11 Kasım 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Finansal konular zihninizi çok fazla meşgul ediyor olabilir. Ödemelerinizle ilgili yeni bir formül bulabilirsiniz. Bu sizin de rahatlamanızı sağlayacaktır. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Boğa Burcu

İlişkiniz yakın zamanda zorlu bir dönemece girmiş olabilir. Sevdiğiniz kişiyle birlikte bu zorluğu atlatacak bir yol bulabilirsiniz. Artık rahatlama zamanı geldi. 

Uplifers önerisi: Bir yakınma hali, beraberinde gelen suçlamalar… Sonuç: Çözümsüz. Yine anlayamadık, anlaşılamadık, anlaşamadık. Oysaki çoğunlukla biliriz; sempatik ilişkiler yaşamak, ilişkilerde anlaşılmak ve anlaşmak hep empati ile mümkün oluyor. “İlişkilerde empati: Anlayış kasını geliştirmek mümkün

İkizler Burcu

Siz veya bir iş arkadaşınız bir süredir anlaşmazlıklar yaşıyor veya birbirinize yanlış mesajlar veriyor olabilirsiniz. O günler geride kaldı, artık aranızdaki iletişim kopukluklarını giderebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Yengeç Burcu

Eski bir sevgiliniz yeniden karşınıza çıkabilir. Bu biraz karmaşık bir durum olabilir. Ancak çözülmemiş bir hesap varsa, bir özür veya itiraf duyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Aslan Burcu

Ailevi bir konudaki zor bir mesele yakın zamanda çözüme kavuşmuş olabilir. Eğer bir yakınınızın sizi kandırdığını düşünüyorsanız, bunu içinize atmak yerine karşınızdakiyle dürüstçe konuşarak çözmeye çalışmalısınız. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Başak Burcu

Yeni sözleşmeler imzalamak, anlaşmalar yapmak için en uygun zaman olmayabilir. Ancak mevcut anlaşmaları yeniden gündeme getirmeyi düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Terazi Burcu

Finansal durumunuzu düzeltmek veya gelirinizi artırmak amacıyla gizliden gizliye bir çaba içinde olabilirsiniz. Bugün bu konuda harika bir fikir geliştirebilir ve yeni faydalar keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Akrep Burcu

Bir konuda anlaşmaya varmak veya müzakere masasına oturmak için bir süredir zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak o günler geride kaldı. Artık masaya oturup, karlı sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Yay Burcu

Gizli bir bilgi ortaya çıkabilir ve bu durum size çok önemli bir fayda sağlayabilir. Umut ettiğiniz şey ne ise onu keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Oğlak Burcu

Bir arkadaşınızla ilgili bir olay, yakın zamanda canınızı sıkmış olabilir. Sizin kontrol edebileceğiniz şeyleri düzeltebilirsiniz belki ama geri kalanını boşvermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Kova Burcu

Kariyer hedeflerinizi yeniden değerlendirebilir, seçenekleri gözden geçirebilir ve nasıl daha ileri taşıyabileceğinizi gözden geçirebilirsiniz. Eski bir patronunuz size yeni bir iş teklifi sunabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Balık Burcu

Önemli bir projeyi geçtiğimiz günlerde yeniden gözden geçirmiş olabilirsiniz. Bu çabanızın sizin nasıl güçlü bir konuma taşıdığını bugün daha iyi fark edeceksiniz. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!