek.

Uplifers önerisi: Dengesiz beslenme, spor eksikliği, düzensiz uyku ve stres sağlığımızı ve zihinsel sakinliğimizi etkiler. Bu da düşünce dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaratabilir. Yaşam kalitenizi artırmak için sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeniz olmazsa olmazlardan. “Aktif ve sağlıklı bir yaşam için motivasyonunuzu sürekli kılabilmenin yolları

Terazi Burcu

Eğer birileri veya karşınıza çıkan bir fırsat kalbinizin pır pır etmesine neden oluyorsa, kalbinizin sesini dinleyin. Hiçbir zaman pişman olmayacağınız bir adım atmış olursunuz.

Uplifers önerisi: Duygu; zihinsel, fiziksel ve hormonal bir çok parçadan oluşan bir durumdur. ¨Beyniniz kalbinizi kandırıyor olabilir mi?¨

Akrep Burcu

Birlikte çalıştığınız kişiler, çalışma koşulları veya saatleri konusunda bir değişiklik talep edebilir. İlk başta bu değişikliği gerçekleştirmek zor gibi görünse de sonunda bir çözüm bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Yay Burcu

Eğer birinden hoşlanıyorsanız, karşınızdaki kişiye hem kendinizle ilgili gerçekleri göstermeli hem de biraz oyunculuk yeteneğinizi konuşturmalısınız. Böylelikle karşınızdakini büyüleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Oğlak Burcu

Taşınma, iş değiştirme veya yeni bir şeye alışma gibi konularda biraz sessiz ve sakin kalıp, meseleye uzaktan bakmaya çalışmalısınız. Bu şekilde taze bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: “Söz gümüşse sükût altındır.” Ancak bu atasözünün hayatımızda ne kadar yeri var bir düşünelim. Tam tersine sessiz kalmak garip ve istenmeyen bir durumdur adeta. Peki ya sessizliğin sağlığınız için de faydaları olduğunu biliyor muydunuz? “Sessiz kalmakla elde edebileceğiniz olumlu kazanımlar

Kova Burcu

Kitlelere vermek istediğiniz mesaj ne ise, bunu tutkulu bir şekilde dile getirmelisiniz. Böylelikle sözcükleriniz ender bir elmas gibi ışıldayacaktır.

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Balık Burcu

Aksiyonun gezegeni Mars, burcunuzun gizem ve sır alanını etkisi altına alıyor. Şu sıralar gizemli işlere merak salabilir, kendinizi dedektif gibi görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Lusid rüya, rüya sırasında rüya gördüğümüzden haberimizin olmasıdır. Tanımı bu kadar basit olmasına rağmen çok heyecanlı deneyimlerdir. Lusid rüya, tamamen renkli, gerçeklik algımızı derinden etkileyecek düzeydedir. Bu rüyaların en önemli noktası sezgidir. “Gerçek olduğuna inandığımız şeylerin zihinsel yansıtması: Lusid rüya

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!