11 Nisan 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Kapalı kapılar ardında, birçok kişinin bilmediği bir proje üzerinde çalışıyorsanız, ani kararlar vermekten kaçınmalısınız. Şu sıralar iletişim süreçleri biraz karmaşık olabilir, bu yüzden biraz daha yavaş adımlar atmak daha iyi. 

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Boğa Burcu

Sanatsal konularla ilgileniyorsanız, fikirlerine güvendiğiniz kişilerden finansal desteğinizi artırmanız konusunda öneriler duyabilirsiniz. Ancak bu kararı vermeden önce, çalışmalarınızla ilgili objektif düşünceleri toplamakta fayda var. Böylelikle daha mantıklı yatırımlar yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Size herhangi bir konuda yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkı sağlayacak bir şekle dönüştürülebilirsiniz. “Yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkıda bulunması için izlemeniz gereken 8 adım

İkizler Burcu

Eğer iş hayatınızda bir anlaşmaya imza atmaya veya yeni biriyle anlaşmaya hazırlanıyorsanız, bunu bir süreliğine askıya almak iyi olabilir. Bu süre içinde önünüzdeki anlaşmanın koşullarını yeniden gözden geçirebilir, biraz daha sakin kafayla inceleyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Yengeç Burcu

Çalıştığınız kurum bazı konularda değişiklik yapabilir, bu durum da sizin bazı seyahat planlarınızı etkileyebilir. Olası karışıklıkların önüne geçmek için kendinize yeni bir yol haritası veya bir B planı hazırlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Aslan Burcu

Aile üyelerinizle ilgili bazı finansal endişeleriniz ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda bir sonraki adımlarınızı belirlemek için kendinize biraz zaman tanımak, etraflıca düşünmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Başak Burcu

Bugün özellikle ailenizle ilgili bazı endişeleriniz ortaya çıkabilir. Böyle zamanlarda önemli kararlar vermekten, finansal adımlar atmaktan veya büyük sözler vermekten kaçınmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Verdikleri kişisel koçluk hizmeti sayesinde bugüne kadar binlerce kişiye ulaşan Marc ve Angel Chernoff, her birimizin hayatımız boyunca karşılaştığı ya da karşılaşabileceği zorlu zamanlardan daha güçlü ve daha “farkındalıklı” bir şekilde çıkmak için ihtiyacımız olan 10 gerçeği bakın nasıl sıralıyor. “Zor zamanlardan geçerken unutmamanız gereken 10 gerçek

Terazi Burcu

Seyahat etme veya kalabalıkların karşısına çıkma gibi planlarınız varsa, bu tür önemli hamleleri biraz ertelemek iyi olabilir. Eğer etrafınızdakilerden biri sizi hızlı karar vermeniz konusunda zorluyorsa, konuyu iyice anlamak için daha fazla detay istemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Akrep Burcu

Önemli harcamalar yapmadan önce veya size mantıklı gibi görünen harcamalar yapmadan önce biraz daha düşünmek ve araştırma yapmak iyi olabilir. Bazen detayları tekrar gözden geçirerek önemli şeyler yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Yay Burcu

Eğer evinizle ilgili bazı değişiklikler yapıyorsanız, bir tadilat çalışmasının ortasındaysanız, bazı konularda yanlış anlaşılmalar, iletişim kopuklukları yaşanabilir. Mevcut durumu daha dikkatli değerlendirmek ve karar vermeden önce biraz daha düşünmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Oğlak Burcu

Yakınlarınızla aranızdaki iletişimle ilgili bazı aksaklıklar yaşanabilir. Böyle zamanlarda endişelerden uzak durmanız ve düşüncelerinizi açıkça ifade etmeniz olası kırgınlıkların önüne geçecektir. 

Uplifers önerisi: Psikolojiyle biraz da olsa ilgilenen herkes, Buda’nın ‘ego’dan kurtulmayla ilgili öğretisini bilir. Buda, genel olarak öğretilerinde kişinin egosundan kurtulması gerektiğini söyler. Ancak bunun düşündüğümüzden çok daha farklı bir anlamı var. Bir diğer ifadeyle Buda’yı aslında yanlış anlıyoruz, ve ABD’li psikoterapist Mark Epstein’a göre; ünlü psikanalist Freud da Buda’nın bireyin benliğinden tamamen kurtulmasını söylediğini düşünürken bu yanlışa düşenlerden. “Ego’dan kurtulmak: Freud aslında Buda’yı yanlış mı anladı?

Kova Burcu

Hedefinizle ilgili ilerleme hızınız biraz düşebilir, gecikmeler yaşanabilir. Bu tür durumlarda öfkelenmek yerine, böyle zamanları kendinize ayırdığınız düşünme molaları olarak değerlendirebilirsiniz. Böylelikle yeni fikirleri daha olumlu bir düşünceyle karşılayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Balık Burcu

İşle ilgili üzerinde çalıştığınız bir projeyle bugün her zamankinden daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Böyle zamanlarda biraz durup, fikrine güvendiğiniz kişilere başvurmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!