11 Aralık günlük burç yorumları

11 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları
11 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

İşle ilgili konulara ve önemli projelerinize odaklanabileceğiniz bir gün olacak. Yapacağınız işlerde benzer fikirli iş arkadaşlarınızın önerilerini ve yardımlarını almak işinizi kolaylaştırabilir.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Boğa

Kişisel gelişiminize katkıda bulunacağına inandığınız bir eğitime ya da workshopa katılmak isteyebilirsiniz. Aldığınız eğitimler hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda alacağınız kararlara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanıza yardım edecektir.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişiminize katkıda bulunması için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun kişisel gelişim eğitimlerinden faydalayanabilirsiniz.

İkizler

Potansiyelinizi açığa çıkarabilmek için çok zorlu işlerde yer almanıza ya da aşırı detaycı olmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey sizi kısıtlayan şeylerden kurtulabilmek için yeni şeyler denemek olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Yengeç

Önemli görüşmeler ve fikir alışverişleri yaptığınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu aralar yapacağınız anlaşmalar ve ortaklıklar, ilerde size işinizle ilgili yarar sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

Aslan

Bu aralar sağlığınızla ilgili konulara önem vermiyorsunuz ancak benimsediğiniz sağlıksız yaşam stili hayatınızın her aşamasını olumsuz olarak etkileyecektir.  Stresten kurtulmak ve yoğunluğunuzu hafifletmek için yeni yollar arayın.

Uplifers önerisi: Hayatınızı olumlu yönde geliştirebilmek için, önce sağlıklı olmaya bakın. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için “Live up” kategorimizdeki beslenme ve spor önerilerine göz atın.

Başak

Bugün gerek işinizle ilgili gerekse özel hayatınızla ilgili konularda karşınızdaki insanlara açık ve net davranacağınız bir gün olacak. İlişkilerinizde sezgilerinizi kullanmak bugün işe yarayabilir.

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨ 

Terazi

Evinizi daha rahat ve keyifli bir hale getirmek için tekrar dekore etmeyi düşünüyorsanız, bugün seçimlerinizde bir karara varıp çevrenizdekilerden yorum almayı denemelisiniz.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Akrep

Bugünlerde çevrenizdeki insanları kolayca etkileyebiliyorsunuz. Bu özelliğinizi işinizle ilgili konularda kendinize pozitif değer katmak için kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kurumsal yapılar içinde oluşan anlaşmazlıkları çözmek için iletişim becelerinizi etkin biçimde kullanmanız gerekir. Uzman Klinik Psikolog Romina Kuyumcuoğlu, kurumsal şirketler için de özel ¨kişisel gelişim eğitimleri¨ vermektedir.

Yay

Bugünlerde yeni bir girişimde bulunarak gelirinizi biraz daha arttırmak istiyorsunuz. Bu konuda daha önce sizinle aynı adımları izlemiş olan başarılı bir girişimciden destek almanız, özgüveninizi arttıracak ve girişimlerinizde daha cesur olmanızı sağlayacaktır.

Uplifers önerisi: Girişimcilik dünyası farklı oluşumlarla kabuk değiştirirken, girişimciler için de fırsatlar her geçen gün artıyor. Dünya’da ve Türkiye’de, özellikle genç yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği projeler arasında ise web projeleri var. Projelerinize fon bulmak için; ¨Fonlabeni.com¨

Oğlak

Bugün, sizin için yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Gerek işinizle ilgili konularda, gerekse özel hayatınızda yenilikler söz konusu olabilir. Sürprizlere açık olmalı ve gelişmeleri sakinlikle karşılamalısınız.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Kova

Bugün işinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Karşınızdaki insanları etkilemeniz ve rakiplerinizden sıyrılmanız sandığınızdan çok daha kolay olacak. Yapmanız gereken tek şey özgüveninizi yüksek tutmak.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler“

Balık

Bugün özel hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün olabilir.  Eğer bir ilişkiniz yoksa, ortak arkadaşlarınız sayesinde bir araya geleceğiniz biriyle tanışabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!