11 Ekim 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Üzerinde çalıştığınız yaratıcı bir fikri, yöneticinize veya önem verdiğiniz bir kişiye açmanın vakti gelmiş olabilir. Birlikte çalıştığınız kişiler, bundan çok etkilenebilir. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Boğa Burcu

Kalabalıklar önüne çıkıp kendinizi ifade etmek için daha doğru bir zaman olamazdı. Eğer bir röportaj vermeniz veya bir programa katılmanız gerekiyorsa, ilgi odağı olmaya hazır olun. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

İkizler Burcu

İstekleriniz, hayattaki yönelimlerinizle ilgili önemli bir değişim olduğunu hissedebilirsiniz. Bu değişim sonucu kendinizi bir anda ilgi odağı olmuş bir şekilde bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Yengeç Burcu

Sevdiğiniz kişiyle birlikte ortak bir nokta bulabilirsiniz. Manevi konular veya eğitimle ilgili bu ortak nokta sayesinde ilişkinizde birbirinize duyduğunuz bağlılık artabilir. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Aslan Burcu

Sigorta, emeklilik gibi geleceğinizi de etkileyebilecek finansal konulara odaklanmanız gerekebilir. Belki kendinize yeni bir gelir sistemi yaratabilir veya kazancınızı artırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Emeklilik dendiği zaman birçok insanın aklına yatırımlar ve birikimleri gelmektedir; fakat emeklilik aslında paradan çok daha fazlasıdır. Emeklilik; sağlık, aile, hayatın anlamını bulmak ve hayatınızın her aşamasında mutlu olmak için pozitif tutuma sahip olmak ve bu tutumu beslemek demektir. “Altın yıllarınıza değer katın: Emeklilik döneminde mutluluğu yakalama önerileri

Başak Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişiyle cuma akşamını eğlenceli bir şeyler yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Belki konsere gitmek veya eğlenceli bir etkinliğe katılmak iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

Terazi Burcu

Ailenizle, evinizde vakit geçireceğiniz bir gün sizi bekliyor. Güzel bir masanın etrafında toplanabilir, hatta bugün evden çalışmayı bile düşünebilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızdaki bağı daha güçlü hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Çocuğunuz varsa, onunla ilgili çok güzel bir haber alabilirsiniz. Bu haberle aranızdaki bağın gücünü daha çok hissedebilir ve kendinizi hiç olmadığınız kadar güvende, mutlu hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dünyanın en iyi babaları, çocuklarına destek çıktıkları kadar, onlarla nasıl eğleneceklerini de bilir. “Dünyanın en iyi babasının kızıyla beraber oluşturduğu birbirinden yaratıcı ve komik fotoğraf hikayeleri

Yay Burcu

Evinizle ilgili yapacağınız her türlü yatırımın ne kadar akıllıca hamleler olduğunu ileride anlayacaksınız. Bu bir tasarruf şeklinde de olabilir, ucuza alacağınız bir hizmet de olabilir. 

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın¨

Oğlak Burcu

Yenilenmek, enerji depolamak için kendinize biraz zaman tanıyın. Bu uzun bir yürüyüş de olabilir, film izlemek de olabilir, bir şeyler yazmak da olabilir. Kendinizle baş başa kalmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Kova Burcu

Finansal konularla ilgili biraz endişeli olabilirsiniz. Oysa kendinizi güvensiz hissetmeniz için hiçbir sebep yok. Bunun yerine ilham verici şeylere odaklanarak düşünce şeklinizi değiştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayattaki mutluluğunuzun büyük bir bölümü düşünce şeklinizin nasıl olduğuna bağlıdır. Eğer yaşamınızda devamlı bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor ve kendinizi öyle düşünmeye alıştırıyorsanız, olumsuz yöndeki düşünceleriniz var olan neşenizi, enerjinizi ve huzurunuzu da alıp götürür, dolayısıyla bir nevi kendinizi olmayan bir kaosun içine çekmiş olursunuz. Öncelikle şunu kabul etmelisiniz ki düşünce şeklinizi değiştirmezseniz, hayatınızda değişmesini istediğiniz her şey yerinde durmaya devam eder. “Hayatınızı daha huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlayacak 52 pozitif olumlama

Balık Burcu

Bugün mantıklı ve rasyonel hareketler yerine, her şeyden kaçmak, biraz uzaklaşmak size daha cazip geliyor olabilir. Kendinize izin verin. Hatta size katılmak isteyen bir arkadaşınız varsa onu da yanınıza alın. 

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!