11 Haziran 2015 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bir süredir iletişiminizde kendinizi akıcı hissedemiyor olabilirsiniz. Bugün itibariyle bu his sizi terkederek yerini mutluluğa bırakacak. İletişimi temsil eden gezegen Merkür, geri hareketini tamamlayarak düz konuma geçiyor. Bu da iyi haberler demek.

Uplifers önerisi:

Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Boğa Burcu

Finansal konularda karar vermekte güçlük çekiyorduysanız, bu durum bugünden itibaren düzelebilir. Bütçenizde dengeli bir politika izleyebilirsiniz. Daha olumlu gelişmeler yolda.

Uplifers önerisi:

Günlük yaşamımızda karşılaştığınız zorlukları aşabilmek ve mutlu kalabilmek için, bu önerileri sizlerle paylaşmak istedik. Mutluluğun bir seçim olduğunu unutmayın. Sabah uyandığınızda, o gününüzü nasıl geçirmek istediğinizi düşünün ve mutlu olmayı seçin.

İkizler Burcu 

Yönetici gezegeniniz Merkür, 18 Mayıs’tan bu yana sürdürdüğü retro konumunu bugün düzeltiyor. Gün sizin için iyi bir dönüş zamanı olmaya muktedir görünüyor. Kendinizi ifade yeteneğiniz güçlü olacak.

Uplifers önerisi:

Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği ¨ 

Yengeç Burcu

Son günlerde sizin için büyük önem taşıyan bir konuda çalıştıysanız ve danışmanlık almanıza rağmen henüz hareket edemediyseniz, bugün bir ilerleme kaydetme olasılığınız son derece yüksek. Kariyeriniz için de çok olumlu bir gündesiniz.

Uplifers önerisi:

Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları” 

Aslan Burcu

Bir süredir en yakınlarınızdan biriyle anlaşmazlıklar yaşıyor olma ihtimali yüksek. Bugün bu durumun son ermesi için son derece elverişli olabilir. Çözüm odaklı olduğunuzu hatırlayın.

Uplifers önerisi:  

Dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmek elinizde. Bu yönde atacağınız her küçük adım, size iyi hissettirmekle kalmayacak; yaşadığınız ortamı ve çevrenizdekilerin hayatlarını da güzelleştirecek. ¨Dünyayı dolaşmaya gerek kalmadan kendimizi bulabilmenin 5 adımı¨

Başak Burcu

Hayatınızda özellikle iş alanında söz sahibi olabilecek önemli biriyle bağlantı kurmuş olabilirsiniz. Bugün başlayacak süreç, büyük ilerlemeler kaydedebileceğiniz bir döneme gebe. Bu kişiden yardım alabilirsiniz.

Uplifers önerisi:

Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları Materyalizm ve mutluluk dengesini kurmak”

Terazi Burcu

Öğrenme ve odaklanma alanlarında bir süredir sorunlar yaşıyorduysanız, bugünden itibaren bu konularda çok daha verimli olacaksınız.

Uplifers önerisi: 

Yapılacak iş çok olup, gün içine pek çok şeyi sığdırmaya çalışmak gerektiğinde zamanı yönetebilmek yaşamı kolaylaştırır. ¨Zaman yönetiminin altın kuralları¨ 

Akrep Burcu

Bir süredir gecikmeler ve ertelenmeler yaşıyor olabilirsiniz. Spiritüel yönünüzün önde olduğu bu süreçte ihtiyacınız olan, dilediğiniz cevaplar karşınıza çıkabilir. Fikirleriniz de parlak olacak.

Uplifers önerisi:

Çok sevilen ve sıkça kullanılan “Simple is beautiful” (Basit/Sade güzeldir) anlayışı, yoğun ve yorucu tempomuza pek de uydurabildiğimiz bir yaşam felsefesi değil. Oysa sade bir yaşam sürdürmek için illa şehirden uzakta bir kulübede, bin bir çeşit hayvan ve bitki içinde yaşamak ya da teknolojinin tüm nimetlerinden uzak durmak gerekmiyor. “Daha sade bir yaşam sürdürmek için 10 ipucu.

Yay Burcu

İlişkinizin gündemde olduğu bugünlerde, son iki haftalık süreçte partnerinizle hayati bir karar almış olabilirsiniz. Düğümler çözülecek ve somut gelişmeler olma ihtimali yüksek.

Uplifers önerisi:

“Asla köprüleri yakma” hepimizin hayatında en az bir kez duyduğu bir tavsiye. Bu tavsiyeyi hem kariyer hayatınızda hem de kişisel yaşamınızda uygulamak ilişkilerin güçlü olması için mantıklı olabilir. Eğer bir kez köprüleri yaktıysanız sonuçları umduğunuzdan çok daha farklı olabilir. “Yaktığınız köprüleri yeniden onarmanın 10 yolu” 

Oğlak Burcu

Son birkaç hafta, sonsuz bir döngüdeymişsiniz gibi hissettirmiş olabilir. Bugün işler değişerek yerini algı açıklığına, iyi fikirlere ve takım ruhuna bırakabilir.

Uplifers önerisi:

“Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?” “Uzun saatler çalışmadan verimli olmak için Evreka Yöntemi

Kova Burcu

Anlaşmazlık yaşadığınız yakın bir tanıdığınızla süregelen çatışmalar varsa, son bulacağı bir döneme giriyorsunuz. Aranızdaki duvar kalkabilir, fikirlerinizi rahatça ifade edebilirsiniz.

Uplifers önerisi:

“Söz gümüşse sükût altındır.” Ancak bu atasözünün hayatımızda ne kadar yeri var bir düşünelim. Tam tersine sessiz kalmak garip ve istenmeyen bir durumdur adeta. Peki ya sessizliğin sağlığınız için de faydaları olduğunu biliyor muydunuz? Sessiz kalmakla elde edebileceğiniz olumlu kazanımlar

Balık Burcu

Merkür’ün düzelişe geçerek sonlandırdığı retro konumu; ev, emlak, iş ya da geciken herhangi bir durumun sonuçlanmasını sağlayabilir.  Olumlu günler yakınınızda.

Uplifers önerisi:

Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!