12 Haziran 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bir yakınınız veya arkadaşınıza görmek istemediği gerçekleri gösterip, aslında üstesinden gelmesi gereken zorlukları aşması konusunda yardımcı olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Boğa Burcu

Haftaya başlarken, iş yerinde uzun süredir sizi bekleyen konulara el atabilirsiniz. Bekleyen işleri halletmek, hem iş hayatınızı hem de zihninizi düzene sokmanıza yardımcı olacak. 

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

İkizler Burcu

Yakın çevrenizden birileriyle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Ancak bu durum sizin moralinizi bozmasın. Büyük resme odaklanın ve farklı fikirlerden beslenerek daha güçlü olabileceğinizi unutmayın. 

Uplifers önerisi: Günlük alışkanlıklarınız, mal varlığınızı belirleyen en büyük etken olabilir. Varlığınızı etkileyen faktörler arasında, davranışlarınızın da yeri vardır. Business Insider’da yayınlanan bu makale, gelir düzeyi yüksek kişilerin yaptıkları ve yapmadıklarıyla ilgili farklı bir gözlem sunuyor. “Varlıklı kişilerin yaptığı ve yapmadığı 9 şey

Yengeç Burcu

Dengesiz beslenme alışkanlıkları yüzünden fiziksel gücünüzü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Beslenmenize biraz daha dikkat ederek fiziksel ve zihinsel gücünüzü artırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Söz konusu yemek yemek olduğunda, her ne kadar farkında olmasak da, bırakılması güç alışkanlıklara sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu alışkanlıklardan bazıları vücudunuz için faydalıyken (her sabah kahvaltı etmeden evden çıkmamak gibi), bazıları da kötü alışkanlıklar olabilir (tabağınızı silip süpürmek gibi). Beslenme alışkanlıklarının çoğu çocukluk yaşlarında edinilmiş olsa da, yetişkinlik döneminde bu alışkanlıkları değiştirebilmek mümkün. “Sağlıklı kilo vermek için doğru ve dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmenin yolları

Aslan Burcu

Hayat hepimizi belli noktalarda değiştiriyor, geliştiriyor. Biz nasıl değişiyorsak, arkadaşlarımız da aynı değişimlerden geçebilir. Böyle düşünerek arkadaşlarınıza artık “daha farklı” oldukları için kızmaktan vazgeçebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Başak Burcu

Kariyerinizle ilgili son dönemde yaşanan güzel gelişmeler keyfinizi yerine getirmiş olabilir. Ancak iş hayatında daha farklı sorumluluk almanın sizi ailenizden, sevdiklerinizden uzaklaştırmamasına dikkat edin. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Terazi Burcu

Tatil planlarınızla ilgili birkaç değişiklik yapmanız gerekebilir. Karşınıza çıkan yeni alternatifler sayesinde, sizi mutlu edecek yeni bir plan yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Her ne kadar yeni yerler keşfetmeyi sevseniz de, kısıtlı olan tatil diliminde dinlenmek ve enerji toplamak için kendinize zaman ayırmak da isteyebilirsiniz. “Kalabalıktan ve karmaşadan uzak tatili tercih edenler için en huzurlu 10 tatil destinasyonu

Akrep Burcu

Belki de bazı konularda yanlış noktaya odaklanıyor olabilir misiniz? Haftanın başında bu konuda kafa yormanız gerekebilir. Böylelikle bulacağınız yeni çözümler sayesinde hem siz hem de birlikte çalıştığınız kişiler daha memnun olabilir. 

Uplifers önerisi: Daha güvenli adımlar atabilmek için, hata yaptığınızı fark ettiğinizde, geri adım atmaktan çekinmeyin. Yaşadıklarınızı tecrübe olarak görün ve kendinizi geliştirin. “Daha verimli çalışmanın yolları

Yay Burcu

Sevdiğiniz kişiyle veya bir yakınınızla aranızda gereksiz bir gerginlik olabilir. Böyle durumlarda sizi bir arada tutan şeyin ne olduğunu hatırlayarak bu gereksiz durumdan kurtulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Oğlak Burcu

Bu aralar sağlıklı yaşam konuları daha çok ilginizi çekebilir. Belki de bugün, daha sağlıklı bir yaşam için değiştirmeniz gereken alışkanlıklar olup olmadığını düşünmek için güzel bir gün olabilir.  

Uplifers önerisi: Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Kova Burcu

Sizin keyif aldığınız bazı şeyler, yakınlarınızın hoşuna gitmeyebilir ve aranızda fikir ayrılıkları oluşabilir. Etrafınızdakileri değiştirmeye çalışmak yerine herkesin kendi dünyasında özgür olması gerektiğini anlamalısınız. 

Uplifers önerisi: Her davranışımızda yanımızda olup bizi destekleyecek birine ihtiyaç duymamızın temelinde sosyal bir varlık olmamız yatıyor. Ne tür bağlanma tarzına sahip olduğumuz ise bu durumu değiştirmiyor. Peki ne tür bağlanma stillerine sahip olabiliriz ve bebeklikte kurduğumuz bağlanma stilimiz bizim gelecekteki ilişkilerimizi nasıl etkiliyor? “Birine bağlanmaya mecbur muyuz?

Balık Burcu

Bu hafta evinize ve ailenize odaklanır, onlarla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizle vakit geçirirken bazen onlarla fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Bu, onlardan uzaklaşmanızı gerektirmez.  

Uplifers önerisi: Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, eşinizin ailesiyle kuracağınız ilişkiler; uzun vadede ilişkinizin nereye varacağı konusunda da belirleyici etken. ¨Partnerinizin ailesiyle iyi geçinmenin yolları¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!