12 Eylül 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Romantik anlamda oldukça pozitif bir gün sizi bekliyor. Sevdiğiniz kişiyle birlikte hem manevi hem de dünyevi konularda aynı fikirde olmak size keyif verecek. 

Uplifers önerisi: Her yıl binlerce çift ‘hastalıkta, sağlıkta, varlıkta ve yoklukta’ bir arada olmak için birbirlerine söz vererek uzun süreli bir beraberliğe doğru ilk adımlarını atarlar. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Boğa Burcu

Aileniz veya yakın çevrenizden birilerinden büyük bir fayda görebilirsiniz. Belki de bir akrabanız veya yakın arkadaşınızla ortaklaşa bir iş yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

İkizler Burcu

İş yerinize yeni bir iş arkadaşı daha katılmak üzere olabilir. Bugün yapacağınız görüşmelerden birinde, gerçekten bilgisine ve tecrübesine güvenebileceğiniz bir aday karşınıza çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Yengeç Burcu

İster freelance olur, ister tam zamanlı bir yerde çalışın, ister kendi iş yerinizin sahibi olun, bugün finansal anlamda sizi güzel bir gün bekliyor. Nakit akışınızda ciddi bir artış yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Aslan Burcu

Eğer birileriyle flört ediyorsanız veya yeni bir ilişkiye başladıysanız, işler yakın zamanda ciddileşebilir. İlişkiniz yakın zaman içinde başka bir boyuta geçebilir. 

Uplifers önerisi: Her davranışımızda yanımızda olup bizi destekleyecek birine ihtiyaç duymamızın temelinde sosyal bir varlık olmamız yatıyor. Ne tür bağlanma tarzına sahip olduğumuz ise bu durumu değiştirmiyor. Peki ne tür bağlanma stillerine sahip olabiliriz ve bebeklikte kurduğumuz bağlanma stilimiz bizim gelecekteki ilişkilerimizi nasıl etkiliyor? “Birine bağlanmaya mecbur muyuz?

Başak Burcu

Bir arkadaşınızla veya bir aile üyesiyle gizli bir işe kalkışabilirsiniz. Bu, yeni bir iş kurmak için yapılan gizli bir anlaşma bile olabilir. 

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Terazi Burcu

Çok eski ve çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz. Birlikte o kadar keyifli vakit geçireceksiniz ki, arkadaşlığınızın en unutulmaz günlerinden biri olabilir. 

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Akrep Burcu

Patronunuzdan zam veya terfi istemeyi düşünüyorsanız, bugün bunun için harika bir gün olabilir. Kendinizi finansal anlamda daha güvende hissedeceğiniz günler çok yakın.  

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Yay Burcu

Sevdiğiniz biriyle tatile çıkıp biraz uzaklaşmanın vakti gelmiş olabilir. Geçmişteki dikkatli harcamalarınız ve kurduğunuz sağlam finansal yapı sayesinde, o çok ihtiyacınız olan tatili zorlanmadan yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Her ne kadar yeni yerler keşfetmeyi sevseniz de, kısıtlı olan tatil diliminde dinlenmek ve enerji toplamak için kendinize zaman ayırmak da isteyebilirsiniz. “Kalabalıktan ve karmaşadan uzak tatili tercih edenler için en huzurlu 10 tatil destinasyonu

Oğlak Burcu

Eğer yeni bir ilişkiye başladıysanız, maddi konulardaki düşüncelerinizden bahsetmek ilişkiniz için olumlu bir adım olabilir. Dürüst davranmanın faydasını her zaman göreceksiniz. 

Uplifers önerisi: İlişkide ortak adımlar atabilmek, karşılıklı güvenin sağlanmasıyla mümkündür. “İlişkilerinizde güvensizlik duygusundan kurtulmanın 5 yolu

Kova Burcu

Sevgiliniz veya iş ortağınızla üzerinde çalıştığınız proje her neyse, bolca keyif alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Bu projenin başarısız olması için hiçbir neden yok, kendinize güvenin. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Balık Burcu

Bugünlerde iş arkadaşlarınızla büyük bir işbirliği içinde çalışıyor olabilirsiniz. Ekip projeleri o kadar iyi gidiyor ki, patronunuz bunun için size bir ödül bile verebilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!