11 Mart 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sizin gizliden gizliye izleyen ve habersizce sizi destekleyen bir yardımcınız var. Bu destek sayesinde karşınıza hiç umulmadık bir fırsat çıkabilir. Şansınızı kullanmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Boğa Burcu

Daha fazla müşteri veya hayran kazanmak istiyorsanız, online pazarlamanın gücünden faydalanabilirsiniz. Belki biraz yaratıcılığınızı kullanarak ilgi çekici bir video paylaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

İkizler Burcu

Kendinize yan gelir kaynağı oluşturmak istiyorsanız, fırsatların peşinden gitmek için harika bir dönem. Yepyeni bir kapı aralayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yengeç Burcu

Eşiniz veya ortağınızla birlikte uzak bir destinasyona seyahat düzenlemek veya eğitimle ilgili bir konuda uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir şeyi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Ekip olarak seyahat etmek veya eğitim almak size çok iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Aslan Burcu

Eğer kendi iş yerinizin sahibiyseniz ve yeni bir ekip arkadaşı almanız gerekiyorsa, bu sefer biraz daha seçici davranmak iyi olabilir. Sizin fikirlerinizi aksiyona dönüştürebilecek kapasitece insanlarla çalışmalısınız. 

Uplifers önerisi: İş görüşmelerinin sonunda, başarılı adaylar, cevaplanmasını istedikleri soruları sorarlar. Konunun uzmanı ve bir kanaat önderi olan Jeff Haden, iyi adayların iş görüşmesinde sorduğu en akıllıca soruları bir araya getiriyor. “İş görüşmesine gelen başarılı adayların sorduğu 5 soru

Başak Burcu

Havada aşk kokusu var! Bugün Güneş burcunuzun ilişkiler alanında ışıl ışıl parlıyor. Gerçekten karşınızdaki kişiyle bir bütün olduğunuzu hissedebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Terazi Burcu

Evinizde daha fonksiyonel değişiklikler yapabilirsiniz. Yaşadığınız alanı yeniden düzenlemek, size mutluluk veriyor ve hayata daha pozitif bakmanıza katkı sağlıyor. 

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Akrep Burcu

Bugün odaklanma konusunda hiç sorun yaşamıyorsunuz ve zihinsel enerji seviyeniz çok yüksek. Yapılması gereken her neyse, kolaysa üstesinden gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Yay Burcu

Aileden kalan bazı malları elden çıkarmak için iyi bir dönem olabilir. Sattığınız şeyleri iyi fiyata vererek karlı bir alışveriş yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Oğlak Burcu

Hayata olumlu bir pencereden bakacağınız ve ikna kabiliyetinizin çok yüksek olduğu bir gün sizi bekliyor. Bu olumlu havanız, başkalarını da etkileyebilir, buna şaşırmayın. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Kova Burcu

Gizli kalmış yeteneklerinizi kullanarak kendinize ek gelir kaynağı yaratabilirsiniz. Kendinize saklamak istediğiniz bir özelliğiniz, şimdi herkesin gözdesi olabilir. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Balık Burcu

Sizi en çok heyecanlandıran hayallerinizden biri gerçeğe dönüştürmek için bir dostunuzdan çok büyük destek görebilirsiniz. Böyle dostlara sahip olduğunuz için çok şanslı olduğunuzu bilmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!