12 Aralık 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Dünkü Dolunay zihinsel enerjinizi ve iletişim alanınızı etkisi altına alıyor. Dolunay sonrasında uzmanı olduğunuz bir konuda sunum yapmanız istenebilir.

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Boğa Burcu

Yurt dışıyla ilgili konular veya hukuki meselelerde karşınıza yeni gelişmeler, fırsatlar çıkabilir. Bu durum finansal görünümünüzde ciddi değişimler yaratabilir.

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

İkizler Burcu

Dün gerçekleşen Dolunay, sizi içgüdülerinizi dinlemeye yönlendiriyor. Karşınıza çıkan bir iş teklifiyle ilgili olarak iç sesinizin peşinden gitmek size daha iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yengeç Burcu

Eğer seyahat ediyorsanız, işi geride bıraktığınızdan emin olun. Dünkü Dolunay, size biraz kendinize vakit ayırmanızı, kendinizi dinlemenizi öğütlüyor.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Aslan Burcu

Dün İkizler burcunda gerçekleşen Dolunay, sizi hayallerinizin peşinden gitmeye ve umutlu olmaya çağırıyor. Uzun vadeli planlarınızın ve bir süredir gösterdiğiniz çabanın meyvelerini toplamanın zamanı geldi.

Uplifers önerisi: Bazen içimizde yoğun bir istek ve motivasyonla güne başlıyoruz, hayaller kuruyoruz. Ancak söz konusu bu hayalleri gerçekleştirmek olduğunda, hemen “Ben bunu yapamam” cümlelerine başlıyoruz, sayısız bahaneler sıralıyoruz, yaşımızın geç olduğunu, yeterince tecrübemiz olmadığını, beceriksiz olduğumuzu düşünüyoruz. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç olmadığının kanıtı

Başak Burcu

Sizi harika bir gün bekliyor. Aniden çıkan bir seyahat fırsatı, sizin için beklenmedik bir tatile dönüşebilir.

Uplifers önerisi: Sonunda büyük heveslerle hayalini kurduğunuz tatil zamanı gelip çattı; ancak siz hazırlık yapma, özellikle de bavulunuzu toplama konusunda aynı hevese sahip olmadığınızı mı hissediyorsunuz? Hatta bu konuda kafanızın hayli karıştığını da fark ediyor olabilirsiniz. Kabul edelim ki, bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

Terazi Burcu

Aileden kalma bir gayrimenkulle ilgili beklediğiniz bir haber varsa, bugün sizin için şanslı bir gün. Alacağınız haberlerle yeni yatırımlar planlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaş sohbetlerinde, özellikle de içki sofrasında ülkeyi ya da dünyayı kurtarmak geleneklerimiz arasında… Bir de “kendini kurtaranlar” var, harika iş fikirleriyle ortalığı yıkıp geçirecek, dünyaya bir şeyler katacak ama en önemlisi, kendisi tez zamanda köşeyi dönecek olanlar… Oysa zeka her zaman zekice fikirler üretileceğini garanti etmiyor. Hatta bazı durumlarda insanın ve yatırımının ayağına dolanabiliyor bile. “Fazla zeka, her tür yatırımda ayağınıza dolanabilir

Akrep Burcu

Dün gerçekleşen Dolunay, vergi veya kredilerle ilgili bir konunun çözüme kavuşacağını işaret ediyor. Bu çözümün ardından yeni yatırımlara yön verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Yay Burcu

Dün gerçekleşen Dolunay, kişisel ve profesyonel hayatınızdaki ortaklıklarla ilgili iyi haberler getiriyor. Uzun zamandır peşinden koştuğunuz bir müşteriyle sonunda anlaşma sağlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Oğlak Burcu

Mars, Neptün ile güzel bir bağ kuruyor. Arkadaşlarınızla birlikte yakın bir destinasyona, kısacık da olsa bir gezi düzenleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünya ve ülke çapında birçok seyahat noktası için sezon dışında olduğumuz bir dönemdeyiz. Bu dönemde yapacağınız bir tatilde, hem otel ve uçuşları daha uygun fiyatlara bulabilir hem de daha az kalabalıkla karşılaşırsınız. “Sezon dışı seyahatin avantajları ve dezavantajları

Kova Burcu

Sevdiğiniz kişiyle evlerinizi birleştirmeye veya evlenmeye karar verebilirsiniz. Bu, ilişkiniz için yepyeni ve heyecanlı bir dönemin başlangıcı anlamına geliyor.

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

Balık Burcu

Dolunay ile Neptün arasında kararsız bir etkileşim söz konusu. Bu yüzden iletişim konusu sizin için biraz zorlayıcı olabilir. Sessiz kalmak veya güvenli tarafta durmak daha iyi bir fikir gibi görünüyor.

Uplifers önerisi: “Söz gümüşse sükût altındır.” Ancak bu atasözünün hayatımızda ne kadar yeri var bir düşünelim. Tam tersine sessiz kalmak garip ve istenmeyen bir durumdur adeta. Peki ya sessizliğin sağlığınız için de faydaları olduğunu biliyor muydunuz? “Sessiz kalmakla elde edebileceğiniz olumlu kazanımlar

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!