12 Haziran günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sağlık alanında özel olarak ilginizi vermeniz gereken gelişmeler olabilir. Kendinizi ifade yeteneğiniz daha iyi bir konuma gelirken, uzun süredir sürüncemede olan konulara bir netlik kazandırabilirsiniz. Kendinize iyi bakmak, bu süreçte gündeminizde olabilir.

Uplifers önerisi: Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın. “İyi yaşam nedir, ne değildir?

Boğa Burcu

Hedefinize yaklaştıkça görüş alanınız daralıyor olabilir. Ancak bu durum olumlu gelişmelere gebe. Geleceğinizin gidişatını görmenize yardımcı bir sürece girebilirsiniz. Finansal anlamda verimli günlerdesiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

İkizler Burcu 

İş ya da sosyal çevrenizde belirsiz durumlarla karşılaşıyor olabilirsiniz. Yeni yollar arayışına girdiyseniz, çıkış kapısını bulmanız son derece yüksek bir ihtimal. Olumlu duruşunuzu iyi değerlendirebileceğinizi hatırlayın.

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

Yengeç Burcu

Meydan okuma olarak gördüğünüz konu her ne ise, vizyon sahibi oluşunuz ve inancınız kendinize olan güveninizi yüksek tutmanızı sağlayabilir. Yükselişe geçtiğiniz bir döneme adım atmış bulunuyorsunuz.

Uplifers önerisi: Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemek için öncelikle ne istendiğinin farkında olmak gerekir. ¨Başarıya ulaşmak için mutlaka yapmanız gereken 30 şey¨

Aslan Burcu

Partnerinizle, ya da herhangi yakın bir tanıdığınızla ilgili kafanızda bazı soru işaretleri belirebilir. Yaratıcı yönünüz ve içgüdünüzle dilediğiniz cevaba ulaşmanız olası görünüyor.

Uplifers önerisi: Hayat çok kısa ve her anımız oldukça değerli. Durum böyleyken, aslında odaklanmamız gereken tek şey mutlu olmak. Landingstanding.com’un yazarlarından Meg Rulli’den “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Başak Burcu

Duygusal anlamda hareketli olabileceğiniz bir gün. Partneriniz hassasiyetlerini ve yumuşak karnını size gösterebilir. Aynı şekilde karşılık verirseniz kırılganlığınızın birdenbire yerini huzura bıraktığına şahit olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Terazi Burcu

Bugün itibariyle, kariyerinizde hareketli bir döneme girebilirsiniz. Hayalinizdeki iş size çok yaklaşacak. 18 Kasım’a kadar dilediklerinizi yapabilmek için verimli bir süreçte olabilirsiniz. Değerlendirmekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için başlattığımız Follow Up köşesinde, moda sektörünün önde gelen isimleriyle alışveriş alışkanlıkları üzerine konuştuk: ¨Moda sektörünün alışveriş alışkanlıkları¨

Akrep Burcu

Bugünlerde hayalinizdeki partneri bulmak, ilişkiniz varsa bir adım öteye taşımak, çocuk sahibi olmak ya da hep yapmak istediğiniz bir şeyi yapmak gibi düşünceleriniz baskın bir hal alabilir. Aynı zamanda sonuç odaklı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Duyguların sadece rasyonelleştirilmesi değil, bilinçli bir şekilde algılanması veya nitelendirilmesi de bir o kadar önemli ve karmaşıktır. Peki ya duygularımız bize hep doğruyu mu söyler? Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?

Yay Burcu

İlişkinizle son zamanlarda çok meşgul olmuş olabilirsiniz. Bugünle birlikte sürüncemede kalan ya da yanlış anlaşılmalar sonucu ortaya çıkan durumlar, çözülmeye yatkın olacak.

Uplifers önerisi: Bazı psikologlara göre bilişsel önyargılarımız, özellikle tehlikeli durumlarda, edindiğimiz bilgileri daha etkin şekilde işlememize yardımcı oluyor. Ancak bu durum, hata yapmamıza engel olamıyor. ¨Mantığımıza engel olan bilişsel yanılgılar¨

Oğlak Burcu

Uzun süredir yavaş ilerlediğini düşündüğünüz yaşamınız, başlayan süreçle birlikte daha renkli bir hal alabilir. Yaşam alanınızda değişiklik yapmayı düşünüyorduysanız, bunun için elverişli bir gün olacak.

Uplifers önerisi: İnsanoğlunun çektiği acıların en büyük kaynağının bağlanma alışkanlığı olduğunun altını çizen Buda, mutluluğun anahtarını “bırakmayı öğrenmek” olarak gösteriyor.¨Bırakma sanatı: Vazgeçmeyi öğrenmek¨

Kova Burcu

Bir süredir her açıdan yoğun bir dönemdesiniz. Bu dönemde yavaşlamış olan, son anda zora girmiş işleriniz ya da ilişkileriniz varsa artık çok daha akıcı olabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Aklınız daha berrak olacak.

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. “İçinizdeki bilim insanını uyandırın”

Balık Burcu

Yaşam alanınız ve birinci derece yakınlarınızla ilgili konular karmaşık bir hal almış olabilir. Bir denge kurmakta güçlük çekebilirsiniz. Ancak bu gelişmeler, kısa bir süreden sonra yerini maddi alanda rahatlamalara bırakacak.

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!