12 Haziran 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Söz konusu kimin dediği olacak noktasına geldiğinizde, bir iş arkadaşınızda fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Böyle zamanlarda hızlı hareket etmek yerine bir adım geri çekilip meseleyi gözden geçirmekte fayda var. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Boğa Burcu

Ortaklaşa projeler üzerinde çalıştığınız arkadaşlarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İlerlemek istiyorsanız, iş arkadaşlarınızla duygusal konuşmalar yapmaktan kaçınmalısınız. 

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

İkizler Burcu

Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağı daha güçlü hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Geçmişin başarısız ilişkilerini geride bırakıp sizi bekleyen bu güçlü aşkın kıymetini bilmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Yengeç Burcu

Sevdiğiniz kişi veya bir iş arkadaşınız sizin istediğiniz şekilde davranmadığı için sinirlenebilirsiniz. Bu öfkenizin doğru olmadığını kısa sürede fark ederek, konuşup sorunları çözme yolunu seçmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

Aslan Burcu

Ekip çalışması konusunda bugün biraz zorlanabilirsiniz. Böyle zamanlarda öfkenizin esiri olmak yerine biraz durup, sakinleşip, iş arkadaşlarınızla yaşadığınız diyaloglardan öğrenmeniz gereken dersleri çıkarmalısınız. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Başak Burcu

Aslında ortada gerçek bir sorun olmasa bile finansal konularda kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz. Biraz hesap kitap yapıp paranızı nasıl yöneteceğinizi planlayarak bu endişelerden kurtulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Terazi Burcu

Bir yakınınızın hatırlatacağı bir olayla ilgili biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ancak bazı şeylerin geçmişte kaldığının farkına varıp, kendi gücünüzü keşfederek her türlü sıkıntının üstesinden gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Akrep Burcu

Bugün biraz kendinizle baş başa kalmak, sükunetinizi korumak önemli olabilir. Eğer işe yarayacaksa, kendinizi yakın hissettiğiniz arkadaşlarınızla vakit geçirerek ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Söz gümüşse sükût altındır.” Ancak bu atasözünün hayatımızda ne kadar yeri var bir düşünelim. Tam tersine sessiz kalmak garip ve istenmeyen bir durumdur adeta. Peki ya sessizliğin sağlığınız için de faydaları olduğunu biliyor muydunuz? “Sessiz kalmakla elde edebileceğiniz olumlu kazanımlar

Yay Burcu

Bugün finansal anlamda önemli bir adım atabilirsiniz. Eğer bir süredir gelirlerinizle giderleriniz arasındaki dengeyi sağlamakta zorlanıyorsanız, bugün aradığınız çözümü bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Oğlak Burcu

Profesyonel anlamda ilgi odağı olabilirsiniz. Patronunuz veya yöneticiniz sizin yaptığınız işlerden çok memnun ve bunu herkese duyurmak istiyor olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Kova Burcu

Hukuki veya devletle ilgili konularda profesyonel destek almanız gerekebilir. Beklentilerinizi gerekli kişilere anlatırsanız, aradığınız desteği daha kolay bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Balık Burcu

Eğer bir arkadaşınız zor bir dönemden geçiyorsa, uzatacağınız yardım eli çok önemli olabilir. Zor zamanlarda verilen destek hiçbir zaman unutulmaz. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!