12 Haziran 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Para kazanma kapasiteniz, gittikçe internete daha bağımlı hale geliyor. Eğer teknolojik açıdan bir eksiğiniz varsa, bunu kapatmak için online eğitimlere katılabilir ve eksiklerinizi tespit edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Boğa Burcu

Eğer kendinizi düzensiz veya huzursuz hissediyorsanız, belki de olaylara farklı bir perspektiften bakmalısınız. Ufak bir değişiklik bile gelişim için büyük bir fırsat sunabilir. 

Uplifers önerisi: İş kavramı özellikle yetişkinlik hayatımızda farkında olduğumuzdan çok daha büyük bir yer kaplar. Haftanın beş günü günde en az sekiz saati bu işte geçiririz. Bu haftada toplam ayırdığımız saatlerin yanında yıl hesabı yaptığımızda ve bunu da yaklaşık 20 veya 25 yıl sürecine yansıttığımızda neredeyse bir ömrü aslında “her gün gittiğimiz iş işte”ye ayırırız. “İşinizle olan ilişkinizi geliştirmenin ve mesleğinize olan bakış açınızı değiştirmenin formülü

İkizler Burcu

Sıra dışı bir yeteneğiniz olduğunu keşfedebilirsiniz ve bu yeteneğinizin üstüne gitmek isteyebilirsiniz. Hatta bunu tüm dünyayla paylaşmak iyi bir fikir olabilir. Utangaç olmayın. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Yengeç Burcu

Uzun süreli bir ilişkiyi yeni bitirmiş olabilirsiniz. Konforlu alanınızın dışına çıkmak, yeniliklere açık olmak size iyi gelebilir. Yeni birileriyle tanışmak için kendinize fırsat vermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Aslan Burcu

Mevcut profesyonel hayatınızla ilgili bazı soru işaretleriniz olabilir. Endişeye kapılmamaya çalışın ve yeni fırsatlara açık olmak için kendinize izin verin. 

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Başak Burcu

Bir süredir peşinden gittiğiniz, eğitimle ilgili bir hedefiniz varsa, bu konuda radikal bir değişiklik yapabilirsiniz. Sizin için en iyi olan, size kendinizi en iyi hissettiren neyse onun peşinden gidin. 

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Terazi Burcu

Sizin için biraz farklı olabilecek bir alana yapacağınız yatırım, gerçekten çok akıllıca bir hamle olabilir. Finansal konularda bir danışmana fikir sormak ve seçeneklerinizi genişletmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sohbetlerinde, özellikle de içki sofrasında ülkeyi ya da dünyayı kurtarmak geleneklerimiz arasında… Bir de “kendini kurtaranlar” var, harika iş fikirleriyle ortalığı yıkıp geçirecek, dünyaya bir şeyler katacak ama en önemlisi, kendisi tez zamanda köşeyi dönecek olanlar… Oysa zeka her zaman zekice fikirler üretileceğini garanti etmiyor. Hatta bazı durumlarda insanın ve yatırımının ayağına dolanabiliyor bile. “Fazla zeka, her tür yatırımda ayağınıza dolanabilir

Akrep Burcu

Sevdiğiniz kişi, karantina günlerinde bile sizi şaşırtıp şımartmanın yollarını bulmuş olabilir. İlişkinize yeni dinamikler katmak, sizi de çok heyecanlandırıyor. Bunun kıymetini bilin. 

Uplifers önerisi: İlişkinizin artık heyecanlı olmadığını, partnerinizin sizi eskisi kadar sevmediğini düşündüğünüz noktada bu durumun sebebi genelde bir tarafın ilişkiye ya da karşısındaki insana karşı ilgisinin azalması oluyor. “İlişkide zamanla azalan ilgiyi ve yakınlığı canlandırmanın yolları

Yay Burcu

İş takviminiz veya iş çevrenizde beklenmedik değişiklikler olabilir. Bu size ilk başta tuhaf gelse de değişiklik iyi gelebilir. En azından sıkılmayacağınız kesin. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Oğlak Burcu

Tutkuyla bağlı olduğunuz ve yaratıcılığınızı kullandığınız bir proje, sizin için daha heyecan verici bir hal alabilir. Sıra dışı düşünceleriniz, sizi harekete geçiriyor. 

Uplifers önerisi: Yeni bir projeye başlarken, başarılı insanların farklı 12 davranışına göz atmayı unutmayın: ¨Başarılı insanların ortak özellikleri¨

Kova Burcu

Hayatınızda değişimin olduğu alanlar daha fazla ilginizi çekebilir. Bu durum, ilk başta sizi tedirgin etse de aslında tam ihtiyacınız olan, sizi heyecanlandıran bir sürece dönüşebilir. 

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Balık Burcu

Zihniniz, aklınıza gelen parlak fikirlerle adeta yarış halinde. Yeni fikirler sizi heyecanlandırsa da kendinize çok fazla yüklenmemelisiniz. Biraz sabırlı olmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!